Dobré ránko s čajíkmi MISTRAL

marton_popradske
Moderátor
15. okt 2018

Milé mamičky a dievčatá. Volám sa Jano Marton a dnes nám začína na MODROM KONÍKOVI: „Týždeň so značkou s čajíkmi Mistral“. Dajte nám vedieť, akú čajovú príchuť by ste privítali a prečo? Trom najzaujímavejším tipom pošleme celý rad nevšedných a fantastických čajíkov Mistral s kvetovými príchuťami😊

evakondlova
20. okt 2018

Dobrý deň málo sa zapájam do diskusie ale čaje ma posledných pár rokov očarili. Hlavný dôvod bol, že som začala byť chorľavá a hľadala som bylinkovú medicínu starých mám. Mám rada ako ovocné, bylinkové a zelené čaje. Niektoré mi učarujú menej niektoré viacej. Najprv relaxujem pri vôni čajíka a potom pri chuti podľa toho si ich na ďalej kupujem. Doma si robím tradičným spôsobom bambusovými metličkami čaj Matcha. A akú kombináciu vám poradiť? Máte výborné čajíky melón jahoda mám rada v lete, deti majú radi lesné ovocie, višne tan čajík robíte. U mňa v zimnom období víťazí zázvor, škorica, citrón , med a to robíte tiež. Ja by som navrhla hlavne pre deti dať bylinky na trávenie plus ich troška ošidiť dobrou chuťou ovocia, bylinky na imunitu napr echinacea plus ovocie aby mal pre deti liečebný účinok ale aj príjemnú vôňu a chuť🙂
zelený čajík ochutiť ovocím. Môj favorit je baza čierna, zázvor, škorica, citrón, sladké drievko z ovocia višňa, granátové jablko, papaya. Čo v čajíkoch nemám veľmi rada je príchuť smetany, čokolády, karamelu ale koľko ľudí toľko chutí. Prajem príjemné kombinovanie zmesí. Máte výborné čajíky. Nech sa darí.