SÚŤAŽ NA PONDELOK o detskú tašku Topgal

janka_rajo
17. okt 2016

Ahojte, máme tu prvú súťaž, ktorá bude trvať až do utorka polnoci 🙂

Zadanie je jednoduché, stačí napísať, v čom je nová receptúra mliečok Brejky iná a lepšia?

Napíšte nám správnu odpoveď a 2 z vás môžu vyhrať kvalitnú detskú tašku Topgal, jednu dievčenskú ružovú a jednu chlapčenskú sivo-modrú - teda aj napíšte, pre koho by taška bola 🙂

korytnacka7
18. okt 2016

Vylepšené mliecka obsahuju vitaminy A, E, D, len 4% cukru a ziadne umele aromy. Iba prave kakao, vanilku a jahodu. Taska by našu budúcu prvacku veeelmi potesila 🙂

gerlinda
18. okt 2016

Zdravím ;), tak teda mliečka teraz obsahujú menej cukru iba 4 percentá a okrem vitamínov A a E aj dôležitý vitamín D a nie su v nich žiadne umelé arómy, ale reálne kakao, vanilka a jahody. A moja malá prváčka sa aj vďaka Brejky mliečku a návšteve automatu teší každé ráno do skoly- keď sa jej náhodou nechce vstávať poviem heslo Brejky a hneď je von z postele🙂

tina3009
18. okt 2016

Menej cukru, vitaminy A, D, E, vanilkova príchut a bez umelych aróm. Taška by bola pre syna- druháka

baranka2
18. okt 2016

Takže vylepšené mliecka obsahujú menej cukru, dôležité vitaminy A,D,E, vanilkovú príchuť a sú bez umelých arom. Taška by bola pre synčeka, je druhak.

lucinenka001
18. okt 2016

super, ešte sa tesne stíhame, zapojiť aj mi s našim prvákom Adamom do súťaže s Brejky.

A teraz k mliečku Brejky.
- Obsahuje 16 esenciálnych živín, vrátane vápnika pre zdravé zuby a niacínu pre rast a vývoj. Bielkoviny a sacharidy deťom dodávajú potrebnú energiu.

Vylepšená receptúra mliečka Brejky
- má iba 4% pridaného cukru
- vitamin A - Prispieva k udržaniu dobrého zraku a k správnemu fungovaniu imunitného systému.
- vitamín D - Prispieva k správnemu využitiu vápnika a fosforu.
- vitamí E - Je antioxidant, ktorý prispieva k ochrane, buniek pred oxidačným poškodením.

Ako tohtorocny septembrový prvak sme v septembri na skole dostali aj BREJKY kartu a naplno vyuzivame sluzby kedze deti dostali rovno triedu pri automate RAJO. Z mliečok nám najviac chutí vanilkove mlieckom ktore kupujeme aj v obchode Fresh bezne 🙂.

Taška by potešila nášho Adama , ďakujeme.

jajanulienka
18. okt 2016

Iba 4% pridaneho cukru, vitaminy A, D, E, bez umelych arom. Taska pre chlapca.

hhenike
18. okt 2016

Vdaka novej recepture obsahuju Brejky vitamíny A, D, E, majú iba 4% pridaného cukru a sú bez umelých aróm. Taska by bola pre buduceho prvaka. Dostal by ju prave k 6. narodeninam 🙂

katarinaknm
18. okt 2016

Mliečka Brejky obsahujú vitamíny A, E, D, len 4% cukru a žiadne umelé arómy. Práve iba kakao, vanilku a jahodu.
Taška by bola pre Moju slečnu, ktorá teraz chodí do štvrtej triedy a hodila by sa jej nová, tú starú už nosí štvrtý rok. Ďakujem.

emah
18. okt 2016

Brejky obsahuju menej cukru a viac vitaminov A, E, D a neobsahuju umele aromy.Taska by bola pre moju neterku Barborku, buducu prvacku
Ďakujem 😍

nemada
18. okt 2016

Mliečka obsahujú menej cukru, majú vitamín A, E a D a nie sú v nich žiadne umelé arómy, ale reálne kakao, vanilka a jahody. Taška by potešila syna Samka 3.roč. Už by menil tú prvácku za novú. 😊

lukaskam
18. okt 2016

Menej cukru viac vitamínov A,E,D žiadna umelá aróma, ale pravé kakao, vanilka a jahoda. Bola by pre môjho syna Lukasa prváka, ktorý ma dnes meniny a o dva dni narodeniny. 😘

mysiacik212
18. okt 2016

Menej cukru..vitaminy A D E...xziadne umeliny 😉

simonka28
18. okt 2016

Obsahuje menej cukru a vitaminky A,D,E.Nas maly prvacik frci na nich kazdy den 😊 Taska by bola prave pre neho kedze ta jeho mi pride akasi mala 🤔

chaillita
18. okt 2016

Mlieka Brejky obsahuju vitaminy A+E+D, iba 4% cukru a pravu vanilku,kakao a jahody.
Taska by potesila syna.

apolkaaa
18. okt 2016

Nova receptúra mliečok Brejky je iná a lepšia v tom, že má iba 4% pridaného cukru, obsahuje vitamíny A, D, E a je bez umelých aróm. 👍 😋
Krásna taška by bola pre dcérku, ktorá tieto mliečka veľmi ľúbi. 💛🍀

henyli
18. okt 2016

Menej cukru,obohatene o vitaminky a bez umelych arom 🙂 potesila by pre syna 🙂 🙂

malajezibaba1
18. okt 2016

Obsahuju menej cukru, pravu vanilku, kakao,jahody su obohatene o vitaminy A D a E a bez umelých arom .... Sutazime o chlapcensku tašku pre našho druhaka

tinesa
19. okt 2016

Obsahujú menej cukru: len 4% pridaného cukru oproti pôvodným 7%. Do novej receptúry Rajo pridalol vitamín D. Mliečka obsahuju skutocne kakao, vanilku a jahody a iba prírodné arómy.
V pripade vyhry by sme brali chlapcensku tasku😊.
17. okt o 18:22 • Odpovedz • ​ Páči sa mi to
fotoportrét
zuzume Brejky obsahuju menej cukru a viac vitaminov A, E, D a neobsahuju umele aromy. Taska by bola pre dcérku

fidka1
19. okt 2016

Su obohatene ovitamíny A, D, E a nižším obsahom cukru,Taska chlapcenska.

kalet
19. okt 2016

4 % cukru, vitamíny A D E, bez umelých aróm
pre nás taška pre chlapčeka 🙂