SÚŤAŽ: Vianočný balíček

sisa_dm
Moderátor
14. dec 2018

Viete, že u nás v dmke si môžete naskladať vlastnú vianočnú taštičku? Stačí si vybrať výrobky a pri pokladni vám ich pani predavačka zabalí do našej krásnej vianočnej taštičky. 🙂

Čo ak by ste si mohli naskladať váš vianočný balíček a mali by ste neobmedzené množstvo peňazí? Čo by obsahoval tento balíček? :P Pustite svoju fantáziu a napíšte nám, čo by ste si vybrali do vášho balíčka. Bola by to zlatá tehlička? :D Dovolenka? Plná vaňa čokolády? Fantázii sa medze nekladú🙂
V nedeľu večer vyberiem 4 z vašich odpovedí a odmením dm balíčkom!

tanyk
14. dec 2018

Neskromne :D pre nás dvoch vlastné bývanie, nech sa môžeme rozrastať a bývať vo svojom <3
a ak mám byť veeeeeeľmi sebecká, tak VIP lístky na koncert Shawna Mendesa :D aj keď už som stará koza, tak ho žerem :D sála z neho čosi také veľmi milé, zlaté, ňuňu.... najradšej by som si ho adoptovala :D haha :D

onmaria
14. dec 2018

Ja vlastne všetko,čo potrebujem,mám..teda mám toľko koľko potrebujem a neznášam keď sa niekto len sťažuje,takým treba ešte vziať..
Zdravie sa kúpiť nedá,žiaľ..a z tých veci,čo sa daku,by som si priala,keďže mám neobmedzený rozpočet..vedľajší pozemok,nakoľko máme malý dvor.na dvore velky bazen,ktory by som dopriala vsetkym deťom v okoli..proste take dedinske kupalisko a v zime klzisko..tiež napríklad aj zoo,kde by decká mohli chodiť k zvieratam.uplny ulet.priala by som si spoznávať svet a zažiť nejakú špeciálnu dovolenku,ktorá sa zažije len raz za život..a priala by som si mať vlastnú škôlku..vždy som chcela byť pani učiteľka v skolke..
Želaní by bolo veľa,ale ako vravím..vlastne mám všetko,mám zdravú rodinu a strechu nad hlavou,to je najdôležitejšie. treba snívať 😉 ale človek sa má tešiť z malickosti

peter179
14. dec 2018

Ak tak by som si dala zdravie ..toho ze malo v nasej rodine.Non STOP lekar .

dufajka2017
14. dec 2018

Ja som taky balík už dostala 🙂 slzy sú v očiach vždy keď si na to spomeniem : bola to biela krabica veľká v nej malé hodinky ktoré ukazovali aj svetové časy a papierik s odkazom : keď povieš áno venujem ti všetok čas sveta! Myslím že to je najviac pretože áno zdravie, úctu, peniaze, svetový mier, pohodu atď atď to každý môžeme si len priať navzájom úprimne dúfať že sa to aj splní ale keď to niekto venuje čas si myslím že aj keď je človeku najhoršie alebo najlepšie a máš sa s kým o to podeliť alebo sa komu vyplakať na ramene je niečo čo ti zostane v mysli, v srdci a to je to čo by si mal človek vážiť!!!! Miujem svojho priateľa a svoju rodinu že mi dávajú všetok čas sveta

kittynnkaa
14. dec 2018

Juuj ja by som si priala aspoň hodinu vo vani plnej peny bez toho aby každé 2min.niekto niečo po mne chcel. 😁 A ešte vidieť moju babičku za ktorou sa chystáme už za 7 dní 😍😍😍. A veľmi by ma potešilo LEGO Harryho Pottera Rokfortsky zámok 😊

henuskah
14. dec 2018

Ak by som si mohla vybrať čokoľvek, tak by som si priala hlavne zdravie pre mojich najbližších a mňa ♥️ ak by to malo byť niečo hmotné za peniaze a mám neobmedzený rozpočet, priala by som si od základov prerobiť náš dom 😉😀 a ísť niekam na dovolenku s manželom a našimi synmi 🤗

erikakosice
14. dec 2018

Neobmedzdene? 😀 cestovat a navstivit kazdy kut sveta, vidiet a zazit co najvia,c samozrejme s mojou rodinou ♥

ro_manka
14. dec 2018

Hneď viem. Relaxačný pobyt na záchode - osamote, bez klopkačov 🙏🏼 Vyšší level by bol v sprche, to by som mohla považovať aj za wellness 🛁 len neviem, či by tých 20min mojej neprítomnosti moja rodina prežila 🤷🏽‍♀️

lelusa
14. dec 2018

V balíčku by som si priala, aby sa moja rodina tešila dobrému zdraviu, mala veľa dôvodov na úsmev a vždy čas stretnúť sa... Možno to vyznie ako klišé, ale tak to cítim...

gram_lasky
14. dec 2018

Novu zemegulu, alebo aspon dve, tato je tak zaprasena odpadom, zlobou a hlupymi ludmi, ktorych mam minimalne 3x do tyzdna chut vystrelit na mesiac, ze by som si v balicku skromne poprosila iba tento jeden druh darceka.

ludka140281
14. dec 2018

čo by som chcela? tak naozaj? ......domček,lebo s troma dcerkami sme v byte......aby sa mi z neba vratila mamička a aby mi už nikto nezomrel,lebo velmi,velmi chýba😢🍀🌹❤

caroline_
14. dec 2018

Ja by som si priala svetový mier... Ako fakt, ale keďže verím, že všetko je tak ako ma byt, a ľudstvo speje k lepsiemu tak to nechám tak. Ak chcem niečo zmeniť, samozrejme ze začnem od seba. Ale ak by som mala byt sebecká, tak by som si priala aspoň 20 mačiek :D minimálne. Milujem mačky :D

zdubi
14. dec 2018

@sisa_dm ja by som si prial do balíčka rodinný domček pre moju rodinku 🙂

caroline_
14. dec 2018

@gram_lasky to je pravda, ale hlavne treba začať od seba. Je zbytočné sa hnevať na niekoho, kto vlastne ani nemá šajnu ako to v tomto matrixe vlastne je 🙂

gram_lasky
14. dec 2018

@caroline_ napriklad kapitan Danko, no nehnevaj sa na neho, ved kreteni tiez chcu byt vo verejnych funkciach, kazdy ma pravo mat svojho zastupcu, taknejak?

lucymaud
14. dec 2018

Takze v prvom rade by som do balicka zabalila zdravie pretoze viem ze ked nemas zdravie nemas nic..z hmotneho by som si zabalila knizku o slovenskych krojoch Odeti do krasy..vsetky sprchove od Alverde..kedze som ako mala pozerala f1 a zboznovala Micharla Schumachera tak stretnutie s nim 🙂..hoco to uz mozne bohuzial nebude..noa este carovny prutik aby som upratala a dozdobila byt smahom ruky 😀

dominikaba
14. dec 2018

@sisa_dm delfína, s vlastnou chatkou na pláži, kde by sme ho mali :D

macik166
14. dec 2018

Ja si prajem zdravie pre svoju dcérku. Má choré srdiečko a ja nemám takú veľkú moc, aby som to zmenila.

nikuska744
14. dec 2018

prácu, do ktorej by som sa každé ráno tešila, moje deti okolo mňa šťastné a usmiate, a ja by som sa mohla tešiť z ich úspechov. Hrnček var! Ten by sa mi zišiel zo všetkého najviac, lebo chladnička sa u nás otvára každú pol hodinu. Vždy mať po ruke dobrú kávu a vo WC toaletný papier, lebo mizne ako šibnutím čarovného prútika. A ešte si prajem zdravie. Pre všetkých, bez výnimky.

irenaliza
14. dec 2018

@sisa_dm Ja by som si vybrala kuchynskú robot pre môjho super manžela, ktorý po ňom túži viac ako ja, lebo oveľa radšej a lešpie pečie ako ja a potom arabelin prsteň, ktorý by som otočila a ten by mi každý deň splnil jedno prianie. krásny advent prajem

maryon1
14. dec 2018

@sisa_dm
čo by som si ja priala v balíčku? niečo pre seba, čo ma urobí krásnou - určite špirálu, make-up, nový rúž, novú vôňu, .... prípadne by ma potešil aj šperk - náušničky alebo prsteň.... alebo poukážka do obľúbeného kaderníctva či masážneho salónu...

určite si každá z nás praje hlavne zdravie pre svoju rodinku, aby boli všetci jej členovia šťastní, nič im nechýbalo, cítili sa príjemne - a pri zabezpečení ich potrieb často maminy zabúdajú /prípadne už nezostanú prostriedky/ na seba. niekedy je fajn dopriať si niečo pekné aj pre seba, alebo minimálne o tom snívať.

helen11
14. dec 2018

Zdravie, zdravie a ešte raz zdravie... odkedy mi začalo jedno dieťa chodiť do škôlky sme v kolotoči 2 týždne chorí, 2 týždne v škôlke...viem, že si musíme urobiť imunitu, treba lrn vydržať, ale dovtedy sme boli zdraví, tak to horšie znášame...
No a okrem toho dom, veľkú záhradu, ostatné už máme...ja viem, niečo menej náročné a niečo čo sa dá zabaliť, tak teda dovolenku, wellness pobyt, niečo na ten štýl, vypnúť na pár dní... jaaaaj

mamina20016
14. dec 2018

Ja by som si priala zdravie pre chore deti najst liek na rakovinu aby ludia neumieraly na tu pliagu dobreho muža a otca pre moje deti a ako bonus vonavku guess

dzanet
14. dec 2018

Zdravíme prvorade, bohuzial za peniaze sa nekupi
Takze napriklad poukaz na stavbu domceka,poukaz na nakup auta,hraciek a potravin
😊

mojgoral
14. dec 2018

Jednoznacne aby boli moje deticky konecne zdrave a tatino tiez a nasiel si dobru robotu. Na materialnych veciach nejak nezalezi.

dzanet
14. dec 2018

Zdravie nie zdravime🙂

sisa_dm
autorModerátor
14. dec 2018

@dufajka2017 waau, to musel byť vážne ten najkrajší darček na svete 🙂 Hlavne veľmi originálny! Máte veru šťastie, nech to je aj naďalej také krásne 🙂

sisa_dm
autorModerátor
14. dec 2018

@ro_manka haha, to je poslanie maminy 🙂

elhome
14. dec 2018

Ten balíček by som si naplnila hlavne zdravím a rozdávala by som každému kto to moc moc potrebuje, keďže to zdravicko chyba aj v našej rodine, no a bez toho je smutno, prázdno... Ale okr. toho zdravíčka by som bola rada, keby si v ňom našiel každý to, po čom túži 🙏💕 no a úžasné by bolo, keby moje deťúrence zažili-prežili, tak krásne 4rocne obdobia ako ešte ja-my🌟🙈jar, leto, jeseň, zima... Teraz je to už len leto-zima a zima, strašná... Aby bolo kooopec snehu celú zimu a deti sa mohli santit v snehu🤩💞ja by som sa rozpísal je toho dosť ale tak na začiatok by to aj stačilo 🙈😘