Získajte celý rad bylinných čajov Mistral

marton_popradske
Moderátor
3. nov 2020

Získajte celý rad týchto jedinečných čajov MISTRAL. Napíšte nám ktorá bylina, prípadne kvet Vám je najbližší a prečo. My najzaujímavejšej odpovedi pošleme celý rad týchto fantastických čajov Mistral. Majte krásny deň a veľa šťastia. A aby som začal ja...moja najobľúbenejšia bylina je medovka. Upokojuje a čajík z nej je úžasný. A čo vy? Píšte...

irenaliza
7. nov 2020

@marton_popradske pre mňa naj kvetinka je kamilka je krasnemslicka ale obrov ký liečivá a energická. Milujem jej krásny výzor jemný tvar a.. Je proste famozna.

unique
7. nov 2020

Jednoznačne mäta - v zime z nej robíme najlepší a najvoňavejší čajík a v lete zas najlepší a najcoolovejší drink 🍹🍸😉

ilaryja
7. nov 2020

Pre mňa určité topka je mäta milujem jej vôňu a taa chuť je úžasná.... Čaj z mäty som popijala aj celé tehotenstvo keďže maka som celých 9 mesiacov ranné nevoľnosti a tento čaj mi výborne zaberal. Nedám naň dopustiť... Aj moje detičky ho majú radi... Keď ich boli bruško malý mi povie,, mami urob mi ten zázračný voňavý čajik😍..... Pekný večer prajem

danik1505
7. nov 2020

Mám rada repík, je to náš rodinný lekár 😁 a piť ľúbime bazove veci - čaje aj sirupy, s citrónom a medom uuuuplna paráda 😋