Zobrali by ste dvojročné dieťa na opekačku?

gaviota145
30. aug 2011

Naši známi nás pozývajú na opekačku. Môžem tam vziať aj dvojročnú dcérku?

lucka1987
31. aug 2011

jasne ze mohla.. iba ak sa bojis ze sa zaudi dymom, alebo sa preje klobasok. mame krsniatko bude mat dva roky a beha po podobnych " akciach" kazdy tyzden 😀

zuzana17
31. aug 2011

áno kľudne môže ísť 😉

jahodnicka
31. aug 2011

Áno🙂

ivett1
31. aug 2011

ahoj, aj ja by som zvažovala...lenže ja mám dve deti a sú to také "živé striebra" 😀 ...takže, ak to nie je tvoj prípad, v pohode môžeš dcérku vziať na opekačku, ale aj tak treba mať oči na stopkách (ako už spomínala lucia20) 😉

stanislavao
31. aug 2011

ano. preco by nie, nechapem?

zubrienka1
31. aug 2011

samozrejme, ze ano. ved dieta patri tiez do rodiny 😉

fopardi
31. aug 2011

nevidím dovod prečo by tam dvojročne dieťa nemalo ísť my maleho berieme všade so sebou samozrejme vždy rešpektujeme jeho denny režim a nema ani rok a pol 😉 takže smelo

martuska75
31. aug 2011

Na prvé prečítanie mi napadlo že jasnačka prečo nie, ale je pravda že nevieme, či je to taká klasická rodinná opekačka s detičkami poobede, kde sa aj taký drobec zabavka a tiež rátajú s jedlom a pitím pre deti alebo myslíš takú večernú dospelácku žúrku pre "milión" ľudí. 😉. My sme boli na opekačke teraz aj našou s 8 mesačnou, zvládla to tam perfektne a veľmi sa jej páčilo, ale celý čas som sa jej musela venovať, rozhodila si na ten deň spánkový režim a ešte celú noc prežívala zážitky 😝 Nechcite ma vidieť na druhý deň 😒 Všetko má svoje + aj - .

zuzin78
31. aug 2011

podla mna v pohode. ved ked ju budes mat na ociach tak sa nic nemoze stat. a neberies ju na nejaku hadam taku opekacku, kde sa budu valat dospeli po zemi, co budu taky unaveni 😉
my vsade berieme nase deti, sme rodina a ta ma byt vsade spolu. ak by jeden nemohol ist ,tak nejde nik.
teraz sme boli so 4 mesacnou v Chorvatsku, a v pohode zvladla cestu a aj pobyt .
neboj sa, deti zvladnu niekedy viac ako rodicia . mala sa ti tam zabavi, napapa , a bude mat zazitok
🙂

anelehka
31. aug 2011

urcite by som ju zobrala,ved 2 roky uz nieje babo malinke a kludne by som jej zobrala na opekanie nejaky detsky parok,bude urcite rada,ze aj ona papa opekane...ako velka slecna 😉

linddi
31. aug 2011

Aspoň sa unaví a bude dobre spať 😀 😀 😀 ... a vy môžte pokojne opekať 😉

lauricka
31. aug 2011

jasne, ano 🙂

martaniana
31. aug 2011

určite ju vezmite, veď je to už dosť veľké dieťa, my syna berieme od mala všade kde ideme , pravdaže sa snažíme dodržiavať jeho režim, bude to pre vašu dcérku obohacujúce, bude mať zážitok 🙂 a to je veľmi dôležité, vytvárať stále nové a nové podnety pre rozvoj osobnosti 🙂

vodnarky
31. aug 2011

jasne ze ano..cerstvy vzduch,prechadzka a zabava..ved to je to,co deti zboznuju 😵 ......ale teda pokial to bude taka opekacka odtial-potial..keby to mala byt skor party,kde sa bude aj pit a ani ine deti tam nebudu,tak asi by som ju tam nebrala.. 😕

bea1971
31. aug 2011

a preco nie ? 😉 😎 😎

wild.horses
31. aug 2011

jasnacka

fialkaa
31. aug 2011

zobrala. ani nas maly neobsedi a vzala som ho uz aj na opekacku. vezmi mu so sebou nejake hracky do piesku, isto sa tam zabavi. nesuhlasim s tvrdeniami rodicov, ze moje dieta je neposedne, preto ho nebudem nikde brat. ani moj syn nesedi na jednom mieste, musim za nim behat, navyse vkuse pada, takze som stale v strehu. ale napriek tomu chodime vsade. chceme, aby sa naucil spravat v spolocnosti a aby sa naucil aj samostatnosti, ked niekde sme, aby sa vedel o seba postarat a zabavit. keby sme s nim sedeli doma s odovodnenim, ze je okolo neho vela roboty, nenauci sa to.

alena76
31. aug 2011

ja mám 4 deti a vždy sme ich brali so sebou. naši kamaráti predsa vedia,že máme deti a pozývajú nás aj s nimi.ak je nejaká akcia bez detí, dopredu nám dajú vedieť...ja nevidím dôvod, prečo by si malú nemala zobrať, ak chceš, aby bola s vami a známi nemajú námietky 🙂
ak ti ide o vek, či nie je dcérka malá-nie. my sme chodili od bábätiek.

saranata
31. aug 2011

jasne, treba dávat pozor a nie je problem 🙂

lenka311
31. aug 2011

jasné, len pozor na popálenie, my chodíme bežne od roka a už si uvedomila, že keď pá... tak nechytať 😎 😎 😎

rybecka
31. aug 2011

my chodime nielen na opekacku ale aj na stanovacku nie je problem uplne si to deti uzivaju 😎

mata_murkova
31. aug 2011

urcite by som sla na opekacku, my chodime odvtedy co sa mala narodila pravidelne, zo zaciatku pekne buvala v kociku teraz uz zacina spekulovat tak treba davat viac pozor aj sa venovat ale urcite je to lepsie ako sediet doma. je to zmena;)