icon

Ktorú škôlku by ste vybrali pre vaše dieťa?

Dnes o 08:57

Dievčence mám dilemu. Bývame na dedine ktorá má škôlku. Dokopy je tam asi 6 deti a jedna učiteľka. Škôlka je pekná vynovená no hrozí,že ak tam nebude dostatočný počet detí zrušia ju. Ja aj muž pracujeme v meste ktorý je od nás 35 kilometrov. Ja pracujem do pol 4 muž síce do 14 ale nie vždy a nestíha pre dieťa prísť nacas. Pri mojej práci je tiež škôlka kde by mi šéfka vedela vybaviť miesto pre dieťa. Otázka je ktorú škôlku by ste si vybrali vy? V dedine si musím dieťa prevziať už o 15:30 nemá ho kto vyzdvihnúť rodičia bývajú 50km od nás a majú cez 80 rokov a mužovy rodičia majú okolo 60rokov ale od nás sú skoro 100km. Premýšľam či vziať tu škôlku v meste pri mojej robote lenže tam to tiež nieje výhra pretože často ťahám nadčas a dieťa do práce síce môžem vziať ale není to vhodné ani bezpečné miesto pre tak malé dieťatko. Čo mi poradíte?

anonym_259d60
Dnes o 09:07

@anonym_autor však v meste ju muž stihne vyzdvihnúť keď robí do 2. Tu asi nie je o čom potom premýšľať + mestské škôlky fungujú lepšie počas prázdnin.

avatar
janka_266
Dnes o 09:53

mestská, kam ju dáte v lete, ked dedinskú zatvoria na celé leto?

avatar
summer1122
Dnes o 10:00

Jednoznačne mestská.

autor
Dnes o 10:01
@janka_266

mestská, kam ju dáte v lete, ked dedinskú zatvoria na celé leto?

@janka_266 vtedy by sme ho dali k svokrovcov lebo už sú na dochodku

autor
Dnes o 10:02
@anonym_259d60

@anonym_autor však v meste ju muž stihne vyzdvihnúť keď robí do 2. Tu asi nie je o čom potom premýšľať + mestské škôlky fungujú lepšie počas prázdnin.

@anonym_259d60 nestihne lebo on síce končí o 14 ale prácu od škôlky má skoro 25km. Nestihne prísť nacas

avatar
pettom19
Dnes o 10:06

Radsej mestska, stale tam vidim menej problemov ako s dedinskou skolkou. Mestska skolka sa zatvara kedy?

autor
Dnes o 10:20
@pettom19

Radsej mestska, stale tam vidim menej problemov ako s dedinskou skolkou. Mestska skolka sa zatvara kedy?

@pettom19 tiež o pol 4

anonym_c6c960
Dnes o 12:29
@anonym_autor

@pettom19 tiež o pol 4

@anonym_autor však to musí stíhať 🙂

autor
Dnes o 12:38
@anonym_c6c960

@anonym_autor však to musí stíhať 🙂

@anonym_c6c960 nestíha lebo keď chodíme spolu čakám na neho skoro hodinu lebo z jeho směru sú ustavične zapchy

anonym_c6c960
Dnes o 12:40
@anonym_autor

@anonym_c6c960 nestíha lebo keď chodíme spolu čakám na neho skoro hodinu lebo z jeho směru sú ustavične zapchy

@anonym_autor neviem akú máš prácu, a nemôžeš ísť napríklad o pol hodinu skôr do prace a pol hodinu skôr skončiť a ísť ty ?

autor
Dnes o 12:56
@anonym_c6c960

@anonym_autor neviem akú máš prácu, a nemôžeš ísť napríklad o pol hodinu skôr do prace a pol hodinu skôr skončiť a ísť ty ?

@anonym_c6c960 nemôžem pracujem pre záchrane zložky

anonym_c6c960
Dnes o 14:47
@anonym_autor

@anonym_c6c960 nemôžem pracujem pre záchrane zložky

@anonym_autor tak z toho čo píšeš, mi napadlo jedine nájsť škôlku, ktorá je otvorená dlhšie, alebo si proste zohnať niekoho, kto zoberie dieťa zo škôlky k vám (čiže potom dedinská školka), veľa možnosti neexistuje. Potom už jedine zmeniť robotu (čo mi je jasne, že nie je jednoduché), ale zázračne možnosti nie sú.

avatar
summer1122
Dnes o 15:08

Veľmi krátko je otvorená škôlka. U nás v meste sú škôlky do 16.30.