Zlé pečeňové testy u malej. Čím sú spôsobené?

mba
30. máj 2008

Čaute. Pred mesiacom brali malej krv a zistili trochu zvýšené hodnoty AST a ATL. Dostali sme na to Flavobion. Včera sme boli na kontrole a hodnoty sa jej ešte trochu zvýšili, tak nám doktorka predpísala Esenciale Forte N (tuším tak nejako sa to volá) a o 6 týždňov ideme na kontrolu. Nemáte niekto skúsenosti so zlými pečeňovými testami? Čím to môže byť spôsobené? Trochu ma to znepokojuje.

lutsine
2. jún 2014

@nextik ahoj, chcem sa spytat ako ste nakoniec dopadli,prislo sa na nieco, brali ste lieky, moja mala ma zvysene tie iste hodnoty. dakujem za odpoved.

nextik
2. jún 2014

@lutsine Ahoj - neprisli na nic. Lieky jej to nezlepsovali - hned po vysadeni jej zase hodnoty vyskocili. Pricinu nezistili. Tak sme jej nasadili MMS kuru a po 3 mesiacov ( to bolo minuly rok v lete) a od vtedy vysledky ukazkove. Doktorka nechapala - pytala sa ma ze co sme urobili ze to v zivote nevidela. Tu na MK je cele forum o MMS tak si precitaj. My to uzivame cela rodina - mame to overene a vyskusane. S pecienkou niesu zarty - treba to riesit. Potom mi prosim ta napis ako to u vas dopadlo.

redudas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nextik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simculllka
23. feb 2015

@nextik mozem sa spytat, co je to ta MMs kura? Nam teraz zistili , ze dcerka 5 mesacna ma dvonasobne zvysene pecenove testy, je plne kojena a neviem, z coho to moze mat, ale aj ja som mala predtym zle pecenove testy a uz je to aktualne okej..tak neviem, ci to aj ja mozem nejako ovplyvnit mojou stravou, ked ju kojim..dakujem za kazdu odpoved.

lubica1979
10. aug 2015

@simculllka upravili sa malickej tie pecenove testy? Co Vam pomohlo?

simculllka
10. aug 2015

@lubica1979 ahoj, no my sme v podstate nic nerobili, ani sme nic malej nedavali.. na konci minuleho roka mne vychadzali zle pecenove testy, tak som dala urobit aj malej u detskej doktorky a aj malej vysli zle..cele to trvalo asi dva mesiace, potom jej robila zas krvne testy a tie uz vysli lepsie, ani sama doktorka nevedela, z coho to mohlo byt. U mna presne to iste, ze najskor som mala zvysene pecenove testy a nasledne mi po nejakom mesiaci a pol vychadzali uz normalne. Tak detska doktorka povedala, ze to nechame tak, ked jej to kleslo a odvtedy vlastne nic malej nerobili, tak neviem, ako na tom je, ale prosperuje atd, tak asi je to okej, teda dufam.

martinabialko
18. okt 2015

@lentuska dobrý den, my mame zle prvého ve testy ale aj ine ukazovatele u 3 mesačného chlapčeka. Môžte nam dat kontakt na tu lekárku? Vopred dakujem.

patkaza
25. okt 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

ked nasadíte pečenovú dietu tak testy by sa mali celkom rýchlo zlepšiť ... lebo pečeň má veľmi dobrú regeneračnú schopnosť http://akoapreco.com/pecenova-dieta-co-jest-a-co-nejest/

29467
21. aug 2022

Ženičky natrafila som na tieto komentáre a akurát to riešime teráz bolí moje vnučky z Anglická na Slovensku a dali sme im vyšetriť krv jedna má 6 rokou a druhá 4 a obom vyšli pečeňové testy hodnoty výške decká lekárka povedala že to nič nie je ale že by bolo dobré aby im kúpila lieky Logota a dávala im 1 tabletu ráz dene prosím vás nedávali sté aj ty detičkám náhodou a vôbec nechápem že z čoho také malé detičky môžu mať zvýšené aj keď nie o veľa keď oni od narodenia žiadne lieky skoro neuzivali možná ráz jedná antibiotiká.