Zvýšené leukocyty u 4 mesačného dieťaťa

mishi22
11. nov 2019

Ahojte, maminy mam na Vás otázku. Mojej dcére ktorá má takmer 4 mesiace nasla doktorka v moci zvýšené Leukocity mala mi dva dni dozadu hnackovala ale len jeden deň uvarili sme ryžový odvar a zabralo neviem ci sa mam báť alebo ste to už niektorý mali... Samozrejme nejdem myslieť na najhoršie lebo mala je usmievavá rastie priberá len teda názov zvýšené Leukocity vo mne vyvolali veľmi zlý pocit... Plus ta hnačka ale teploty nemala

malebiele
11. nov 2019

ako sa ti k tomu vyjadrila lekarka?
leukocyty su biele krvinky, cize v tele, pripadne v mocovom mechuri mala dcerka len nejaku neskodnu infekciu, podla mna sa nemusis bat, keby to nieco bolo vazne, lekarka to bude riesit.
a viem ze babo je babo, ale napriklad ja som mala zvysene leukocyty v moci nedavno a lekarka mi na to dala len nejake jednorazove antibiotikum vo forme sumienky, ktoru som vypila pred spanim, aby sa mi to znormalizovalo, ale ze to nie je nic vazne 🙂

mishi22
autor
11. nov 2019

@malebiele povedala ze musí spraviť eszte jedny testy aby to buď potvrdila alebo vylúčila ona nikdy nevravi dopredu nič ale keďže mala hnackovala tak som ja tie výsledky zobrala tak ze sú opodstatnene

malebiele
11. nov 2019

@mishi22 tak mohla tam byt nejaka infekcia, ale ked uz je mala ok ako pises, tak sa nemas coho bat podla mna

mishi22
autor
11. nov 2019

@malebiele ďakujem dúfam ze to nebude nič zlé 🙏