Aké máte skúsenosti s materskou a základnou školou v Kalnej nad Hronom?
Dnes o 20:06
Tie ktoré ste z Kalnej, ako hodnotíte kvalitu výučby na MŠ, ZŠ? Prístup učiteľov? Možnosti krúžkovych činnosti, resp umeleckého vzdelávania?
Je niečo, čo vám tak vyslovene chýba a musíte za tým cestovať do Levíc? Uvažujem bývanie v okrajovej časti Kalnej a ci mam počítať s tým, že treba dochádzať do LV za školou (v mojej rodnej dedine bola ZŠ síce, ale na takej úrovni, že mama v 3.rocniku ma radšej dala do mesta, takže možno aj po tejto skúsenosti som skeptická voči dedinský školám, ale pripúšťam, že je zo len moje milná predstava po skúsenostiach).
Ďakujem vám 🙂
