Starostlivosť o zuby

sisa_dm
Moderátor
15. apr 2018

Ako sa staráte o vaše zuby? Chodíte na dentálnu hygienu? Sú súčasťou vašej zubnej hygieny aj medzizubné kefky, zubné nite..?

U nás nájdete množstvo produktov, vďaka ktorým budú vaše zuby zdravé a krásne 😉
https://www.mojadm.sk/search/1016010.html?type=...

lilyianka
15. apr 2018

@sisa_dm dentalna hygiena raz za polroka, pravidelne preventivne prehliadky u zubara...ak najde "problem" hned si pytam termin na osetrenie...pouzivam zubnu nit, jednozvazkovu kefku ...kefky mam zn.curaprox, tie najjemnejsie, zubne pasty kupujem elmex pre muza a lacalut pre seba plus este pouzivame ustnu vodu...

petrakl
15. apr 2018

@sisa_dm prehliadka u zubarky 1x do roka..s deťmi 2×
Dentalna hygiena aspoň raz do roka
Kefku používané Curaprox 5400 najmenší Miško Curaprox kids.
Zubnú niť používané z Lidla.. ta najviac vyhovuje
Medzizubne kedy Curaprox
Jednozväzkovu kefku mám najradšej Tele, ale aj Curaprox.
Pastu ja Signal so starším synom..dcéra s manželom Elmex..alebo Curasept..maličký Miško má teraz perličku...ale to mu dávam len trošičku.

irenaliza
15. apr 2018

krásny deň, musím povedať, že sa mi zuby po pôrodoch dosť pokazili, ale snažím sa, používať medzizubné kefky, zubné nite a hlavne sa snažím visesť k tomu dcérky a máme taký rituál, že spoločne si umývame dcérky, staršie už teraz samé, ale s mladšími a aj si pred tým zaspievame, lebo niekedy sa im nechce, vraj načo, veď majú zúbky čisté a nebolia ich, ale... niekedy to nie je úplne super s dobrou náladičkou, ale spolu to ide lepšie so zúbkami im aj mne, krásne dni @sisa_dm

86488648
15. apr 2018

Klasika- zubna kefka a pasta,medzizubne kefky a ustna voda,ked som si potrebovala dat do poriadku dasna od castych zapalov a aft,tak som si ich masirovala kokos.olejom a ked som citala,ze pomaha aj prirodzene vybielit zuby, tak som vyskusala a pomohlo(oproti bielacim pastam)😁vidite ako mi ziaria?PS:pouzivam alverde zub.pastu a ked ju dlhsie nedostnem kupit tak dontodent bylinkovu...

majocka24
15. apr 2018

Ano zubna starostlivost na 1 mieste kefky a medzizubne kefky curaprox pastu použivame elmex 😊

cupakabricka
16. apr 2018

Ahoj. My si pravidelne umyvame...uz aj Izabell sa naucila ale nemame nejake specialne kefky a pasty.. Kupim hocijaku ;) a ja obcas si dam preventivne pastu paradontax... ;) na preventivky chidim izaj malokedy :( mam zo zubarov tak trochu depku :( 🙂

ifava
16. apr 2018

Ja tiez klasicky prehliadka pravidelna aj ked som to par rokov zanedbavala teraz sa uz drzim a pravidelne chodim aj na dentalnu hygienu. Miesto medzizubnej kefky pouzivam nit, pretoze cistenie s tou kefkou ma bolelo