Zbavenie sa plienky na poobedný spánok

2. jan 2024

Ahojte mate nejaký figel ako na to? Alebo jednoducho to dieťa musí dozrieť a nijako inak to nedosiahnem.. Dcéra mala teraz 3 roky. Od apríla je úplne bez plienky počas dňa no počas spankov ma stále plienku. V pondelok nastupuje do škôlky tak neviem čo bude. Keď jej plienku nedám tak sa pocika. Odpozorovala som, že väčšinou sa pocura chvíľu predtým ako sa zobudí. Neviem už ako ju odnaučiť. Samozrejme kým ide spať vždy sa vycika

viestta
2. jan 2024

Ked cika v spanku, tak musi dozriet. S tym nic nenarobis len davat jej na spanok plienky

msnesquik
2. jan 2024

Ziadny figel neexistuje, musi dozriet. To sa naucit neda. Zbytcone bdues davat dole plienku a stale dookola prat celu postel. Ani moja dcera nebola bez plienky, ked isla do skolky, parkrat sa pocikala v skolke, ale ptm zrazu prestala a o par dni aj na noc

autor
2. jan 2024

@msnesquik keby nejde do tej škôlky tak neriešim.Len takto keď sa tak každý deň pocika tak nevim..

lulu0123
2. jan 2024

Tak ak mate moznost,nech byva v skolke len doobeda.Ak nie,skusit sa porozpravat s ucitelkou?U nas viem,ze jednemu chalanovi davali na spanok normalne plienku.Ale nie je to asi bezne vsade.

zuzanaete
2. jan 2024

Ako uz bolo spomenute, telo musi dozriet. Pytala si sa na moznost plienky pocas spanku? U nas detom davali. Islo o beznu skolku, nie sukromnu.

kikuska1416
2. jan 2024

Švagriná dala tiež malú do škôlky s tým že nevie ísť cikať počas spánku, že musí mať vždy na spanie plienky. V škôlke spí bez plienky lebo by sa jej deti smiali ale doma plienku má

autor
2. jan 2024

@zuzanaete riaditeľka mi ponúkla, že môže ísť už v septembri ale som jej povedala, že ešte ma plienku na obedny spánok..tak povedala, že teda jedine na pol dňa. To sme riešili v auguste a teda som dúfala, že do januára bude bez plienky ale nepodarilo sa no. Asi to nechám tak a uvidím ako bude.. No pri najhoršom mi povedia, že bude môcť chodiť len do obeda

lulu0123
2. jan 2024

Neries s riaditelkou.U nas to tiez oficialne nie je povolene.Ale s ucitelkou sa mamicka dohodla natajnasa.