Ako bude vyzerať oslava MDD vo vašej rodine?

michaela_bupi
29. máj 2016

Blíži sa jeden z najzábavnejších sviatkov v roku – MDD. Ako sa chystáte osláviť tento deň s vašimi drobcami? Poraďme si navzájom a inšpirujme sa. Nech si to naše detičky môžu užiť! 🙂

ivankajar
29. máj 2016

Dobre rano pojdeme na zmrzlinku a sobotu na nejaky super vylet😁

anka2103
29. máj 2016

Dnes sa chystame na program co je pre deticky a k tomu zmrzlinkaaaa 😚👬💞

xevulax
29. máj 2016

My idene dnes na mini vyletik,dostanu nejaku sladkost a velikansku pusu

ciusinka
29. máj 2016

My tento rok oslavime este len doma v kruhu rodiny,kedze nas syncek ma len 16 mesiacov,zvazovala som aj ze by sme isli do mesta na nejaku akciu,ale vsade bude urcite vela ludi a nas Marco by tomu este nerozumel..Takze mu dame len nejaku drobnost a pojdeme spoli na prechadzku do parku 🙂Ale o rok uz urcite zavitame aj na nejaku akciu pre deti 🙂

rojica
29. máj 2016

Nijako extra nie vsak je to normálny den ako aj iný...nas tomu aj tak este nechape keď bude starší tak ho urcite niekde zoberieme....😊

moni244
29. máj 2016

hlavne sa vyhýbať všetkým masovkám, možno pôjdeme na koláč, ale nejako to neriešim, je malá, ešte si to neuvedomuje

tajka1986
29. máj 2016

@michaela_bupi kedze to vyjde na pracovny den tak si skocime len na zmrzku do mesta a cez vikend by sme niekam skocili bud do zoo ale zvero parku alebo niekam sa okupat 🙂

irenaliza
29. máj 2016

po škole a škôlke ešte pôjdeme na logopédiu s 2.dcérkou a potom určite zmrzlinku a doma by som pre nich chcela urobiť hľadanie pokladu, aj keď máme malý byt, tak niekde schovám nejakú drobnosť- buď malú hračku, ale narámok a sladkosti a budeme hľadať, lebo dcérky miujú darčeky a tak aspoň malá drobnosť aj sa zabavíme aj bude radosť, keď niečo objavia, lebo už teraz sa vypytujú či bude nejaká hračka k MDD, Krásnu nedeľu a krásny deň detí všetkým na MDD v BUPI aj Tebe @michaela_bupi a Tvojmu Lucasovi

janettan
29. máj 2016

dúfam, že detičky budú zdravé, najskôr oslava MDD v škôlke, potom nejaké malé darčeky doma a cez víkend výlet 🙂

vonava007
29. máj 2016

My sa chystame na vylet historickou elektrickou......do kupelneho mestecka. Dame tam zmrzlinku,prejdeme sa po promenade a sup domov🙂 naobedujeme sa a pridu dalsie deticky z rodiny a bude nas na dvore ako maku. Kupili sme detom velku smykalku aj s hojdackami tak sa mozu vysantit, do toho bublifuk, kriedy a samozrejme maskrty. Dufam, ze vecer zaspia na to tata🙂

michaela_bupi
autor
29. máj 2016

@irenaliza veľmi pekne ďakujem za želanie k MDD. Môj synček už má 4 roky a tak už rieši "darček" k MDD. Dnes si so mnou vyjednal návštevu hračkárstva a kúpu niečoho, čo "doma ešte nemá" ako to on hovorí. Sľúbil mi, že potom bude veľmi, veľmi poslúchať. A tak ma zasa ukecal. Nejaká tá drobnosť sa pôjde asi kúpiť 🙂 A potom asi tiež malá zmrzlina...

terezka1947
29. máj 2016

@michaela_bupi no....zaklad je,aby sme boli spolu...a potom je uz jedno,co si naplanujeme
lebo clovek s detickami planuje a nakoniec(aspon u nas) je to vzdy inak...takze mame naplanovane : vylet, v manzelovej praci je gulas,v skolke=skolkarsky MDD....a co z toho nakoniec vyjde,taaak to neviem.

zuzi0911
29. máj 2016

My tento den oslavujeme,kedze dcera sa na MDD narodila,,Velka zahradna party 😀