Keď sa povie babylove,Saubär alebo Prinzessin Sternenzauber

sisa_dm
Moderátor
14. apr 2018

Keď sa povie babylove,Saubär alebo Prinzessin Sternenzauber, čo vám napadne? Máte rady tieto značky, resp. čo na ne hovoria vaše detičky? Ktoré produkty máte z týchto značiek najradšej? Máte nejaké overené, ktoré by ste nám odporučili?
V čom sú podľa vás tieto značka lepšie oproti iným a v čom práve naopak zaostávajú? 🙂

kengurica
15. apr 2018

Ked vidim (aj kupujem) peny Saubär, napadne mi "svinsky medved" :D :D :D. Viem, ze je to slovna hracka, akoze "cisty", ale "sau"je svinka, "bär" je maco.

nikolll123
15. apr 2018

Babylove to su uplne top veci a nesmú chýbať v našej domácnosti .. a zo značky Saubär mame sprej na rozcesavanie vlaskov pre moje babylove 😜👌👌❤

pupi222
15. apr 2018

U nas top znacka babylove pouzivala som aj v tehotenstve vyrobky urcene mamickam,a teraz pri syncekovi mame od plienok az po ovocne tasticky

cupakabricka
16. apr 2018

Dobry. My velmi radi pouzivame princessin penove mydielko,sme s nim spokojne a Izabelka si rada umyva rucky ;) pouzivame taktiez penu do kupela 🙂 sprcgac saubar 🙂 papierove vreckovky ;) a vlastne od nich tie bezne veci na umyvanie a sprchovanie...chystam sa kupit taku dózicku ... Babylove prevazne obrusky vlhcene a kapsicky a tie tycinky ;)
Sme s tymito znackami spokojne ;)