Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Žmurkanie očkami

lily14
9. jan 2017

Ahojte dievcata,3rocna dcerka uz tyzden zmurka robi to dost casto ,som z toho zufala...Boli sme na ocnom vraj vsetko ok ...nestretli ste sa s tym,dakujem

jakubik
9. jan 2017

Ak ma ocka v poriadku, tak je to neuroza, nezazila nejaky stres, zlaknutie, vylucili aj syndrom sucheho oka?

lily14
autor
9. jan 2017

@jakubik neviem o tom zeby zazila stres,bola pred tym chora 2 tyzdne a boli sme len doma aj tv casto zapnute....ideme na neurologiu v stredu

babatkoo
9. jan 2017

@lily14 moj syn to robil ako 12 mesacny a dost silno tie ocka privieral. Tiez sme boli na ocnom. Ocka v poriadku ale slzne kanaliky upchate. Skoncili sme na operacii a od toho casu ani jedno zmurknutie navyse 🙂

lily14
autor
9. jan 2017

@babatkoo to by nam zistili asi na ocnom a ako dlho to robil pred zistenim

lily14
autor
9. jan 2017

@jakubik zistili by na ocnom ten syndrom sucheho ocka a to by trvalo tak dlho

babatkoo
9. jan 2017

@lily14 moj syn na to trpel od narodenia a prejavuje sa to hlienmi (karpinami) v ocku. Slzny kanalik je neprechodny, slzy sa hromadia v ocku. Posledny cas ale zrovna slzy ani hlien nemal. Len hrozne zmuril. Isli sme zasa ocnej, oba mi zatlacila na slzny kanalik a odtial vytiekol hnis. Tak nas rovno objednala na zakrok. Tam nam potvrdili ze bol neprechodny - upchaty. To ho asi tlacilo v ocku a zmurkanim sa to snazil asi uvolnit. Ale co poznam deticky co maju tento problem vsetky sa s tym narodili bud dedicne alebo to iba tak ziskali.

lily14
autor
9. jan 2017

@babatkoo ahaa to pocujem prvy krat,spomeniem aj to u dr dakujem za odpoved

lericenkam
9. jan 2017

@lily14 ahoj, ak vam na ocnom povedali, ze oci su v poriadku a nebude to ani neurolog. problem, tak to mozu byt mrle, my sme to tak mali, predpisuju na to Vermox a pomaha aj slivlovy lekvar z Ciech, co je na nom napisane Povidla (mam to odskusane), len nie kazde dietatko ho zje, ak Ti mozem poradit, vsimni si jej stolicu (tie potvory by si tam mohla vidiet) a ci si netrie aj spicku nosteka, vsetko dobre 🙂

lily14
autor
9. jan 2017

@lericenkam dost casto ma prsty v nose...spomeniem to dr,aj ked v stolici som nic nezbadala a ako dlho ste mali to zmurkanie

lericenkam
9. jan 2017

@lily14 ja som to riesila priblizne po 2 tyzdnoch toho neprirodzeneho zmurkania a potom som sla k dr., lieky nam pomohli, asi o pol roka, ked som si vsimla, ze zase tak zmurkol, okamzite som ho zacala krmit lekvarom, tak sme to zvladli bez liekov a este som synovi poriadne umyvala ruky, hlavne okolo nechtov.

lily14
autor
9. jan 2017

@lericenkam a vy ste to videli aj v stolici ci len vysetrenim u dr

lericenkam
9. jan 2017

@lily14 nevidela som to v stolici, az dr povedala, ze su to mrle

lily14
autor
9. jan 2017

@lericenkam dik za odpoved

Tu začni písať odpoveď...