Niečo je vo vzduchu!

sisa_dm
Moderátor
10. dec 2018

Aj vy to cítite? ☃

Škorica, punč, cigánska, šťastné úsmevy na všetkých tvárach, ale aj ufrflaní a nervózní ľudia. Či už v obchode, doma alebo na vianočných trhoch. Všade cítiť tú predvianočnú náladu! 🎁 Ja mám tento čas veľmi rada. Už niekoľko rokov, chodím každý rok do iné mesta, pozrieť na vianočné trhy a vychutnať si tú atmosféru. Tento rok som si nevedela vybrať, tak som sa nechala inšpirovať článkom v našom active beauty magazíne o najkrajších vianočných trhoch v Európe. 🙂. Zvyknete si ho prečítať aj vy?
https://www.activebeauty.sk/sk/najkrajsie-viano...

Čo máte najradšej vy na tomto predvianočnom čase?❤

miiichala
10. dec 2018

@sisa_dm ja milujem tie svetla,tie vysvietene domceky a namestia. Chodime s detmi na prechadzky vecer aby sme sa mohli na tu krasu pozerat.

huncuti
10. dec 2018

Všetko lebo všetko je také čarovné a zaujímavé. Svetielka, stromček, deti ako sa tesia. Aj ja s nimi. Nakúpi, punč,medovina. Vonku vymrznut pod stánkom a dať si horúci punč. Super 😉

majocka24
10. dec 2018

Atmosferu hlavne vsade sa to krasne ligoce este keby napadlo trosku snehu o to krajsie by to von bolo vyštípané líčka 😊

adkabarnova
10. dec 2018

Ranná hygiena, pohľad do zrkadla ma presvedčil aby som sa trochu skrášlila a išlo sa do práce. Kávička bola až v práci😉

sisa_dm
autorModerátor
10. dec 2018

@miiichala a keby ešte trošku po snezilo tak by to malo ešte krajšiu atmosféru, že? 🙂

sisa_dm
autorModerátor
10. dec 2018

@huncuti alebo varené vínko 😋

sisa_dm
autorModerátor
10. dec 2018

@majocka24 presne, aj mne chyba ešte ten sneh🙂

jajka74
10. dec 2018

Milujem vianočné pečenie kolacikov.Len chudatka naši doma/domáce osadenstvo/,musia to trpieť.Stale peceniem nové a nové.A to si poviem každý rok,že nabudúce rok upečiem len 2-3druhy.

zuzanahviez
10. dec 2018

@sisa_dm Ahojte, toto obdobie je naozaj carovne, vsetky tie svetielka, stromceky, sneh ( teda dufam ze bude 😜 ) detska radost a smiech pod stromcekom, roziarene očká a a a, ale hlavne ze si uzijeme cas s rodinou 😘
A vianocne trhy, pojdem si ten clanok precitat 👍🏻 lebo na trhy v BA sme prestali chodit - nejak mi tam chybala ta spravna atmosfera, ale tento rok sme boli pozriet u susedov a tam to bolo uzasne 😍 Nadherny zazitok aj pre nase male slniecko ktore sme nevedeli od tych svetiel oddtrhnut 😍

deti95060810
10. dec 2018

čo mám najradšej? asi stárnem, ale čoraz viac sa mi začínajú páčiť previanočné koncerty - aj v kostoloch, rôzne charitatívne akcie....inak začínajú na mňa Vianoce pôsobiť veľmi konzumne...

tatianasevcikova
10. dec 2018

Svetielka, vôňu...zbožňujem čaj jablko a škorica ❤️a tie prípravy pečenie a vôňu v celom byte❤️

butterfly22
10. dec 2018

ja tiez milujem vonu vianoc , ako aj ich chut a atmosferu 😊 zatial som este necitala

majik66
10. dec 2018

Milujem cas pred Vianocami a pecenie s mojimi drobcami 🙂 Zdobenie stromceka...to su take mile ,,povinnosti,, 🙂

cadulka2908
10. dec 2018

Zdobenie stromceka,vona medovnickov,tisko padajuce snehove vlocky a ta detska radost a cakanie na Jeziska

anka2103
10. dec 2018

Všade svetielka sú pre mňa Vianoce 😍

miiichala
11. dec 2018

@sisa_dm tak to by bolo uzasne 😊

cupakabricka
11. dec 2018

Dobré ránko 😀 ja mám rada vysvietené mesto a okná balkóny a stromčeky 😄😃😃
Krásna vianočná atmosféra a vianočné trhy a všelijaké skvelé vône z každého stánku 🤣😃😂😅😄😍😘
Samozrejme aj sneh a gulovacky ale žiaľ sniežik nám zatiaľ chýba :(
A samozrejme aj detská radosť na prekvapenie pod stromčekom 😘😃🤣 izabelka to minulého roku moc nevnímala ale tento rok si to určite vychutná a už sa teší na stavanie 🌲 😘😘😘😘😘😘

sisa_dm
autorModerátor
11. dec 2018

@jajka74 haha, tak to by mne nevadilo keby mám doma niekoho, čo stále vypeká 🙂 Aspoň máte o vianočnú vôňu nonstop postarané 🙂

sisa_dm
autorModerátor
11. dec 2018

@zuzanahviez 🙂 určite si prečítaj ..ja som bola tento rok v Prahe tiež, ak si teda myslela tých susedov 🙂! Tam to bolo nádherné. A inak, verím aj ja, že sa nám rozsneží poriadne.

monikaondrisova
11. dec 2018

@sisa_dm Predvianočnà atmosfér a sa v našej rodinke spàja s kràsnymi vônami,ozdobkami,nakupom darcekov,zutulnovanim domova,no tiez s prilezitostou ucit sa lubit viac. Pripomíname si s rodinou že na Vianoce k nàm prišiel dar dokonalej làsky z neba a tak spolu s manželom a deťmi premýšľame nad tým ako potesíme tých,ktorí to majú na vianoce zlozitejsie.Predminulý rok sme napr.vzali k nam na ştedrý deň jednu pani,o ktorej sme vedeli že mà byť na Vianoce sama.Jej ùprimnà radosť bola pre nàs veľkým darom.Minulý rok sme pripravili spolu s ďalšími rodinami z cirkvi pre deti z domova vianočný program s darcekmi,vecerou,sladkostami,vianocnymi rozprávami a talentshow kde mohli deti obdarit nàs tým čo je v nich.Naše dievčence mali opäť ohromnú radosť z toho že môžu pomàhaț.Pomahali s programom,vyzdobou,aj jedením sladkostí i s rozbaľovaním darčekov :D ;)

sisa_dm
autorModerátor
11. dec 2018

@deti95060810 Je to podľa mňa vekom, človek začína vnímať tie Vianoce predsa len trochu inak, ako kedysi 🙂.

sisa_dm
autorModerátor
11. dec 2018

@majik66 tak ak máš takýchto šikovných vianočných pomocníkov, tak tebe musí byť hej cez Vianoce 🙂

sisa_dm
autorModerátor
11. dec 2018

@cadulka2908 🙂 Detská radosť je tá najkrajšia ..vtedy si uvedomíme, ako málo stačí ku šťastiu 🙂

sisa_dm
autorModerátor
11. dec 2018

@cupakabricka tak verím, že si to teraz viac užije keď je staršia 🙂. A vlastne aj vy si to užijete! Ja verím, že sneh ešte príííde a budú krásne biele vianoce!

sisa_dm
autorModerátor
11. dec 2018

@monikaondrisova to je nádherné!🙏 Je super vedieť, že sú tu medzi nami aj takí, ktorí vedia pomáhať a vnášať radosť aj tam, kde jej toľko nemajú 🙂

lucik194
11. dec 2018

na tomto predvianocnom case zboznujem vsetku tu vysvietenu nadheru.... a k tomu korcule na nohy a prehaname sa v BA alebo vo Viedni pod tymi svetlami 😉

roomaa
11. dec 2018

My ideme tento víkend do Nemecka na Vianočné trhy. Keďže som ešte nikdy nebola v zahraničí na vianočných, tak sa neskutočne teším a som plná očakávania 🙂

jajka74
11. dec 2018

@sisa_dm,no a ešte k tomu priateľ sladké neľúbi.

macik45
11. dec 2018

Mám rada pečenie medovníčkov s mojou dcérou

sisa_dm
autorModerátor
11. dec 2018

@lucik194 šikivníci🙂 Vo Viedni to je krásne, tam sa musí korčuľovať!