Môže byť malému zima?

lumimi
22. jan 2011

Moj malý sa mi cez chladnejšie noci v noci budí a chce spat u nas v posteli, ked ma zlomí a ja si hovezmem, tak je strasne studený - je pravda že ked spí v postielke, tak sa odkopáva stále, pri mne je zakrytý, lebo sa stále budím a zakrývam ho a spí krásne az do rana. termostat mame na noc nastavený na 20 stupnov. Neviem ci len vymýsla drobec alebo je mu naozaj zima. (zdalo sa mi ze ked bolo teraz to oteplenie, vydržal v postielke až do stvrtej do rána)

katren
22. jan 2011

ahoj, aj moja mala sa stale odkopava, vyriesila som to spacim vakom, ale teraz, ked zistila, ako sa dostat z toho von, mam smolu aj v tom.....my mame termostat nastaveny na 24 stupnov stale a regulujem iba radiatormi....moj mm tiez neznasa zimu, hned sa mu spravia hnisave afty, takze u nas stale teplo.... 😉

mirinda10
22. jan 2011

my mame nastavene na noc 19st ale spava uz 3 mesiace v spacom vaku a to z toho dovodu aby sa neodkopavala a aj tolko neputuje po postielke, mozem len odporucit u nas cim chladnejsie spi dlhsie ale je vo vaku a potom jej este dam tenku deku a staci, nie je studena vobec

zuzlina1
22. jan 2011

ahoj, mi mame skor teplo nez zimu ale spia odkopani a aj napriek teplu su studeni a samozrejme ze si precupitaju az k nam do postele. vraj deti sa odkopu ked im je teplo, nikdy ziadne znamky onemocnenia nasledne nemali, ten spaci vak je ale dobry napad.

murinka
22. jan 2011

ja osobne si myslim ze 20°C je akurat dost na spinkanie 😉 tiez by som to riesila spacim vakom 🙂 my mame v spalni 19°C a ked este trocha pred spinkanim vyvetram tak je tam okolo 18°C a dcera mi spinka v pohode 😉 kebyze mame viac ako tych 19°C-20°C tak sa mala vrti celu noc a nespi vobec 🙂

fopardi
22. jan 2011

ja davam drobca spavať do spacieho vaku a ked ma zimne ruky v noci tak ho ešte prikryjem ale len takym tenučkym ani nie paplonom ale len taka ako ,,hracia deka ,, ma to vnutriiba tenučku vrstvu vatelinu a hlavne sa spolieham nato či ma zimny nos ked ma zimny nos je mu zima ked nie je mu dobre 😉 alke v noci ako som pisala sa riadim trochu aj tymi jeho rukami

juliagregor
22. jan 2011

teplota je dobrá, odporúčam spací vak...a bude pekne spinkať možno aj v postieľke... 😉
v Tescu sú za 11 Eur

naši spávaju s nami, ale nie preto, že im je zima, ale že im je tak dobre 😀

pink_lady
22. jan 2011

pomoze aj teplejsie obliect, dieta si najde sposob aj ako sa dostat aj zo spacieho vaku 😅

evickapooh
22. jan 2011

ano je mu zima!nevymysla ,dieta nemoze byt studene ako kus masa z chladnicky-sorry za priklad- to nie je normalne ,v spanku sa nam znizi telesna teplota preto musime byt zakryty ,asi na to vymysleli paplon ak sa odkopava existuje aj ina alternativa.su aj take stipce -pomerne lacno ich predavaju-s ktorymi mozes pripevnit paplonik-[rohy]- k postielke ,my mame na noc 21 ,leuska neznasa spaci vak tak jej dam teplejsie pyzamko overalik z fleecu,body a pancuchy.

ivett1
23. jan 2011

ahoj...teplota v izbe je na spanie vyborna (my mame v spalni 18 a v detskych 20-21 na noc)...aj moje deti sa radi odokryvaju...riesim to teplym pyzamkom...ked boli malicki pouzivali sme spacie vaky 😉

ivanka85
23. jan 2011

ked je chuda studene, tak mu asi zima bude!kup mu spaci vak, to je dobre riesenie pre deticky, ktore sa odkopavaju

mircalla
23. jan 2011

20 stupnov sa mi zda malo

martinex
23. jan 2011

podla mna je 20stupnov ok,ale asi mu je aj tak zima..daj teplejsie pyzamko,alebo ten vak ako spominaju baby..moj maly v nom ale spavat nechcel,takze ho v noci stale prikryvam alebo spi s nami.... 🙂

maryanna
24. jan 2011

na spanie cez noc by malo byť medzi 18-20 stupnov, cez den 23- a viac......daj ho do spacieho vaku a neodkope sa ti, pod to dlhé dupačky a je to

martinka17
24. jan 2011

ja len, že či mu je zima, zistíš tak, že skúsiš vzadu na krku, aký je teplý. AK je studený, vtedy mu je zima. Môj malý je niekedy na rukách studený, ale za krkom má teplo 😉 Vtedy viem, že mu nie je zima.
A ináč chrústik v spacom vaku nevedel spať, zavadzal mu, tak som ho radšej teplejšie oblieka, aj keď on musí mať max 18stupňov, v teplejšej izbe nevie spať, takže ja mám ešte deku, aby mu bolo fajn.

sssimi
24. jan 2011

Ja tiež odprúčam spaci vak. My sme ho používali asi do roka. Sarah sa v tom vedela aj sama postaviť, ale nevyzliekala sa z toho. Teplotu máte v izbe výbornú-vôbec netreba pridávať. Malá mi teraz v noci spáva v bodoch s krátky rukávom a v klasickom overale-aj napriek tomu, že je stále odkopaná, tak je teplučká. A ešte odporúčam ponožky na overal.