Dein Bestes pre vašich maznošov🙂

sisa_dm
Moderátor
15. apr 2018

Behajú vám doma okrem detí aj domáci maznáčikovia? Aj u nich je dôležité, čo im dáme do bruška 🙂.Čím ich krmíte? Máte nejaké overené produkty pre maznáčov, s ktorými ste spokojný?
U nás v dmke nájdete okrem iného aj kvalitné krmivá, vyvinuté v spolupráci s odborníkmi 🙂.

irenaliza
15. apr 2018

Krásnu nedeľu @sisa_dm prajem a musím povedať. že moje 4 dcérky sa zvieratiek boja, hlavne dve staršie, keď môžu tak by obišli celé mesto, len aby sa im vyhli, a tak krmivo domov nekupujeme, ale s dcérkami aspoň sme sa dohodli tak, že keď mali zbierku v škole tak sme v DM kúpili krmivo a aspoň takto pomohli a tak pravidelne kpujeme aj keď nie pre našich miláčikov, ale aspoň do zbiarok a určite sa zvieratká takto potešia, keďže inak naše dcérky sa k nim ani napriblížia, krásne dni @sisa_dm sú wau, ide niečo navariť pre dcérky a teším sa na celý deň s Vami, nakuknem pri učení a hraní a možno sa niečo ešte pošťastí, lebo som sa dozvedela veľa a dokonca aj moje staršie dcérky samé čítali a kmentovali- majú 12 a 10 amenšie 6,3, Ďakujem a užite si deň

majocka24
15. apr 2018

Domácich miláčikov si deti ešte nevyprosili možno raz 😊

misinka0611
15. apr 2018

Ano, už sme vyskúšali, granule, pašteky, tyčinky ale aj kapšičky 🙂

misulka22
15. apr 2018

My mame doma psa,macku,dvoch kralikov,dvoch jezkov a ryby,korytnacku.ideme stavat dom takze pribudnu psy,hydina,ovce,klokany mozmo raz aj kon :D mam vystudovanu vyzivu zvierat takze sa snazim krmit co najprirodzenejsou stravou-maso,kosti,vnutornosti,zelenina,ovocie,vajcia,oleje...bylinozrave osadenstvo zere hlavne zeleninu,ovocie,seno,travu...teraz mam zachraneneho jezka a toho sme teda vykrmovali konzervami aby rychlo nabral vahu.uz je pekne vypaseny tak pojde za chvilu naspat do prirody :D

erikaemkina
15. apr 2018

Domáceho miláčika ? Áno máme . Zobka proso , pije vodu
Ema a Pipo , ak môžem pridam fotky

erikaemkina
15. apr 2018
ludkka0407
15. apr 2018

Dein Bestes je super,nase havkacie osadenstvo miluje keksiky😁a mnaukacie zasa konzervy

sisa_dm
autorModerátor
15. apr 2018

@irenaliza jéj to je milé! Ďakujem a teším sa, že sa vám aj dcérkam dni s dm páčia a že ste sa aj niečo dozvedeli 🙂. Baby sú super, že aj napriek tomu, že sa boja zvieratiek, tak sa im snažia takto pomáhať. Pozdravujem dcérky a prajem dobrú chuť k obedu a peknú nedeľu 🙂

sisa_dm
autorModerátor
15. apr 2018

@majocka24 možno to raz príde 🙂 Ja keď som mala 3 roky, tak som si vypýtala môjho prvého maznáča,- chcela som slona :D.Nedostala som ho :(. Verím, že ak to u vás príde, že si deti vyberú aspoň zvieratko, ktoré sa vmestí do domu a pre ktoré kúpite krmivo aj u nás v dmke 🙂

sisa_dm
autorModerátor
15. apr 2018

@misinka0611 a chutilo? Viem, že niektoré zvieratká sú veľmi vyberavé😕

sisa_dm
autorModerátor
15. apr 2018

@misulka22 vaav, tak vy ich máte 🙂. Tak vy sa najviac rozumiete do výživy zvieratiek. Ale zaujal ma najviac ten klokan :D - to vážne?

sisa_dm
autorModerátor
15. apr 2018

@erikaemkina jéééj ahoj Ema a Pipo! Ako poslušne sedí 🙂

sisa_dm
autorModerátor
15. apr 2018

@ludkka0407 majú to rozdelené 🐶🐱

majocka24
15. apr 2018

@sisa_dm už raz syn žobronil koníka ale nevyžobronil 😀 tak isto mal okolo 3 ročkov asi to vtedy láka také čo najväčšie ale slona no 😀

niobe7
15. apr 2018

@sisa_dm naša obľúbená značka Dein Bestes naše obľúbené je toto: https://www.mojadm.sk/dein-bestes-kuracie-platk...
a miluje tá naša psica aj paštéty 🙂 tak ju raz za čas rozmaznávame 🙂 produkatmi z Dm

86488648
15. apr 2018

toto je tak rozkosna tema a este rozkosnejsie komentare😍🐶🐷🐺🐴my sice este nemame zvieratka (chovatel nam odporucil pockat,kym bude mat chlapec cca 5 rokov,ked bude rozumnejsi,aby si vzajomne neublizovali)ale uz teraz sa velmi tesim,lebo zvieratka su moja dalsia laska...

misulka22
15. apr 2018

@sisa_dm ano chcem klokany.su to take mile zive kosacky 🙂vacsinou sa takto chova klokan benetov.su relativne male ,vazia 11-27kg a preziju vonku aj v zime.akurat treba mat vysoky plot🙂

misinka0611
15. apr 2018

@sisa_dm Ona nie je moc vyberavá, aj ked už sa stalo, že jednu nemenovanú značku krmiva odmietala 🙂

sisa_dm
autorModerátor
15. apr 2018

@majocka24 haha tri roky sú asi také prelomové 🙂 Ale je pravda, že koník a slon je rozdiel 🙈

sisa_dm
autorModerátor
15. apr 2018

@86488648 🙂 a aké zvieratko si plánujete zadovážiť? 🙂

majocka24
15. apr 2018

@sisa_dm to je no len aj kona do bytu nedám aj ked on mal pohotovu odpoved že kupime stajnu

sisa_dm
autorModerátor
15. apr 2018

@misulka22 waw, tak to som ešte nepočula, že na slovensku sa dajú chovať klokany 🙂 To si musím ísť hneď pozrieť fotky na nete, ako vyzerajú 🙂

86488648
15. apr 2018

@sisa_dm nechame to na vyber nasmu syncekovi ale uz teraz ma velmi rad vtaciky a rybky a ja osobne si tuzim uz davno splnit sen mat mensieho psika,takze necham sa prekvapit,co prinesie zivot....

katushkas
15. apr 2018

vzdy ked si idem do DMky kupit nejaku kozmetiku, myslim aj na mojho havkaca a aj jemu prinesiem nejaku drobnost, miluje vase Dein Bestes pamlsky 🙂

misulka22
15. apr 2018

@sisa_dm maju ich aj na niektorych minifarmach.je toto klasicky klokan iba mensia verziaa🙂