Má Baša Števulová žabacie stehienka?

danica_rajec
Moderátor
16. jan 2018

Ani náhodou! "Tie mi na materskej s mojim Tobčom naozaj nehrozia, je mojou domácou posilňovňou", hovorí Baša a dodáva: "Okrem toho som strašne rada, že sa nám túto zimu podarilo už párkrát vybehnúť na hory a poriadne sme si to užili. Prípravu som mala výbornú, nakoľko chodievam makať do Tomášovho (Bašin priateľ, pozn.) Crossfitu Pressburg a tam sú takí super ľudia, že tam chodievame aj s Tobim a on sa tam vyzabáva lepšie ako v hociktorejj detskej herni".

Baša je nekonečná pohoďáčka, preto ju ani neprekvapilo, že si v teste "našla" svoju mamu bezstarostnú žabu. A nič na tom nezmenilo ani materstvo. "Ked som bola tehotná, často som počúvala reči typu ...však počkaj, už ste docestovali... to ti skončí spoločenský život... a podobné hlúposti," smeje sa naša známa snowboardistka. "Náš Tobčo je plnohodnotný parťák na všetky dobrodružstvá. Nevidím preto dôvod, prečo by som mala kvôli tomu, že som mama, ukončiť svoje aktivity. Radosť s cestovania zdieľame všetci traja (alebo štyria s našim psíkom Miou🙂 spoločne."

Baša tiež prezradila, čo je pre ňu ako mamu bezstarostnú žabu dôležité: "Keď sa potrebujem okamžite zbaliť a odísť, lebo nasnežilo kopu snehu a my si ho chceme užiť dosýta, neriešim, či doma ostane všetko tip top alebo či náhodou nemáme po zemi rozhádzaných zopár kociek lega. Tie stačí elegantne obísť a sústrediť sa na skutočne dôležité veci" 🙂

danica_rajec
autorModerátor
16. jan 2018

mama v akcii 🙂

moncurienula
17. jan 2018

Fakt aktivna mamicka, dufam, ze aj ja raz taka budem, ze budem stihat urobit aj nejake veci pre seba robit aj ked dieta bude samozrejme na prvom mieste. Ale inak vyzera velmi dobre, udrziava sa