Keď sa povie babylove,Saubär alebo Prinzessin Sternenzauber

sisa_dm
Moderátor
14. apr 2018

Keď sa povie babylove,Saubär alebo Prinzessin Sternenzauber, čo vám napadne? Máte rady tieto značky, resp. čo na ne hovoria vaše detičky? Ktoré produkty máte z týchto značiek najradšej? Máte nejaké overené, ktoré by ste nám odporučili?
V čom sú podľa vás tieto značka lepšie oproti iným a v čom práve naopak zaostávajú? 🙂

robin30
14. apr 2018

My pouzivame babylove od plienok cez kozmetiku az po jedlo spokojnost najvacsia

foolie
14. apr 2018

U nás top pena na umývanie odkedy ju máme nie je žiaden cirkus pri umývaní rúčok. Vyrástli sme sa babylove mliečku plienkách vlhčených utierkach cumlíkoch fľaškách pohárikoch lyžičkách výživách kašičkách... keď je akcia 25% zľava za body na detský sortiment oplatí sa nakúpiť. A teraz keď už je drobec väčší odporúčam vlhčený toaletný papier ktorý sa môže spláchnuť 🔝

mucilienka
14. apr 2018

co ma napadne? cez hlavu, ritku aj celo, oci usi, usta, nos az po brusko... 😃pouzivame na vsetky sposoby a casti tela

elvenprincess
14. apr 2018

Babylove plienky, tie Eco, či Bio, či ktoré presne to sú (už si nepamätám presne, bo už dva a pol roka neplienkujeme) nás zachránili, keď mala malá nejakú infekciu z kúpaliska a ostatné plienky jej ju zhoršovali. Tak kým sa nevyliečila, používala iba tie. A napr. z Babylove rady používame krém do nepriaznivého počasia, aj opaľovací s faktorom 50- ráno ju natriem do MŠ a viem, že je chránená, keď idú von. Nemala rada instantné kaše, kým bola bábätko, ale Babylove banánovú zjedla. 🙂 A teraz už používame SauBar- hlavne farebné tabletky do kúpeľa, či iné "zlepšováky" do kúpeľa, aby do tej vane vliezla bez protestov. A samozrejme nesmie chýbať trblietavá pena do kúpeľa Prinzessin Sternenzauber a pre neter a jej neposlušné vlasy sprej na rozčesávanie tej istej značky. U nás veľká spokojnosť a už si zo mňa robia srandu, že som závislá na DM-ke. Aj slnečné okuliare mám odtiaľ a malá tiež. 🙂

lucinka37
14. apr 2018

Jednoznacne BABYLOVE...

sisa_dm
autorModerátor
14. apr 2018

@foolie pri týchto detských vecičkách sa vždy zastavím a pozerám všetky tie peny do kúpeľa, sprcháče .. ten výber je neskutočný 🙂 Keby som malé dieťa, tak by som to chcela mať doma všetko 🙂

majocka24
14. apr 2018

babylove utierky na zadoček a čajiky či detsky a ešte obcas ja si urobím pre kojacie maminky

foolie
14. apr 2018

@sisa_dm tak ... hmmm? ;)

sisa_dm
autorModerátor
14. apr 2018

@elvenprincess slnečné okuliare sú tam krásne 🙂 Hlavne tento rok, ponuka je super ! Priznám sa, že aj u mňa doma nesmie chýbať trblietavá pena do kúpeľa 🙈 . Je tam vážne všetko, čo deti potrebujú 🙂

alobalka
14. apr 2018

@sisa_dm tak ja sa po rokoch vraciam k týmto produktom, keďže čakáme 4.prírastok: )
Babylove: plienky, plus počula som chýry o masticke na bradavky (už mám v skrini), ale mám aj super noznicky, set kefky a hrebeňa. ..
Princezná: spomínam ako sa krstniatko radovalo z ligotavej kabelky s 2 produktami,
Sauerbar: vlhcene voňavé obrusky.

mickalubicka
14. apr 2018

@sisa_dm My používame komplet sortiment od Babylove, proste VŠETKO ❤

freeeya
14. apr 2018

Na babylove uz ficime cela rodina 🙂)) ine u nas doma uz neuvidite...vsetko co sa v tejto znacke vyraba,mame 🙂)))

sisa_dm
autorModerátor
14. apr 2018

@freeeya super! Sme radi, že ste spokojní s touto značkou 🙂

matazirafa
14. apr 2018

@sisa_dm kozmetiky pre deti používam malo ale co mam tak je od babylove, konkrétne umyvaci gel s pumpickou, to je super pri kupani mojho maleho krokodila, potom zeleny olejcek na natretie po kupeli a krem na tvár do zimneho pocasia. Vlhcene vreckovky kupujem tie velke 4-balenia,lebo balenie po 12 nikdy nemajú 😂 Teraz sa mi pre malu minuli plienky ktore objednavam tak som kupila jedno balenie babylove a som na ne zvedava tipujem ze zajtra ho uz otvaram. Inak uplne super je sklenena flasa babylove, tu som kupovala uz niekoľkokrát ked sa nam ju podarilo rozbit. V com su tieto výrobky lepsie, no ak neratam cenu ktora je ozaj super tak prijemne vone u kozmetiky, setrnost k pokozke a u tej flase je super ze ma siroke hrdlo takze ked mu miesam kakao vojde mi tam lyzicka, raz som bola nutena kupit inu flasu ked som nemala moznost ist do dmky a s tou sa mi nepracuje dobre.

revicka
14. apr 2018

babylove, výborny pomer cena/kvalita. mali sme snáď všetky produkty. A niektoré z nich používam aj ja 😁

86488648
14. apr 2018

Urcite babylove ...nam sa osvedcili plienky,vlhcene obrusky na zadocek sensitive,sampon na vlasky a pena do kupela a krem na tvar na zimne obdobie.(viac sme na odporucanie nepouzivali,aby sme to neprehnali) Neobsahuju parfumy a kadeco ine....Vdaka tomu sme nemuseli oproti inym maminam(ktore pouzivali parfemovane pampersky) vobec navstevovat koznu lekarku....

sunrise99
14. apr 2018

Ja milujem babylove, pravidelne ju kupujem môjmu malemu aj kvôli vôni aj cene

onmaria
14. apr 2018

U nás teraz ide toto..
V pene aj v tom penovom mydle na ruky sú trblietky..stačí takáto mala "hovadinka" a decka by si umývali ruky stále 😉 👍

hela_tn
14. apr 2018

Babylove je u nas oblubene "do rucicky" a tycinky ovocne a co sa tyka samponu, teloveho mydla a peny na umyvanie ruk, tak tie jedine s korunkou a princeznou🙂

anka2103
14. apr 2018

Na tieto peny do kupela nedam dopustit. Deti maju obrovsku radost ako peni a tu vonu citit po celom dome 😉

lenqua_12325
14. apr 2018

U nás tiež od plienok cez obrúsky, po kozmetiku a toaletný papier. Fľaše, cumle. Druhé bábo na ceste ma tiez nachystanu "Dm-kovu" výbavu. 🙂

maladada
14. apr 2018

U nás stále ficia vlhčené obrúsky a pena na umývanie rúk

bibistec
14. apr 2018

Moja dcerka od narodenia do teraz (8 rokov) pouziva babylove sprchovy gel aj mlieko to zlte. Kedze mala aj atopicky ekzem a stale je citliva nemozem.jej dat hocico. Dokonca aj produkty z lekarne neznesie takze babylove je topka u nas. Aj ja mam napr rada to pletove mlieko lebo som tiez hakliva.

monika11m
15. apr 2018

Plienky skvele od narodenia len tieto pouzivam aj vlhcene len babylove z inych sa zacervenal. Pena do kupela super velka pena jena vona. Krem na kupanie pouzivame aj na ruky. Čo nesadloje krem na zadok je slaby mal z neho po chvilke cervene vyrazky tak to pouzivame od narodenia len Niveu. prikrmy , kapsicky , kaše tiez vsetko odporučam!

sisa_dm
autorModerátor
15. apr 2018

@revicka babylove presne ponúka super kvalitu za super cenu🙂

sisa_dm
autorModerátor
15. apr 2018

@onmaria je vtipné, ako rýchlo sa dajú deti presvedčiť na veci, ktoré robiť nechcú,stačí keď im podsuniete takéto mydlo len v zaujímavejšej forme a hotovo🙂

sisa_dm
autorModerátor
15. apr 2018

@bibistec produkty pre deti sú super aj pre dospelých s citlivou pokožkou, tiež poznám veľa ľudí, čo používajú radšej babylove telové mlieka 🙂 Hlavne, každému sedí niečo iné 🙂

sisa_dm
autorModerátor
15. apr 2018

@hela_tn pre princeznú len princeznu 🙂

lulu1217
15. apr 2018

@sisa_dm smáme maličkou máme veľmi rady výrobky Babylove❤samotný názov hovorí za všetko. Používame plienky, vlhčené obrúsky, fľašku, misku, lyžičky, výživu, kaše...kvalita a chuť neskutočná. Často panuje názor, čo je najdrahšie, to je najlepšie, ale aj pri týchto výrobkoch je vidno, že to tak nie je. Aj nedávna kauza so stiahnutým výrobkom z rady Babylove z predaja, ma paradoxne presvedčila, že výrobky sú naozaj dobré. Aspoň vidno, ako sú pravidelne a dôsledne kontrolované. Takže ja určite značku Babylove z DMky odporúčam aj všetkým neveriacim rodičom😊

sisa_dm
autorModerátor
15. apr 2018

@lulu1217 ďakujeme veľmi pekne. Teší nás, že ste s produktami babylove spokojné obe 🙂 Snažíme sa dodávať produkty s čo najvyššou kvalitou a zároveň cenovo dostupné 🙂 V prípade, že sa náhodou objaví nejaká chyba na strane dodávateľa, tak sme v prvom rade úprimní a chybu okamžite riešime, pretože kvalita a zdravotná bezpečnosť je pre nás na prvom mieste 🙂