icon

Darčeky pre učiteľky v materskej škole na konci školského roka

26. jún 2026
avatar
galganka
26. jún 2026

kvet 🙂 na konci roka na prvom stupni kvet a na konci roka na druhom stupni tiež kvet.

avatar
kammik
26. jún 2026

@anonym_autor my sme davali kvet v skolke a aj teraz v skole davame

anonym_825191
26. jún 2026

Ja kvety, dezert a kávu. Aj upratovačke.

anonym_7ee85f
26. jún 2026

jeden pekny kvietok, ziadne opulentne kytice, ak este tak daku kavu, caj
v tomto hice isto ziadne sladkosti

a isto nie ziadne hrnceky, privesky, obrazky a podobne chujoviny, ktore urcite kazda ucitelka neznasa.

anonym_11ecf6
26. jún 2026

@anonym_autor iba kvet a kávu? Ste sa zbláznili? 😄😄 Však minule tu bola diskusia ako sa skladajú na poriadne wellness pobyty.. a nie tam nejaký kvet a kávu
(Môj komentár je len sarkastický)

autor
26. jún 2026
@anonym_825191

Ja kvety, dezert a kávu. Aj upratovačke.

@anonym_825191 ja tiež dávam aj upratovačka, pomáha im aj s detmi

avatar
uskrnica
26. jún 2026

Ja osobne som za kavu, nic viac nekupujem 😀 https://www.coffeein.sk/detail/840/kava-pre-pan...