Plač pri zaspávaní 5-mesačného bábätka

simonkaaa2017
9. apr 2024

Dobrý deň prosím vás poraďte som zúfalá moja 5 mesačná cerka spi strašne nepokojne krátko pri každom uspavani je strašný rev Kim ju uspim niekedy trvá aj 2 hodiny ona chce spať ale akoby niekedy nevedela nakoniec ju uspi únava s plaču deňe spí max 3 krad max 1 hodinu potom noci to je katastrofa uspavam ju o pol 11 a to zaspi horko ťažko o 12 ale každú pol hodinu sa budí na kojenie hladná není ale proste chce aj nie a vipluva aj naspet berie a mame aj cumel ale vipluva niekedy to funguje niekedy nie snažím sa abi co najmenej som ju kojila v noci potom zas zaspí tak nekludne na pol hodinku máš 3strt hodiny a takto sa to opakuje do 8 rána a už aj stane vobedz nevie spať hlboko mám aj piridosin ale nepomáha aj nutrilon som jej vyskúšala cez noc dať ci nebude kludnesie a dlhšie spať ale tak isto sa prebúdzala ja už neviem ci mam robiť ani ja ale ani ona nieje vispata začínam sa báť ci nemá daaki zdravotný problém

bubuzu
9. apr 2024

@simonkaaa2017 zuby pravdepodobne, ja mám teraz také noci so sedemmesačnou..akurát včera sa jej začal prerezavat horný...a pritom to vôbec nebolo vidieť,žeby mala nejaké ďasno cervenšie, opuchnuté. Plus ja zas riešim, že do toho pár dní už nelákala, asi kvôli príkrmom.

bubuzu
9. apr 2024

Ešte ma napadá, že či nemá akurát nejaký skok motorický alebo veľa podnetov cez deň, aj to vie urobiť svoje. Moja je nervóznejšia v noci, aj vtedy, keď mám mesiačiky. Je toho veľa. Je to na slučku, viem. Mám pocit, že najhoršie sú prvé noci,potom si človek trochu zvykne a je to lepšie. Drž sa.

simonkaaa2017
autor
10. apr 2024

@bubuzu ďakujem dúfam že sa to zlepší