Čo vás tento týždeň poriadne naštvalo?

danica_rajec
Moderátor
20. jan 2018

Každá z nás má svoje limity. Aj keď dokážeme hodiny rozprávať uspávanky na dobrú noc, pokiaľ mláďa prekročí hranice, treba konať. Mama trpezlivá vydra dobre vie, že život sa s nikým maznať nebude. A faktom tiež ostáva, že deti už veľmi skoro skúšajú, koľko trpezlivosti v sebe skrývajú ich rodičia 🙂

Čo vám naposledy vyviedlo vaše potomstvo? A ako zvyknete tieto situácie riešiť? Priznám sa, u nás ešte správnu metódu hľadáme, keďže každý zákaz vyvolá len ďalšiu loptošinu. Zábava u nás potom graduje do neskutočných výšok;) S mužom sme ale jednotní – trpezlivosť nám väčšinou dôjde, keď čerstvo navarený obed letí na zem, prípadne na nedávno vymaľovaný plafón…

danica_rajec
autorModerátor
20. jan 2018

najviac dotahovania je u nás pri stolovaní, to si cvicíme zelezné nervy aj s muzom 🙂 tento týzden bola dcerka navyse chora, nechcela nic ale neustále pýtala "ham", no podla mna mám niekde schovaný nový sedivý vlas -a mozno aj tri ;)))

klauduska33
20. jan 2018

Veľmi dobre to poznám, my si tiež cvičíme trpezlivosť naše vytúžené dieťatko je strašne tvrdohlave, skúša na nás všetko možné aby dosiahol to čo chce, no niekedy pomôže hrozba vareškou 😉 a snažím sa pritom tváriť vážne.
Neviem dokedy to vydrží, ale deti sú veľmi vytrvalé.
Rada mojej maminy,vraj my sme taký neboli, asi to musí prejsť samo tak ako toto obdobie prišlo.

lenka_samorin
20. jan 2018

Nás s mužom dnes najviac napálilo, keď sme 50 minút presviedčali deti, aby sa obliekli a išli s tatom na prechádzku, keď je tak pekne, až začalo vonku pršať 🙂 Ale to plán s prechádzkou nezmenilo, ja som ostala doma liečiť si chrípku, deti si zobrali dáždniky a s tatom išli. Deti sa vrátili veselé, ako po každej prechádzke v daždi, ale muž počas nej zistil, že nie každá bunda je automaticky nepremokavá, aj keď tak vyzerá 🙂

nellita
20. jan 2018

Mna chytá nerv ked mi dcerka cely den na vsetko odpovie "nie" od rana kedy sa oblikekame cestoy do skolky,dokonca v skolke hovorili ucitelky potom späť domov atd. Ked mi raz,povie za ten den Ano tak taky kameň zo srdca spadne,nervy mam riadne ze by som ju len tlkla😀 ale poviem si vydrz to casom prejde a počítam do 3

katarinanad
20. jan 2018

@nellita toto bolo uprimne od srdca....poznam ten pocit, snazim sa zatat zuby, a pocitat 🙂)) krik je na nic

majocka24
20. jan 2018

Mne menši synček robí naprieky kazdý vecer ked má ísť spinkať tak este 100 x vylezie z postele aby urobil neplechu dnes ma ešte pred tým než zaspinkal tak uhryzol že som videla hviezdičky a ako som to riešila zdvihla som hlas na neho a už aj utekal predomnou ale potom prišiel a pritúlil sa ku mne takže sa nedá na nich dlho hnevať 😊

jaska_c
20. jan 2018

Mna vcera nasr...dil junior. Zdrhol z nočníka a kým som sa spamatala, vliezol do škatule s hračkami a vycvrkal sa tam. Hračky som potom umyla a akože za trest zabavila. No veľmi to s ním nezamávalo - veď svet / naša domácnosť / je plný “hračiek”.

dadka_bb
21. jan 2018

Ja neviem co to mam za dieta,ale ona odmieta vonku kracat. Doma je ako cert,skace beha. Vyjdeme vonku a 5 krokov prejde a pyta sa na ruky. Skusala som uz aj ci jej nie su male topanky 🤣 ale mame psika,musime chodit 3x von minimalne aspon na mensiu prechadzku. A to uz fakt pot steka po chrbte ked 15kg decko vlacim z konca sidliska domov lebo odmieta ist. Skusala som uplatky, lizatko,jablko atd.ze kym papa tak ide. Sem tam uz dostala aj po riti ked sa hadzala o zem. No mna toto vycerpava a hneva neskutocne.ine deti sa jasia na snehu, a my? Dole kopcom sa sklzakuje a hore kopcom ju trepem na rukach🤣🤣🤣🤣🤣🤣 pre pokoj seba a obyvatelov sidliska.... aj kamka mi vravela ze ju mam nechat tak,ale to sa neda.ja by som ju zahlusila keby mi 15min skriekala na zemi.... som nervovo labilna 😢😢😢😢😢