Čarovná levanduľa

marton_popradske
Moderátor
18. okt 2018

Krásny deň milé mamičky a dievčatá z Modrého koníka. Používate levanduľu? Dajte nám vedieť. Pýtam sa preto, lebo levanduľu používali naši predkovia od nepamäti. Už starí Gréci poznali jej účinky a pridávali ju do kúpeľa. Čarovná levanduľa si našla svoje miesto na záhradách a balkónoch. Používajú ju aj kvetinári na výrobu dekorácií. My sme ju zamiešali do nášho čajíku k šťavnatej marhuli. Už ste tento čajík vyskúšali? Dajte nám vedieť do kometnárov. Krásny deň 🙂 Čítame sa aj zajtra.

nelly761
18. okt 2018

@marton_popradske tak tento sme este nemali tu cest spoznat ale urcite ho vyskusame 😊😍😇

katren
18. okt 2018

@marton_popradske mne levandula smrdi neskutocne, takze nic co je s levandulou nekupujem....

skatulienka_sk
18. okt 2018

milujem levanduľu, pestujem ju, suším...používam prírodnú levanduľovú kozmetiku, prírodný esenciálny olej. tento čaj som ešte nemala, ale keď ho najbližšie zbadám v obchode, určite mu neodolám.

greta123
18. okt 2018

Ja mám levanduľu v záhrade, jej vôňa je vynikajúca, tiež ju suším a používam všade, kde sa hodí...čajík musí byť super, určite si ho vyskúšam🙂

elen33
18. okt 2018

Sú perfektné... Pila som už všetky no najviac mi chutil marhuľa s levanduľou...

evamajercak
18. okt 2018

Levanduľu mám pod vankúšom na spanie pre jej príjemnú vôňu, vo váze na dekoráciu, ale veru tento čajík s marhuľou som ešte neskúšala..

marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018

@evamajercak určite ho vyskúšajte, budete príjemne prekvapená. Môžete si ho objednať aj online na: www.popradske.sk

marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018

@elen33 tak to sme veľmi radi. ĎAKUJEME.

marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018

@greta123 vyskúšajte a dajte potom vedieť, ako Vám chutil

marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018

@skatulienka_sk potom nám dajte vedieť, ako tento čajík chutil.

kamilkka
18. okt 2018

@marton_popradske zaujímavá kombinácia 😉

jankaajanko
18. okt 2018

Tento som uz skusala aje superr mnam mnam a levandulu mam doma aj vyrobky do kupela a aj masticku a tinkturu ja ju zboznujem

zuzanatl
18. okt 2018

Levandulu mam velmi rada mam aj v zahradke. Krasne vonia. Cajik som este neskusila ale urcite si kupim a ochutnam. Krasny vecer prajem

livizi
18. okt 2018

Milujem levanduľu, mám ju zasadenu aj v záhrade, je nesmierne voňavá, dekoratívna a priťahuje motýle, krása. Ako som už písala, moja topka v novinkách vašich čajov je marhuľa levanduľa, skvelá, veľmi vydarená kombinácia, chutí skvele a vonia prenadherne!☺ Dnes som si kúpila ďalšiu novinku slivka jazmín, už sa na ňu teším, zajtra ráno vyskúšam 🙂 Krásny pohodový večer všetkým

cadulka2908
18. okt 2018

Caj s levandulou som uz pila a musim povedat,ze bol skvely. Taktiez mam levandulu v zahradke a aj nasusenu...i

marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018

@jankaajanko 👍👍👍

marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018
marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018

@livizi ďakujeme. Dajte nám potom vedieť, ako Vám čajík chutil.

marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018

@zuzanatl 😊

livizi
19. okt 2018

@marton_popradske slivka jazmín, ďalšia vynikajúca kombinácia chutí a neskutočnej vône, je výborný, musím povedať, že tento čajík je úplne odlišný od ostatných čajov 🙂

macik45
19. okt 2018

Tento caj som este neskusala, ale chystam sa ochutnat tuto kombinaciu

drdrdr
19. okt 2018

Priznam sa, ze som si kombinaciu marhule s levandulou nevedela velmi predstavit... Ale vcera som v casopise nasla prekvapenie v podobe jedneho vrecuska tohoto caju, prave ho mam zaliaty a musim uznat, ze sa velmi vydaril, mne osobne velmi chuti a urcite ho zaradim medzi nase oblubene cajiky 🙂

lenadka
26. nov 2019

@marton_popradske levanduľu zbožňujem a aj tento čaj bol vynikajúci, raz dva bolo po krabičke ☺️