Aktivácia kupónov v kupónovom centre

sisa_dm
Moderátor
10. dec 2018

Zvykli ste si už na náš nový zákaznícky program?🙂
Aktivujete si kupóny v kupónovom centre raz mesačne a všetky naraz alebo vyberáte jednotlivé kupóny vždy pred nákupom v dmke?
Je super vidieť, ako rýchlo rastú potom body, však?🛒 Aktuálne máme všetci šancu získať aj 25-násobné body na detský sortiment, výrobky zn. L´ORÉAL PARIS alebo dámske a pánske vôňe. Ja som jeden z nich využila a hneď mám o 450 bodov viac. Čiže najbližšie sa teším na 4,50 € zľavu! 🎉

Koľko bodov sa vám už podarilo nazbierať? 😊

evulienkaslx
11. dec 2018

Ani mne sa novy system nepaci, aj ked aktivacia kuponov trva len chvilu, je to ukon navyse, na ktory musim mysliet a najst si cas, kupony vacsinou nic moc. Tiez som zacala chodit viac ku konkurencii, ktora ma lepsie zlavy a akcie. Podla mna by ste mali spravit minimalne to, ze si nebudeme musiet aktivovat kazdy mesiac osobne manualne kupony, ale akcie budu automaticky nacitane a uplatnovane pri pokladni, ako napr, Bipa.

mimkus
11. dec 2018

@sisa_dm A ta 25-nasobok na detsky sortiment plati aj na prasok znacky Lovela?

etnatn
11. dec 2018

@mimkus ano

olgamiroslav
13. dec 2018

Na začiatku som si aktivovala kupón vždy doma no minule som neplánovane išla do predajne tak som si aktivovala cestou tam a urobila som nákup za cca 60€ a násobky na detský tovar mi nedalo aj keď bol kupón aktivovaný a kontrolovala to aj predavačka, dnes som bola znovu na nákup a kupón zobralo v pohode aj zľava bola 15€ a bodov tam mám už cca 8000🤷 na detskom sortimente sa to zbiera rýchlo

moncika15
14. dec 2018

@flipflop moj nazor. Tiez som na DM zanevrela

ajuga
14. dec 2018

Ja som tiez v dm nakupovala hlavne kvoli detskym produktom a okamzitym zlavam pri pokladni. Minule som isla do dm na rovnaky nakup a zaskocila ma info, ze prv si musim zlavu aktivovat na nete a az tak mi za ne daju viacnasobne bidy.... A az neskor zlavu. Ja ako matka na materskej nemam velmi cas rozmyslat, ake zlavy si kde musim aktivovat. A v konecnom dosledku aj tak na ne musim mesiac cakat. Odradilo ma to, plienky sme vymenili za ine, vlhcene tiez a kapsicky rovnako. Zbytocna je vasa snaha, co bolo dobre, zrusilo sa. U nasej konkurencie je zlava hned viditelna a odratana pri aktivacii karticky, co mna velmi tesi. Do dm idem max po krem na ruky.

sisa_dm
autorModerátor
14. dec 2018

@mimkus áno platí to aj na to 🙂

mimkus
15. dec 2018

@sisa_dm dakujem

mimkus
15. dec 2018

@etnatn dakujem

zeytin
15. dec 2018

Mne v tomto systeme chyba produktovy zolik...

majik66
16. dec 2018

@sisa_dm po dnesnom nakupe som ostala nemilo prekvapena. Aktivovala som si kupony este doma. Pri pokladni sa ma predavacka pyta, ze ci si nechcem aktivovat 25nasobok bodov na detske veci, kedze to som bola kupovat. Vravim jej, ze ja to mam aktivovane. Jej to v pokladni neukazovalo, tak som sa sa rychlo prihlasila do active beauty a tam videla,ze su aktivovane no nevedela s tym nic spravit :( tak dufam,ze to zajtra poriesim cez infolinku. Doteraz som s tym nemala ziaden problem, body sa pekne pripisovali tak ako mali