• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvýšený hemoglobín u dieťaťa. Čo to znamená?

ahojte,
dcera ma 17mesiacov, boli sme na krvi, cely KO v priadku, akurat ze mala zvyseny hemoglobin... aj minule ho mala trosku nad normu/134/ teraz /140/... viem ze znizeny hemoglobin je chudokrvnost a nedostatok zeleza/anemia/ ale ze mozu byt hodnoty aj nad normu ma nenapadlo, viete niekto co to znamena ak je naopak vyzsi???
dakujem
5. júl 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mi mame hodnotu az 126 a hranica je do 128, mame 9m, co to znamena aj MCHC mame hranicne 320...poradte
24. mar 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina79 cervene krvinky mate v norme? ak ano, tak sa jedna s najvacsou pravdepodobnostou o malo tekutin :wink:
24. mar 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annalena ja neviem skratku cerv.krviniek asi to je hemoglobin ci nie? tam je to tiez zvysene, lekarka nas poslala na imunologiu, zevraj to bude alergia na nieco....
26. mar 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina79 cervene krvinky su erytrocyty (ery), to nieje hemoglobin. a urcite to nema nic s alergiou, to ste museli mat potom aj ine hodnoty mimo normy.
26. mar 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja neviem ma zvysene len KO-MCHC a KO-HGB...ine nic, ja neviem, co to sama znamena :unamused:
26. mar 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina79 no s alergiou tieto dve hodnoty nemaju nic.....a ak su ostatne hodnoty KO v norme, tak je to najpravdepodobnejsie trosku menej tekutin, nic ine.
26. mar 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annalena dik za odpoved :wink: a nam praveze dr hovorila, ze to bude alergia na nieco....a inak je pravda, ze mala nam pije pomenej, lebo este ojim a moc caj, ani vodu nechce :astonished:
27. mar 2011 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok