Aké sú najobľúbenejšie hry vás a vášho dieťatka, ako sa spolu zabávate?

michaela_bupi
28. máj 2016

Napíšte nám, aká je najobľúbenejšia hra, ktorú so svojim dieťatkom hráte vy alebo váš partner. Čo má vaše dieťatko najradšej, pri čom sa najlepšie zabáva? Tešíme sa na vaše príspevky.

jarnicka
28. máj 2016

U n a s leti pexeso kreslenie s kriedami vonku futbal a tancovanie samozrejme Lego a tvorenie s modulitom

kupcovci
28. máj 2016

U nás jednoznacne pieskovisko, preliezky obaja by boli najradsej celé dní von, čomu sa teším lepšie ako sedieť pred tv 🙂a takto sa zábava aj tatko 🙂

misel0806
28. máj 2016

U nas footbal,pexeso,lego... Vonku hupacky smyklavky psieskovisko alebo bycyklovanie a trampolina⚽⚽

ciusinka
28. máj 2016

Moj syncek ma 16 mesiacov a u nas asi tak posledne 3 mesiace ficia najviac knizky,tie si s kratkymi prestavkami citame skoro cely den,az ma z toho jazyk boli 😀 Mame take slovnicky o zvieratkach,cislach,farbach,ram mu ukazujem a rozpravam,ale aj knizky s basnickami 🙂Ostatne aktivity su len ako doplnok k citaniu,nech sa snazim ako chcem a aj to ho najviac zaujimaju hrnce,pokrievky,kuchynske nacinie 🙂Vyrobila som mu aj dozy na vhadzovanie vrchnakov z flias a z detskych vyziv,tak aj s tymi sa hravame 🙂

alicka850
28. máj 2016

@ciusinka uf,to ti uprimne zavidim. Moj ma 17 a nic ine okrem aut a vyliezania na najroznejsie predmety ho nezaujima. S dcerou sme takto citavali knizky,ale tento betar nezajem.😕

ciusinka
28. máj 2016

@alicka850 Vies co u nas ho predtym tiez knizky vobec nezaujimali(teda okrem ich jedenia 😀 ) a potom zrazu zo dna na den zacal chodit s knizkami za nami a stuchal nas s nimi,aby sme mu citali 🙂

alicka850
28. máj 2016

@ciusinka tak dufam,ze aj u nas pride take obdobie. Zatial ho len vyberam z roznych otvorov kam vlieza, skladam z parapety kam vylieza a vonku nahanam nonstop. Ked citam malej,berie mi knizku a nosi prec. Evidentne sa potatil-auta,motorky,traktory...

dobromila1111
28. máj 2016

Nás starší syn sa veľmi rád hojda vonku. Minule sa 1,5 hodky len hojdal..🙂

mami5
28. máj 2016

Najradšej sa hraje na predavačku v obchode alebo lekárničku so všetkým čo o tomu patrí. Samozrejme počítač a vsetky možné lieky ( krabičky a prázdne fľaštičky) " mami potrebuješ bucen a Kalciovku ?" To u nás ide už dlho

lyrrya
28. máj 2016

11m dcera najradsej vari kasu na mojej dlani a hupe sa na hojdacke. So synom zas uz kreslim, staviame spolu lego-to zas musim zachranovat pred dcerou 😀 ale uz sa obcas zahraju aj spolu, najradsej sa rozvazaju na tatrovke a spolu si umyvaju zuby

michaela_bupi
autor
28. máj 2016

Ďakujeme milé mamičky za všetky vaše odpovede, niektoré aj milo vtipné 🙂
Tešíme sa na ďalšie príspevky k tejto hravej téme!

k_e_y
28. máj 2016

Moju dvojročnú dcérku už dlhšie tiež bavia knižky, ale momentálne ju naviac baví čítanie konkrétne Princ Bajaja a tak keď sme vonku sekáme trávu a vlastne všetko naokolo paličkou, ako ten princ Bajaja drakov mečom 🙂 inak už vie aj porozprávať rozprávku aj sama, a tam skomolí ako Princ Bajaja vyslobodil spiacu Šípovú Ruženku :D

maryon1
28. máj 2016

Moja mladšia dcérka zbožňuje knižky. Obrázkové a o zvieratkách - čítame ich spolu, napodobňujeme zvuky, ktoré vydávajú - je to veľká zábava pre nás obe.

anka2103
28. máj 2016

Ak je pekne tak s dedom majstrovat po vonku-kosacka,pieskovisko,furik.. dnu auticka

janettan
28. máj 2016

my dennodenne staviame z kociek veľké komíny 🙂