Viete o tom, že nie je pyramída ako pyramída?

marton_popradske
Moderátor
5. nov 2020

Milé mamičky, nie je pyramída, ako pyramída. Nové bylinné čajíky MISTRAL sú v pyramídových vrecúškach. Tie naše majú na rozdiel od tých klasických čajových vrecúšok až štyri steny. Práve preto sa v pyramídovom vrecúšku vytvorí väčší priestor pre dokonalé vylúhovanie Vášho čajíka. Jednoducho povedané, čajová zmes má väčší priestor a doslova komfort v takomto našom pyramídovom sáčku, preto sa lepšie rozloží a rovnako tak lepšie vylúhuje. Prajeme Vám krásny deň, nech sa Vám darí. S čajíkom MISTRAL samozrejme 🙂

fokuska
5. nov 2020

@marton_popradske Preco v kazdom prispevku miesate spisovne slovo "vrecusko" a nespisovne slovo "sacok"? Robite tu isty druh proma, reprezentujete slovensku firmu, k tomu podla mna patri pouzivanie spisovneho jazyka ;)

marton_popradske
autorModerátor
5. nov 2020

@fokuska veľmi sa ospravedlňujem. Hoci som básnik, mám so spisovnou slovenčinou problém 🙂 Keďže pri moderovaní tejto akcie nemám korektorku, ešte raz sa veľmi ospravedlňujem 🙂 Pekný deň. - Jano Marton

fokuska
5. nov 2020

@marton_popradske Fiha, basnik? Ja som to myslela v dobrom, ako konstruktivnu kritiku ;) Myslela som, ze taketo promo akcie robia odbornici na marketing, reklamu a pod. a kedze ich "tvar" v podstate predava firmu, tak som cakala, ze na take veci ako spisovnu slovencinu davaju doraz. Cize naozaj len v dobrom som to myslela.

victoria021
5. nov 2020

Mne sa nedá nevyjadril ku vrecúškam a sackom a tiež to není ku téme ktorá tu bola zadana🤪🙈Ale baby prosím vás, chytať niekoho za slovíčka, každá rozumieme a predsa je to fórum, debata a nie hodina slovenčiny. Je tu človek, ktorý pre vás pripravuje celý týždeň diskusie, debaty, sútaže..... ma veľa prace čítať komenty, odpovedať na ne a.........trosku vdaky..... 🙈🙈🙈Ja rozumiem aj nespisovnym slovám a používam ich denno denne. Krásny deň nerobme takýmito komentármi ako to len spisovné nazvat🙈🤪....... niekomu deň na h......

marton_popradske
autorModerátor
5. nov 2020

@fokuska ale ja to úprimne aj beriem ako konštruktívnu kritiku 🙂

victoria021
5. nov 2020

A ešte niečo ku téme...... Super nápad hlavne do kancelárie, mne však doma viac vyhovuje balený čaj jednotlivo. A co tak spraviť adventný kalendár s cajikov, mňa by potešil. mala by som možnosť vyskúšať viac druhov čaju a ako malé dieťa odratavat čas do vianoc😉🙈🤪Ved aj my sme večne deti🤪🙈

marton_popradske
autorModerátor
5. nov 2020

@victoria021 to je milé 🙂 V podstate máte pravdu. Každopádne by sme to mohli aspoň na chvíľku nazvať: "Sáčkovrecko" 🙂

marton_popradske
autorModerátor
5. nov 2020

@victoria021 absolútne súhlasím. Aj ja som večné dieťa. A toto je fakt mega nápad, urobiť taký nejaký kalendárik. Hodím to u nás do pléna a možno budúci rok. Krásny deň 🙂 - Jano

victoria021
5. nov 2020

@marton_popradske podobneeee

oli18
5. nov 2020

Popradský čaj už 20 rokov nekupujem. Keď som zaliala čaj v papierovom vrecku, necítila som čaj, ale papier. Dúfam, že už používate kvalitnejší papier.

marton_popradske
autorModerátor
5. nov 2020

@oli18 pred dvadsiatimi rokmi som prišiel do firmy a pijem Popradský čaj. Papier máme stále rovnako kvalitný 🙂

maruskaw
5. nov 2020

@marton_popradske Osobne nevidím rozdiel, čo sa týka chuti, pri pití čajíku, či už je vo vrecúšku klasickom alebo pyramídovom. Ale myšlienka @victoria021 s adventným kalendárom je super. Čajíčkári, vrátane mňa, by mu určite neoddolali 🙂.

marton_popradske
autorModerátor
5. nov 2020

@maruskaw takže je to jasné, navrhnem to teda u nás a určite sa o tom pobavíme, viem si to osobne absolútne predstaviť práve s čajíkom Mistral... Mohlo by to byť fakt super. ĎAKUJEME za inšpiráciu dievčatá. Pekný deň ešte. - Jano

maruskaw
5. nov 2020

@marton_popradske Budeme sa teda tešiť, dúfam, že nápad vyjde. 🙂

marton_popradske
autorModerátor
5. nov 2020

@maruskaw to dúfam aj ja. Viem si to vlastne aj vizualizovať. Predstaviť. Fakt by to bolo pekné.

fokuska
5. nov 2020

@victoria021 Myslim, ze som to dostatocne vysvetlila a @marton_popradske pochopil moj zamer ;)
Neslo o ziadny hejt - tak ako ocakavam, ze v televizii, novinach, v knihach a podobne bude pouzita spisovna slovencina, tak to rovnako ocakavam od reklam. Je to sucastou toho ako sa znacka prezentuje, preto som v dobrom poradila. Firme na tom moze zalezat, takze nevidim ziadny problem v tom, ze som na to pekne, slusne upozornila 🙂

A co sa tyka temy - necitim ziadny rozdiel v chuti ked luhujem caj v klasickom vrecusku a v pyramidovom. Myslim si, ze vacsie vrecusko klasickeho tvaru urobi rovnaku "sluzbu" ako pyramidove 🙂

danicaz
5. nov 2020

@marton_popradske
Ahoj Janík, ja preferujem skôr sypané bylinkové čaje 🤷, máte v ponuke aj pre takúto časť fanúšikov BOP? Ďakujem za odpoveď 😉

86488648
5. nov 2020
marton_popradske
autorModerátor
5. nov 2020

@danicaz áno samozrejme že také čajíky máme, páči sa: https://www.popradske.sk/caj/sypany/

oli18
5. nov 2020

@marton_popradske tak ho nebudem kupovať naďalej 🙂 Mám citlivé chuťové poháriky a cítim ten kvalitný papier 🙂

adel47
5. nov 2020

Ja v tom rozdiel nevidím, asi nemám chuťové pohariky🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️kupujem čaje a nie len vašej značky a nikdy sa mi nestalo žeby som cítila niečo iné okrem obsahu sáčku teda zmesy biliniekalebo ovocia, myslím ze by žiadna firma si nedovolila používať nekvalitný papier🤔Môj záver....... Nevidím👀, necítim rozdiel........ Moje chuťové poháriky to neroznavaju🤪🤦‍♀️ci pyramidove vrecusko🤪alebo sacok🤪

marton_popradske
autorModerátor
5. nov 2020

@oli18 nevadí. Sloboda. Vyberte si čo je pre vás to najlepšie🙏🙂

prispievatel
5. nov 2020

Ja som ani nevedel prečo to tak je. Lebo jeden čaj má tie pyramídové vrecúška a druhý zase tie ploche štvorcové. Ja som ani nevedel prečo to tak je. Akurát mám doma nejaký ten pyramídový čaj ale značka je popradský nie mistral.

danicaz
5. nov 2020

@marton_popradske
Veľmi pekne ďakujem, objednané 🙂
Keď ochutnáme ,napíšem aj ako chutia ;)

evamajercak
5. nov 2020

@marton_popradske
@victoria021 toto je super nápad, večne pozerám aké čaje komu kúpiť, je to totiž pekný (a nielen vianočný) darček. Myslím si, že ten adventný kalendár by bol skvelý 👌 A teraz k tomu sáčkovrecku (inak milý názov 😊).. Mne to úplne uniklo, keby sa na to neupozornilo.. Mne by viac prekážala "tvrdka", ale ja by som to riešila súkromnou správou.. Nuž, kto nič nerobí, chyby nerobí.. Hlavne nech sme všetci zdraví 🌞 a tešme sa, že môžeme mať na MK opäť skvelé dni s Mistral aj s milým moderátorom. Ja sa obzvlášť na tieto dni veľmi teším 🙂

marton_popradske
autorModerátor
6. nov 2020

@prispievatel je to tiež čajík od nás 🙂 chutí vám? aký máte presne?

marton_popradske
autorModerátor
6. nov 2020

@danicaz super, ĎAKUJEME. napíšte potom.

astarte123
6. nov 2020

@victoria021 v DMke mávali takéto adventné čajové balenia, zvykla som ich prihodiť do mikulášskych balíkov pre blízkych 😀
Takže aj za mňa by takéto adventné balenie bolo super aj od popradské