Zvracanie a riedka stolica

lenkaa222
7. feb 2014

ahoojte baby..syncek ma pravidelnu stolicu,ale posledne styri dni kaka kazdy den raz uplne riedkym...vcera po vypity mlieka vracal a dnes vecer tiez...viete mi nieco poradit???co mu dat alebo nedat??nema ani teplotu,nic...len menej papa-ale to on vzdy

janinah
7. feb 2014

mlieko vylúčiť a trochu podietovať

luba28
7. feb 2014

@lenkaa222 daj hylak,alebo smectu do caju,mlieko nedavaj,len caj,piskoty,slepaci vyvar,a potom mozes cucoriedkovu stavu,

lenkaa222
autor
7. feb 2014

@luba28
@janinah tak skusim aspon do rana bez mlieka,dufam,ze noc zvladneme....

luba28
7. feb 2014

@lenkaa222 len caj,caj,caj,alebo ked mas doma pepsi tak mozes mu dat,obsahuje enzym pepsin,ktory je na travenie a take brusko idealna,...

janinah
7. feb 2014

@lenkaa222 slabý čierny čaj mu urob na pitie

pemizb
7. feb 2014

Vyvar z ryze je na hnacku...to dat pit. Sledovat ci nema v stolici krv.

baryana
7. feb 2014

@lenkaa222 teraz je toho vela. je nejaka crevna viroza vo vzduchu. my sme si tym presli vsetci doma pred dvoma tyzdnami. dvojrocny chlapcek vypije denne aj jeden a pol litra mlieka. a trojmesacny kojeny aj dokrmovany UM. lekarka poradila nahradit docasne mlieko bezlaktozovym. dvojrocny to nestle praskove z lekarne nechcel, tak som kupila v obchode bezlaktozove. to bez problemov vypil. a ostatne ako pisu vyssie, ryzovy odvar, mrkva, zemiaky...

zuzana172
7. feb 2014

Ryzovy odvar zamenit za mlieko (ak si dobre pamatam, tak 100g ryze na 1liter vody, varit na miernom ohni cca30min, potom rozmixovat, ked vychladne moze este zhustnut, tak len prilejes vody a hotovka🙂) , mozes trocha osladit bude mu to viac chutit, nam to vzdy pomohlo... Dalej banany, piskoty, cucoriedkovy kompot, cestovinka s makom, slabucky cierny caj a nikdy nie ovocny, mucne jedla (cestoviny, buchty, ...). Uplne vylucit mliecne jedla. Drzim palce, tiez nas to nedavno potrapilo...

aduska22a
29. mar 2017

Zdravim máme malú 3 mesačnú dcérku a často na stolicu ako riedku z hrudkami a po podaní ssunaru beba niekedy grcne rád bi som poprosil nieake info

aduska22a
29. mar 2017

aduska22a
29. mar 2017

Dobrý deň mame 3mesacnu dcerku a často na stolicu ako riedku z hrudkami a podaný Subaru neba nekedi grcne rada bi som poprosila nieake info poraďte mi prosím 😅😞