Prírodné sladidlá u vás doma

janka_rajo
21. okt 2016

Používate namiesto cukru nejaké prírodné sladidlá ako med, javorový sirup, brezový či kokosový cukor? Inšpirujte nás, čo všetko ste už vyskúšali 🙂

kupcovci
21. okt 2016

dobre rano,u nas doma detom sladim medom alebo steviou kedze klasickeho cukru maju dost ked dostanu niaku tu sladkost 🙂

jankafa
21. okt 2016

Ja používam med, ale napríklad keď robím kokteil a pridám tam banán, už nedávam cukor. Niektoré potraviny sú dostatočne sladké a netreba pridávať nič naviac. Ak sa dá, pridám medovku, tá je tiež sladká

jabucko
21. okt 2016

Med - skvele do kolacov, aj kysnutych pouzivam
Javorovy sirup - lievance, kasa
Datlovy sirup - kasa
Agave - kolace, dzemiky.
Xylitol - brezovy cukor - kolacky
Kokosovy cukor - kolacky.

minulin
21. okt 2016

@janka_rajo Ahoj. My pouzivame cukor minimalne. Skor med, ryzovy sirup alebo svestkovy bio sirup...

zuzana814
22. okt 2016

my tiez brezovy, ten nedokazu bakterie zub kazu rozlozit, a potom med, sem tam agav. sirup

dankaa78
22. okt 2016

Medik.inak pouzivam trstinovy cukor...klasicky cukor som kupovala ani nepamatam😉

nuska
22. okt 2016

Ja mám cukrovku a preto sa snažím aj deťom dávať prírodné sladidla. Najviac používame brezový cukor. Im dám sem tam med alebo javorový sirup, ja nie, lebo majú vysoký glykemický index aj keď sú zdravé. Potom ďatľovi sirup je super, zmiešaný s kakaom = zdravá nutella, super pridať do bieleho jogurtu. To keď už neviem čo by som zjedla, tak si spravím toto. Inak kupujem ovocné sirupy sladené len jablkovým koncentrátom. Z toho im robím čajík alebo aj osladzujem. Inak používam aj náhrady múk ako kokosovú, pšenovú, cícerovú, gaštanovú, ... každú podľa toho čo robím. Lebo najviac sa mi cukor dvíhal práve z veci z bielej múky.

luliu
22. okt 2016

@dankaa78 medzi trstinovym A repnym cukrom nie je žiaden rozdiel, oba sú 99,9% sacharoza 😉