• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zodac pri kojení. Má vplyv na dieťa ako hystaminikum?

3. septembra 2008 
ahojte,mam dost surny problem,dcerka berie fenistil kvapky,2x denne po 5 kvapiek,teraz ten problem,velmi ma svrbia a opuchaju oci,soplim,kycham a driape ma v nose-senna nadcha.mam doma zodac,no ten sa neodporuca brat,lebo kojim,asi sa vstrebava do mlieka..ked vynecham malej fenistil a ja zacnem brat ten zodac,bude to mat ucinok aj na dceru?
2. sep 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maci, ked sa neodporuca, tak radsej neber, skus dat viac kvapiek dcerke, ja som malemu na noc davala 10 a pekne spinkal
2. sep 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jahodka ale ja to potrebujem pre seba..
2. sep 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca tak si daj aj ty fenistil alebo si rano kup Livostin.
2. sep 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som rozmyslala aj nad claritinom,len neviem ci je to na predpis..livostin nie je? je to na alergiu?
2. sep 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kvapky som si dala asi tri krat,no ja musim 40 a malej to strasne ubuda,neviem ako to vysvetlim lekarke ze zas potrebujeme predpisat :unamused:
2. sep 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca Livostin su kvapky do nosa a oci a myslim ze to ho kludne predaju.Ja ho beriem cele tehu a som v poho a to mam silnu alergiu na prach
2. sep 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bianca,aha..tak skusim,len mne kvapky do nosa a oci nepomozu,potrebujem nieco silnejsie,zarazit histamin,skriabe ma cela tvar,kazdy rok beriem zodac,aj ked som bola tehul :frowning2:
2. sep 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca tak zavola alergologovi nech ti nieco doporuci.
2. sep 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claritin alebo clariness (neviem, ako sa to presne pise) sa da volne kupit.... :slight_smile:
2. sep 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skús sa popýtať alergologičky. Určite je prípravok, ktorý sa pri kojení môže. Mne zaberalo aj Rhinallergy od firmy Boiron. To je homeopatikum a pri dojčení sa určite môže brať. Claritin je aj bez predpisu.
3. sep 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca28 v kazdom pripade aspon zavolaj tvojmu alergologovi, ale bezne sa to robi tak, ze ked aj mamicka aj dietatko maju problem, mamicka berie lieky a cez mliecko dostava aj babatko, tak si myslim, ze to bude ok. ale urcite zavolaj dr.
3. sep 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok