Zvláštne vyrážky

lucik159
25. jún 2015

Ahoooojte dcérke vyhodili na ručičke takéto vyrážky alebo čo to je.. Máte s tým niekto skúseenost?? Hladala som aj na internete a našla som tu výražky kadejakého druhu ale túto nie.

lilimoni
25. jún 2015

Radsej koznemu 😒

lucik159
autor
25. jún 2015

Jasne zajtraa idemme len som nedočkava... uz som nasla kadiiake diagnozy ako rubeola zapal mozgových blan a podobne som hotova už

ena70
25. jún 2015

@lucik159 co tak kiahne hm?

lucik159
autor
25. jún 2015

Kiahne sú to neni...

lucik159
autor
25. jún 2015

@ena70 Kiahne sú to neni vyzerajú inak

daol
25. jún 2015

@lucik159 aj mne to pride ako kiahne ma to ešte neikde inde po tele ? alebo v hlavičke?

lucik159
autor
25. jún 2015

@daol Niesu to kihne kiahne majú v strede bielu bodku ktora sa potom naleje a vznikne pluzgier.... kiahne to niesu... povedaali mi to aj v lekárni bola tam zdravotná sestra.

lilimoni
25. jún 2015

@lucik159 zapal mozgovych blan isto nie. Ja hlasujem za kiahne ake mozno nejaky zapal koze. Zlaty streptokok mi ako prve napadlo 🙂

loginexistuje
25. jún 2015

@lucik159 chod k pediatricke a ona ti povie... aj tak ku koznej potrebujes odporucanku od nej

nemá to od komára?

ena70
25. jún 2015

@lucik159 a uz ich mala? lebo tie zacinaju ako taketo cervene....aj teplotu moze mat zvysenu....

lucik159
autor
25. jún 2015

@lilimoni Dobre tak ešte raz opakujem že kiahne sú to neni... zdravotná sestra asi vie ako vyzerajú kiahne...

lucik159
autor
25. jún 2015

@ena70 Nie nemala mý tri mesiace.pýtala som sa na to aj doktorky lebo som jej volala a povedala mi že to musí mať bielu bodku vstrede posielala som jej aj fotku a hned mi povedala že kiahne to určite niesu.

lilimoni
25. jún 2015

@lucik159 a ten zlaty steptokok to nebude? Kamoska mala nieco taketo na ruke a bol to ten streptokok 😒

lucik159
autor
25. jún 2015

@loginexistuje to jeee jasne že pôjdem... ale az zajtra a len som sa chcela spýtať či s tým niekto nemá skúsenosť

lucik159
autor
25. jún 2015

@lilimoni No neviem... uvidíme zajtra

lilimoni
25. jún 2015

Napis potom co to je, aby sme sa kus poducili 🙂

ena70
25. jún 2015

@lucik159 vsak uz vydrz do zajtra...detska ti povie.... ale inak aj ten komar by to mohol byt....ma to len na nozicke ci po celom tele?

lucik159
autor
25. jún 2015

@lilimoni No ok... Som zvedava dúfam že nič zle... :( Sme po operácii srdiecccka takže keby nejaka vážna infekcia tak si zas poležímee v nemocnici :(

lucik159
autor
25. jún 2015

@ena70 má to na rucicke.. komar to isto nieje pretože ráno mala len dve a poobede uz po celej rucicke

lilimoni
25. jún 2015

@lucik159 hadam odidete s receptom na nejaku masticku 🙂 ono tolko blbosti, co moze dietatko lapnut 😖 klobuk dole pred doktormi

ena70
25. jún 2015

@lucik159 tak potom fakt neviem. neboj, doktorka ti povie najlepsie sama 🙂...vidis ze my ti bohuzial neporadime...

loginexistuje
25. jún 2015

@lucik159 drzim peste nech to je len banalita

simsalabim
25. jún 2015

@lucik159 viem, ze to nechces pocut, ale mojej dcere takto zacali kiahne...az neskor sa naliali. A never tomu, ze zdravotna sestra vie, ako vyzeraju... kamoska chodila s kiahnami 5 dni po roznych lekaroch, od gyndy (zacalo jej to v oblasti genitalii) po kozne aj obvodaka, kym diagnostikovali kiahne. Neskor len ruky zalamovala, ze sedela v cakarni vedla tehotnych... Ale snad to u va toto nebude.

lucik159
autor
25. jún 2015

@simsalabim No a doktorka mi povedala že kiahne sa na rkách tvoria na poslednom mieste ze by mala najskor bruško hruď chrbat hlavicku az potom končatiny...Ja som ani nenapísala že kiahne majú yť hne´d naliaté. Ale je na kiahni biela bodka predne ako aj na potničke..Ae nejdem sa už hádať...

simsalabim
25. jún 2015

@lucik159 ved ja netvrdim, ze to kiahne su...iba hadam, ako aj ostatne maminy tu. Hovori sa, ze zacinaju na brusku, zr nebyvaju na dlaniach a chodidlach...a ze musi byt aspon jedna vo vlasatej casti hlavy. Mozno to plati vo vacsine pripadov...ale napr.moja starsia mala prvu kiahnu na dlani. Ked som si ju vsimla, uz bola ako pluzgier. V kazdom pripade - snad u vad to bude nejaka banalita.

lucik159
autor
30. jún 2015

@simsalabim No nakoniec to boli stípance 🙂

simsalabim
30. jún 2015

@lucik159 tak super, ze iba stipance. Komar?

zuzanaf
30. jún 2015

@lucik159 Od blchy? Lebo my sme mali také, hanbila som sa jak pes, ale keď som ich ukázala lekárke, vravela, že aj ona si doniesla domov blchu... Ináč, mali sme ju asi 3x, prvý krát som urobila prievan a zmizla ale na 2. a 3.x sme sa jej (ich) nemohli zbaviť asi týždeň-všetko som vyprala viac krát, matrace vetrala, nakoniec som vystriekala izby nejakým prípravkom, neviem presne a nakoniec zmizla... Už som bola zúfalá...

lucik159
autor
30. jún 2015

@simsalabim Povedala mi doktorka ze sú take male komáre co robia také zvláštne stípance alebo to mohol byť mravec...

lucik159
autor
30. jún 2015

@zuzanaf jezíííís to ani nestras-... vcera mala dalsie dva stípance ....