Realitka Detva

lukrec
25. máj 2022

Chcem sa spytat na skusenost s LDreality.
Pravdaze mamicky Detva a okolie.
Snazime sa kupit dom. Pri tejto realitke nikto nereaguje, odpisuju mi len na SMS.
Prvy dom stale SMS nasli sme si ho sami a sli pozriet.
Druhy dom- nikto iny ho nema v ponuke, volam, nikto neberie len zvoni, uz viackrat, viac dni.
Na SMS odpisuju stylom zistime, dohodneme a nic.
Ako ine realitky bezne telefonicky kontakt, hned obhliadky, vsetko.
Tu, nic a uz druhy dom. Keby ho ina realitka predavala idem tam...no len tu.
Neviete ci to ma zmysel , ci je to len vymyslena realitka?
Mate dkusenosti , mam sa este snazit ci zabudnut na dany dom. Uz sme s manzelom z toho rozcarovani.
Dakujem za info ak je

melanta
25. máj 2022

Vôbec by som neriešila, čo je to za realitku. Ak raz nevedia aktívne komunikovať, nekúpila by som cez nich ani šnúrky do topánok. Bola by tam nulová dôvera, že zmluvy im robí právnik a že všetko vybavia ako majú. Zisti si majiteľa nehnuteľnosti a rieš dom priamo s ním.

lukrec
autor
25. máj 2022

@melanta Bohuzial akurat pri tomto dome nedokazeme zistit majitela, viem len lokalitu a foto domu zvonku nebolo.....len nas zaujal...

melanta
25. máj 2022

@lukrec tak oslov inú realitku, že našli ste tento dom/inzerát, že by ste mali o neho záujem, ale teda realitka Detva nereaguje a že nechcete to riešiť s nimi, lebo nemáte v nich dôveru. Veľmi rada to iná realitka bude riešiť.

dskjhfdlkdjhl
25. máj 2022

@lukrec Ak poznas lokalitu, tak by mozno stalo zato sa opytat nejakych ludi, ktori tam ziju-v Detve a okoli vedia stare tetky vsetko. A mozno budes mat stastie a dopracujes sa k majitelovi😉

evica17
25. máj 2022

@lukrec presne, zbehni tam do tej lokality, a popytat sa v okoli...mozno sa dozvies aj o inych domoch na predaj. A tu realitku co iba cez sms odpisuje neries. Asi by to ani nebolo dobre cez nich nieco kupovat, ktovie ako by vam to dopadlo cele.nakoniec.

lukrec
autor
25. máj 2022

Dakujem, kamoska mi dom nasla, nie je ani v lokalite, v ktorej pisu, ze je...cele zle...veru na tuto realitku radsej zabudnem...dakujem za rady...som dost sklamana uz som dufala, ze sme nasli dom