Dieťa sa v noci odkopáva

24. mar 2024

Ako riešite keď sa v noci dieťa stále odkopáva? No teplo mu není, keď sa v noci zobudím a zakrývam ho tak je studený.

zuzuliennka1
24. mar 2024

vek? a co ma oblecene?

amelia89
24. mar 2024

kolko ma rokov? moje deti maju nozickove spacie vaky

asemrakova
24. mar 2024

Neviem ake stare je dieta ale my pouzivame spaci vak

autor
24. mar 2024

2 roky, pyžamo s dlhými rukávmi. Áno, rozmýšľala som nad spacím vakom. Asi to teda skúsim, ďakujem

zuzuliennka1
24. mar 2024

spaci vak veru, je super. kupit sa daju dokonca aj vaky pre 10rocne deti

janica_
24. mar 2024

Nijak, ak mu je zima tak si vypyta zakryt. Ma 3 roky, odmalicka sa odkopaval a nenavidel byt zakryty. Ked som ho dala do spacieho vaku metal sa ako posadnuty. Preco to riesis? Lebo sa to ma? Aby nebol chory?

autor
24. mar 2024

@janica_ pretože, keď ho chytím tak je studený

judit47
24. mar 2024

@janica_ moj sa nevypyta zakryt,jeden krat som ho nasla ze si v noci vyzliekol gate lezal na prikryvke v byte 20 stupnov, studeny bol ako lad, spinkal ako zabity, za dva dni uz chory…

@autorka

Ja kupujem overal na spanie,ma 4.5 velkost 122, aj ked sa odkope nema holy chrbat ani nic, neviem si ro vynachvalit, vo vaku by nevydrzal…

autor
24. mar 2024

@judit47 overal máme 😊

janica_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chrumka333
24. mar 2024

Ja mám 2 a 4 obaja majú spacie vaky, neriešim prikryvanie.

amelia89
24. mar 2024

@chrumka333 aj ja tak

judit47
24. mar 2024

@janica_ kolko chodi do skolky?ked bol len 5x chory?

Moj v do 3 rokov mal sopel raz a v zivote nezakaslal,okrem toho chytil 6 a 7 chorobu inak bol tiez,,zdravy,,😀 byt neprekurujeme, tiez po byte beha holy ked vyjde zo sprchy takze ziadne babusenie.

Keby si lezala/tvoje dieta len v tricku v 20 stupnoch 4-6 hodin by som naozaj rada videla ci by ste ostali zdravi🤪

Ale mas pravdu,treba sa prisposobit dietatu🙂

janica_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simona20201309
24. mar 2024

Aké pouzivate spacie vaky? Moja ma 4r a v noci si vyzlečie aj vak. Pod perinou ešte nespala. Spaci vak mala už vacice, ďalší šitý na objednávku podla jej výberu látok- spala v ňom až 1x.
Takže to riešim hrubým overalovym pyzamom s ponozkami ale aj tak by som jej radšej dala ešte nejaký overal na spanie. Len aký?

judit47
24. mar 2024

@janica_ chorobnost si zacala riesit ty ako kontru,ze tvoj bol od narodenia 5 krat chory lebo robite to to a to, na to som ti napisala,ze moj bol 3x a nic z toho co pises sme nerobili🙂len sme chodili von kazdy den za dazdu za snehu, odmalicka na rozne detske aktivity a tiez bol ,,len 3 krat chory,,, ked sa vyzliekol mal 3.5 roka,to bolo prvy raz odnarodenia takze tiez som pyzamo zacala riesit az ako 3.5 rocnemu.

Nieje podstatne preco to autorka riesi, nepytala sa na rady ako otuzovat dieta,ci ako budovat imunitu a ze co vy robite s vasim a ci sa ponahlas do roboty(uplne zbytocna pripomienka). Pytala sa na odkopavanie-citanie s porozumenim a odpovedat len na otazku co sa pyta autorka,inak zbytocne komentare🙂

Pekny den zelam.

janica_
24. mar 2024

@judit47 v poriadku, neodporujem. Tak to upravim aby tu nebolo nic nerelevantne k otazke. Pekny den

matkahelka
24. mar 2024

moja ma 2 roky a spi hola len v plienke, kvoli ekzemu. uplne bezne je odkopana a uplne bezne je studena. neriesim to nijako, zakryjem ju, kym sa opat neodkope. kurime na 24 stupnov kvoli nej, takze prechladnut neprechladne.

patka06
24. mar 2024

Nikdy som neriešia a hlavne nezakrývala keď bolo chladno zakryla sa sama.

basulaak
24. mar 2024

Paplonovy spaci vak s nohami

januska12323
24. mar 2024

Keby mu bola zima tak sa zobudí a zakryje.

cali2016
24. mar 2024

Jedine spací vak, v ktorom spí 2 ročná dcérka mi dovolí v kľude spať.Viem, že sa neodkope.

ankare
24. mar 2024

My si kurime v noci, takže neriešim. Keby máme chladno, riesim to asi spacim vakom

pomoni
24. mar 2024

Pri oboch synoch som mala tento problém. V spacom vaku sa však necítili pohodlne. Riešila som pyzamovym overalom a na to som dala ešte teplý flisovy overal. Staršiemu som takto do cca 8-9 rokov kupovala, lebo sa nezobudil na to že mu je zima a mal by sa zakryť. Mladší našťastie tento pud získal skôr takze už sa vie zakryť “po usi”

chvostik1
24. mar 2024

Ja mám pri dcérke s týmto problem dodnes. Vyriešili sme to overalom na spanie ;)

Keďže má vďaka overalu všetko zakryté, tak ma už netrápi to, že je odkopaná lebo viem, že jej nie je zima. Hrúbku overalu riešime podľa ročného obdobia.

bubuzu
24. mar 2024

Môj sa odmalička odkopáva, najprv som každú chvíľu zakrývala, aj studený bol, ale akonáhle sa pod perinou zohrial, boli mu teplo, tak sa zas odkopal. Nebýva kvôli tomu chorý, tak už to nechávam tak. Keď som náhodou hore a príde mi studený, prikryjem,

thoughtfulweirdo
24. mar 2024

Môj 2,5 ročný sa nielen odkopáva, ale aj v spánku vyzlieka 🤣 máme v byte 20 stupňov, neriešim, tiež je studený, ale asi mu to tak vyhovuje. Chorý z toho skutočne nebýva.

majlo1234
24. mar 2024

Su take spacie overaly s nozkami, mozes vyskusat kupit. Ale moj syn odmalicka spava bez, len v pyzame a bez ponoziek, a vkuse je odkopany a studeny. Neriesim