MISTRAL GRAND SELECTION - 100% organické čaje

marton_popradske
Moderátor
19. okt 2018

Milé dámy, dnes si predstavíme prémiový rad čajov MISTRAL GRAND SELECTION... Tieto čajíky sú vytvorené a namiešané len z tých najkvalitnejších zložiek zo sveta čajov. Organicky pestované plodiny od vybraných pestovateľov čaju sa starostlivo miešajú s najkvalitnejšími prísadami. Čajíky obsahujú organické rastliny, ktoré prospejú vášmu telu i mysli a vynikajúce kvety a ovocie na potešenie vašich zmyslov. Určite niektorý z nich vyskúšajte. Ktorý by ste si vybrali a prečo? Dajte nám vedieť, a my jednej z Vás jeden tento exkluzívny čajík pošleme. Tieto čajíky, si môžete pozrieť a zároveň objednať v našom eshope. Nech sa páči: https://www.popradske.sk/baner/organicke-caje/
Krásny piatoček ešte 🙂

onmaria
19. okt 2018

Jooooj,ten jahodovokolacovy už na pohľad vyzerá supeeeeer 👍🍓🍰

terey
19. okt 2018

Vyzeraju vsetky chutne ... 😉😍 tazko vybrat ale pri nachaldnuti je zazvorovy na nezaplatenie.

macik45
19. okt 2018

Ja by som rada ochutnala bylinny caj s matou a s grapefruitom. Vyzera to byt super kombinacia, ktoru som este neochutnala.

kristina2708
19. okt 2018

Krása, už obal je lákavý 💕

matinka
19. okt 2018

OMG... to mate aj mix zeleny a biely caj s marhulkami? To musi byt dokonala kombinacia, tu musim cim skor ochutnat

maryon1
19. okt 2018

@marton_popradske ja by som rada ochutnala ten cierny cajik, urcite je vyborny a vzpruzil by rano rovnako dobre, ak nie este lepsie,ako salka kavy ☕

cadulka2908
19. okt 2018

Zazvorovy na toto prechodne pocasie a inak obaly su velmi zaujimave ,,luxusne,,

erikaemkina
19. okt 2018

Vyzerajú lákavo

marton_popradske
autorModerátor
19. okt 2018

@onmaria a ako len super chutí...

marton_popradske
autorModerátor
19. okt 2018

@erikaemkina aj presne také sú 🙂

marton_popradske
autorModerátor
19. okt 2018

@cadulka2908 áno, sú nádherné...

marton_popradske
autorModerátor
19. okt 2018

@maryon1 áno, je to čistý čierny čajík

marton_popradske
autorModerátor
19. okt 2018

@matinka určite ju ochutnajte.

marton_popradske
autorModerátor
19. okt 2018

@kristina2708 obal ale aj vnútro sú veľmi, veľmi lákavé

marton_popradske
autorModerátor
19. okt 2018

@macik45 ten chutí najviac aj mne osobne. je peckový.

livinka1111
19. okt 2018

Mojim favoritom je Bylinný čaj s mätou a grapefruitom Spearmint. Zbožňujem chuť mätového čaju a myslím si, že grapefruit je v tomto čaji skvelým oživením. Rada by som ho vyskúšala 🙂

irenaliza
19. okt 2018

krásny piatok ja by som si vyrala zelený čaj a vyzerá unijkátne a škoda, že som ešte neskúšala, musím napraviť, ale tento ak by sa pošťastilo nebol pre mňa al mojich svokrovcov, ktorý milujú zelené čaje a určite by sa potešili a hlavne prekvapili tomuto super čajíku, je exklusívny dizajn a určite aj vnútro, lebo Mistral je proste super

babybazar1
19. okt 2018

@marton_popradske najepsie vsetky by som ochutnala no najviac ma laka biely s bazou a marhulami

lelusa
19. okt 2018

S mätou a grepfriutom, ten by som ochutnala, osviežujúca kombinácia 👍

hanka_se
19. okt 2018

@marton_popradske vyzeraju nadherne a osobne by som najradsej ochutnala Bio zelený a biely čaj s chuťou bazy a marhúľ ❤

avokcam
19. okt 2018

@marton_popradske Ahoj, keďže som závislá na čaji a mám rada keď je chuť kvalitného čaju doplnená o ovocný tón, potešili by ma čaj s mätou a grapefruitom alebo čaj s chuťou bazy a marhúľ . 💣

jarnicka
19. okt 2018

@marton_popradske Ani som nevedele o tejto zaujimavej kokekcii cajov a to som cajickova takze rada by som ochutnala vsetky 🙂 rada by som vyhrala 🙂

drdrdr
19. okt 2018

Teda, tieto cajiky vidim prvykrat 😍 kedze aj ja, aj nasa dcera mame radi ovocne caje, specialne jahodove, vybrala by som si ovocny s chutou jahodoveho kolaca 🙂 uz ten nazov znie chutne a lakavo 🙂

andrea0710
19. okt 2018

😍 tak tieto zatiaľ vôbec nepoznáme, pritom čajov máme plnú skrinku a vždy kúpim,keď vidím novinku. Potešil by ktorýkoľvek z nich.Najviac ma zaujal zelený a biely s marhuľami a bazou 🙂

jachin
19. okt 2018

Ja by som vyskúšala z každého niečo, škoda že nie je mix, napríklad po dva kusy z každého v jednej krabici. Niektoré zachutia viac a iné menej. NO ale už keby jeden vybrať, tak asi ten cheescake. Mám rada tvarohové koláče, takže hádam aj čaj by chutil 👍

evamajercak
19. okt 2018

Waaaau.. Tak vyzerajú skutočne fantasticky... Na prvý pohľad ma zaujali dva.. Po preštudovaní Vašej stránky vedie jednoznačne Mäta s grapefruitom.. Ten vyzerá byť TOP.
https://www.popradske.sk/caj/bylinny/mistral-gr...
Páči sa mi, že sú Bio 🙂

marecek1
19. okt 2018

@marton_popradske zaujal ma zeleny a biely cajik s bazou a marhulami, ten musi byt vyborny. Mam rada bazu, jej vonu, chut, rada by som ju vyskusala v tejto kombinacii.

puskaruka
19. okt 2018
miriskaz
19. okt 2018

Vsetky vyzeraju lakavo.Muzovi by sa pacil ten zeleny bez prichute,momentalane by sa hodil zazvor🤒😪
Ale ja by som si vybrala tento😍

zuzanatl
19. okt 2018

Vyzeraju vsetky super😊urcite vyskusame vsetky😊☺😉krasny den a este krajsi vikend prajem😊