Zrastenie pyskov a odstránenie zrastu

xenianina
25. mar 2016

Ahojte! Mám 8mesačnú dcéru a pri poslednej poradni mi pediatrička oznámila, že malá má zrastené pysky :( a odporučila nás k detskému gynekológovi v BA. Dostali sme zoznam gynekológov vo všetkých unb...nemáte niekto z vás skúsenosti, ku ktorému z nich ísť? Veľmi by ste pomohli! Čítala som recenzie a úprimne povedané som znepokojená...Ďakujem! http://www.unb.sk/detska-gynekologia/

marcelatje
25. mar 2016

Ja som s malou bola na Kramaroch Mudr. Borsikova. Dcerka mala v tom case paniku z lekarov no toto vysetrenie sa zaobislo bez placu. Boli sme tam iba raz ale lekarka bola velmi mila nie len k malej ale aj ku mne. Raz som s nou bola aj u Mudr. Niznanskej ale to bola este babatko. Tato pani doktorka mala vlaznejsi pristup k malej.

loginexistuje
25. mar 2016

@xenianina niznanska vas pochybujem ze vas vezme .... najma ak pod nu nepatrite ... potom je tam v ruzinove ta je v pohode .. treba sa objednat ... teraz objednavali tak na jun alebo su kramare tam su este horsie cakacie doby ...

ved vy mate v dunajskej tiez detskeho gynekologa preco vas neposlala tam?

xenianina
autor
25. mar 2016

@loginexistuje chodíme do procare a tam som dostala tieto odporúčania. Ale možno máte pravdu, v DS je tiež detský gynekológ Dr. Feldmár, skúsime sa objednať u neho, možno to budeme mať rýchlejšie za sebou

loginexistuje
25. mar 2016

@xenianina no ja som bola s dcerou v ruzinove u det. gynekol. a v ramci hospitalizacie bola u det. gyn. na kramaroch moja mava cysty uz ju aj operovali a teda ideme sa my objednat tiez k tomu co ho spominas co je v dunajskej .... nam ho odporucali priamo na kramaroch v nemocke ...

xenianina
autor
27. mar 2016

@loginexistuje len pozor, lebo sú dvaja. Otec a syn. K staršiemu by som určite nešla, ale že vraj mladý je super!😉 inak som jej tie zrasty začala ' masírovať ' mandľovým olejom a mám pocit, že sa jej to na jednej strane uvoľnilo a na druhej tiež trošku, ale ešte nie úplne. Tak dúfam, že sa nakoniec nejakému zákroku aj vyhneme. 😊