Nočné budenie bábätka

9. okt 2023

Babo sa mi budi v noci vecsinou po polnoci kazdu hodinu, hodinu a pol....
Zaspava cca okolo osmej
Zozaciatku ak som pocula ze sa budi hned som brala na kojenie aby nezacalo plakat tak som to robila stale a teraz sa mi zda ze ho vezmem na kojenie ale iba ako keby trochu sa napapa a uz len dudle a tak zaspava
Je to dost take ...vstavat kazdu hodinu,,,, unavne, nevyspata som
Nechat to tak alebo co mozem zmenit urobit. Dakujem vam vopred za rady skusenosti

aiana24
9. okt 2023

Aky vek? Mne pomohlo spat s babom v posteli, ked ma citilo tak sa ovela menej budilo

stanislavicenka
9. okt 2023

Suhlasim s kowmntarom vyssie. Vezmi si babatko k sebe. A pre svoj dusevny pokoj, ptestan kontrolovat a pocitat zobudenia babatka, tym si pomozes najviac

ivangeline
9. okt 2023

Aj moje robili. Vsetky. Viac sa budia po polnoci. 4 deti. Nepomohlo nic. Niekedy to bolo menej. Inokedy viac. Nemam ozaj odpozorovane,co zavazi...

autor
9. okt 2023

@aiana24 za chvilu 5 mesiacov bude mat

aiana24
9. okt 2023

To este vyrastie z toho. U nas cca od 8 mes boli tri budenia, od 11 mes 2 az 3 budenia v noci... a to neratam ked sli zuby, vtedy aj viackrat...

nikpa
9. okt 2023

Hlavne nenechať zo seba robiť cumel. Keď dopapa, schovať prsník a nie nechať ho naprázdno dudlovat. Skús ho dať k sebe, naozaj to pomáha.

rebrambora
9. okt 2023

Ja by som dieta na postel neucila, ako radia kommentare hore. Za mna radsej vydrzat par tyzdnov, ako mat potom dramu. Je to ale na tebe.
Tiez sme to tak mali. Drzim palce.