Poznáte jazmín?

marton_popradske
Moderátor
18. okt 2018

Poznáte jazmín milé dievčatá? Jazmín je priam legendárna rastlina, ktorá je známa od staroveku. Presný pôvod tohto druhu je však zahalený tajomstvom. Predpokladá sa, že pochádza niekde z oblasti od Afganistanu až po západnú Čínu. Už oddávna sa pestoval pre pre mimoriadne voňavé aromatické kvety, ktoré sa okrem dekorácie, používajú aj na výrobu vzácneho jazmínového oleja, ktorý je súčasťou tých najdrahších a najjemnejších orientálnych parfémov. My sme jazmín zakomponovali do ovocia. Konkrétne do slivky. Už ste tento čajík MISTRAL ochutnali? Dajte nám vedieť, či Vám chutil. Krásny deň ešte Vám všetkým 🙂

sperka
18. okt 2018

@marton_popradske táto kombinácia je môj favorit 👌

marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018

@sperka tak to sme radi 🙂

nelly761
18. okt 2018

🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝 ❤❤❤❤❤ totoje cista laska na prvy az po posledny dusok ❤❤❤❤

jankaajanko
18. okt 2018

Jasmin poznam vypada super uvidime ked ochutnam mnam mnam

marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018

@nelly761 ó, ĎAKUJEME 🙂

marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018

@jankaajanko dajte nám potom vedieť, ako Vám chutil.

katarina414
18. okt 2018

Kedysi som brigádovala v čínskej reštaurácii a Číňania ho milovali, aj zákazníkom ponúkali len jazmínový a zelený čaj. Mali sypané a pripravovali ich v špeciálnom krčahu a podávali s malými mištičkami, celé to bolo také čarovné. Určite, keď budem mať cestu do obchodu, tak ho vyskúšam a pripomeniem si študentské časy ;)

m23katka
19. okt 2018

Vynikajúca kombinácia 😘

klauduska33
19. okt 2018

Chutnala som na návšteve a chutil nám, príjemná kombinácia a chuť.