Čo narástlo Babsy Heribanovej na materskej?

danica_rajec
Moderátor
17. jan 2018

Krídla! Odjakživa ich mala roztiahnuté doširoka. Poletuje medzi rodinou, prácou, priateľmi a obľúbenými aktivitami. Deň strávený doma pod perinou sa mladšej dcére známej moderátorky Aleny Heribanovej ani neráta! „Hneď, keď sa mi Izabelka narodila, vedela som, že to bude dobrodružná povaha. Verím, že každá mama by mala žiť tak, aby bola šťastná a naplnená. Dieťatko energiu svojej spokojnej mamy totiž cíti, a preto im hocijaká spoločná aktivita robí radosť“.

Čerstvú mamičku Babsy Jagušák (meno prijala od manžela, pozn.) najviac teší, keď je v pohybe a je to na nej veru aj vidieť: „Teraz, keď mám Izku, užívame si všetko spoločne. Chodíme cvičiť jógu, kočíkujeme sa s kamarátkami, nakupujeme potraviny, z ktorých varíme dobroty, navštevujeme našu veľkú rodinu a občas zájdeme aj pracujeme“, hovorí.

A jej tajný tip pre podobne rozlietané mamičky? Nezabúdať pri balení aj na seba! „Šupnite do tašky jedny teplé rukavice, fľašu s vodou, dáždnik, látkovú tašku na prípadné nákupy a keď je veľká zima, tak zoberte aj teplé ponožky“, radí Babsy.

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

Babsy si nenechala ujsť ani nedávny festival KID v Bratislave 🙂

evittam
17. jan 2018

No, bez Babsy by sme vsetky "umreli sproste"....Po..rme sa vsetci...

alaguema
17. jan 2018

@evittam ja som to celé nepochopila. Čo by jej ako malo narásť? A kto to vlastne je?

evittam
17. jan 2018

@alaguema Ani ja netuším kto to je-asi "slávna" dcéra slávnej moderátorky.😉 No proste nikto iny nebol tehotny, nemal dieta a aktívny život len nejaka "Babsy" ktorá mimochodom nikoho nezaujima. Ako reklama-trapne....

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@evittam prosim skusme nepouzivat slova ktore sem nepatria... Babsy je Rajec kamoska a nadsena mamicka, tak sme sa jej opytali, ako sa má. je na tom niečo zlé? veď koho to zaujíma, rád si prečíta a koho nie, čítať nemusí 🙂 pekný večer dámy 🙂

majusqa77
17. jan 2018

troska trapas 🙂

snehuuulienka
17. jan 2018

Bábätko má zlaté,ale tak čo to má spoločné s vodou Rajec??nechapacka !!!
Reklama,ach reklama...keby nemala mamu slávnu,nikto o nej nič nevie

evittam
17. jan 2018

@danica_rajec Pises na verejné fórum a robis reklamu. Takže čakaj aj príspevky,ktore sa ti páčiť nebudu. A co je na tom-no veď práve to,ze nic-je to taká ista matka ako všetky ostatné.
A prepac - to co je za vyraz - "nadsena mamička"?!😂😂😂
Esteze mate nejaku "Babsy". Prečo je nsdsena -lebo kupuje vodu v plaste? Fakt trapna reklama. Tvojmu zamestnavatelovi odporúčam prehodnotiť koho zamestnáva.

alaguema
17. jan 2018

@danica_rajec Vôbec netuším o koho ide a nech je aj rajec kamoška, pre mňa neznáma osoba, myslím, že som tým nikoho neurazila...len som absolútne nepochopila zmysel toho textu, ani čo to má spoločné so spomínanou minerálkou...

@evittam aha...tú moderátorku si pamätám z detstva. Jej famíliu nepoznám.

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@evittam mne vobec nevadia akékoľvek názory, len keď sa držíme slušných slov 🙂 Aj ja som nadšená mamička, zo svojho dieťatka a života s ním napríklad 🙂 takže trošku dobrej nálady posielam aj ďalej.. pekný večer🙂

evittam
17. jan 2018

@danica_rajec Jasne, ešteže aj dobre platenej a aj pre "nadšenu Babsy". Tiež zelam pekny vecer.

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@alaguema nie nie určite sa nikto neurazil 🙂 dnešný deň na našom fóre patril rozlietaným sýkorkám a preto aj Babsy, ktorá toho dnes postíhala až až. netreba za tým hľadať žiadne tajomstvá... 🙂

fokuska
17. jan 2018

@danica_rajec A na co ma teda sluzit tato diskusia? Nie je tu polozena otazka ani ziadny podnet na diskutovanie.
Ok, mamicka s vami spolupracuje alebo co, to sa hodi ako status do svojho profilu. Neviem cim je vynimocna.

Inak ja som uz alergicka na to "Babsy". Ok ked ju doma tak volaju ale co je z toho jej oficialne meno ze vsade o nej pisu takto?

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@evittam dakujem pekne 🙂

alaguema
17. jan 2018

@danica_rajec ja by som zmenila názov témy...Čo narástlo nejakej žene na materskej, znie prapodivne. Aj keď to možno funguje, lebo som na to klikla, že teda čo to tej osobe narástlo...Ale nefunguje to asi tak, ako je to cielené. Rajec nekupujem a nezačnem len preto, že ho údajne kupuje nejaká dcéra niekoho, o kom som si myslela, že je dávno na dôchodku. Dobrú náladu mám, to je v poriadku 😉

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@alaguema tak to je potom výborné 😉

evak12
17. jan 2018

i ja by rada urobila reklamu ked mi zaplatia,ale to nejde,lebo nemam akoze slavnych rodicov

sense
17. jan 2018

To je kto ta Babsy? A co jej narastlo? No divna reklama, ale tak aj mk musi z niecoho zit....

alaguema
17. jan 2018

@danica_rajec nehľadám tajomstvá. Otvorila som si tému a nerozumiem, o čo ide. Chápem, že je to reklama, ale neviem kto je babsy, neviem, kto sú sýkorky....Čo to má akože byť? Ak sa robí reklama, tak nech je aspoň zrozumiteľná. Inak pôsobí slaboducho.

sense
17. jan 2018

@danica_rajec inak ja si nenecham ujst "Disney on ice" s dcerou, takze tiez som vynimocna matka aby sa o mne hovorili, a stiham aj do prace, aj s dcerou na tanecny, aj korcule a aj lyze...a zvladam to aj bez produkovania odpadu vo forme plastovych flias, aj ked plastove od mlieka poctivo separujeme...

malyslonik
17. jan 2018

Kolko hejtu... Celkom som prekvapena, ved na MK sa ofukuju kvoli menej vyznamnym veciam ako je clanok, ktory niekoho nezaujal...
Babatko je rozkosne. Mamicka vyzera vyborne... Zeby toto bolo trnom v oku citajucich...? 😆😆😆

fokuska
17. jan 2018

@sense Ved to tam zas pise ze je to dcera heribanovej a narastli jej kridla :D
Len stale neviem naco je zalozena diskusua a preco to nie je len ako blog post. Ci pravidla tu platia inak pre bezne diskutujuce a pre tych co si platia reklamu?

alaguema
17. jan 2018

@malyslonik bábätko je rozkošné, maminka pekná...o to nejde. Ja som sa pýtala na pointu. Ale asi nie je 😉

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@alaguema jasné rada vysvetlím 🙂 ak tu hľadáte reklamu, hľadáte skutočne márne, žiadnej mamičke sme za jej vyjadrenia či príbeh na MK neplatili 🙂 dnešný deň bol o sýkorkách a dovolili sme si vám jednu predstaviť. ešteže je ten internet taký rýchly a veľký a čo nechceme čítať, nemusíme... jedine že by áno 😉

alaguema
17. jan 2018

@danica_rajec Dnešný deň bol o sýkorkach...aha. Ok. Nie, nemusíme čítať, práve prestávam, keďže mám pocit, že som sa naozaj ocitla na stránke pre slaboduchých.

marika39
17. jan 2018

Jaj este ze tie dcery niekoho nam ukazu ake mame byt nadsene mamy a ako vychovavat nase ratolesti, no neviem neviem ako by sme to inak dali. Dakujeme

fokuska
18. jan 2018

@danica_rajec Halo a mne odpoviete? Na co bola tato diskusia zalozena a o com teda mame diskutovat? Platia aj pre vas pravidla o fore, blogoch atd, ci vy mozete zakladat nezmyselne diskusie?

dai
18. jan 2018

@danica_rajec ono to je mozno len o vybere osoby ktora tu reklamu robi... ked uz niekoho na reklamu oslovim tak hadam by to mohla byt nejaka inspirativna osoba a nie nejaka pseudocelebrita ktorej cely prinos do spolocnosti je ze sa niekomu narodila... na ludi s povolanim syn a dcera som jemne alergicka, asi ako kazdy kto si svoj zivot musi bojovat sam bez mamicky v zastite ktora vsetko vybavi a o vsetko sa postara - zavistou by som to nenazyvala🙂 ked slecna supermatka s kridlami sykorka babsi nieco dokaze tak bech sa prezentuje... vies mi uviest nejaky rozumny dovod preco ste tuto slecnu na reklamu oslovili a k comu by mnohokrat viacnasobne pracujuce matky ktore stihaju 10x viac ako ona mala prave ona inspirovat?

loginexistuje
18. jan 2018

@fokuska babsy je dcera heribana ktory udajne spolupracoval s stb a sykorky su mafiansky gang Sykorovcov tak sa bezne nazyvaju a samozrejme je to aj mnozne cislo od sykorky zvierata ale neviem sama identifikovat v akej suvislosti sa to tu riesi