Mamy sýkorky, kde lietate tento týždeň?

danica_rajec
Moderátor
17. jan 2018

Neviem, či sa to stáva iba mne, ale zákonite, keď sa niekam vyberiem aj s dcérkou (alebo som nedajbože dohodnutá na presný čas!), to moje vtáčatko buď zaspí spánkom typu nezobuditeľný alebo si (a veľmi nahlas) spomenie, že je stráášne hladné 🙂 A to práve vo chvíli, keď si obúvam topánky...

Ozaj, mamy rozlietané sýkorky, poraďte, čo vám v taške počas dňa nikdy nemôže chýbať, aby ste si spoločné výlety s detičkami dosýta užili? A čo naopak treba nechať doma?

tutiynka
17. jan 2018

No ja tiež sa radšej nedohadujem na presnom čase ale orientačne poviem medzi napríklad 14-15 A tak sa zariadim. A potom len zavolám že idem obliecť malú Že môže sa aj dotyčná už chystať,, lebo to S malými deťmi sa tak nedá presne určiť čas 🙂.. Ešte dokým malú oblečiem tak to trvá.. Raz sa chce obliecť, potom trucuje že nie 🙂,,,tak pre to už sa nedohadujem na presnom čase 🙂

maciatkolulu
17. jan 2018

@danica_rajec tak ja neviem,ale ja ako zasluzila matka troch deti som sa nikdy nezacala obuvat predtym ako som dala.detom jest..... a nezobuditelne dieta sa da v pohode obkiect a ist.... takze ziaden problem a ked som bola nahodou dohodnuta na presny cas,tak som sa zacala.chystat skor,takze opat ziaden problem. Prioadne hlados dostal.jest na mieste urcenia,opat ziaden problem😉

babsyheribanova
17. jan 2018

Keďže sme s Izkou kočovníčky, brávam so sebou celkom slušnú výbavu. V prebaľovacej taške mi nemôže chýbať pršiplášť na kočík, šatka od Sestríc, náhradné oblečenie, plienky, látkový mojkáčik, leporelo a prebaľovanie🙂

barborkabar
19. jan 2018

ja tiež sa už nedohadujem na presnom čase, len si povieme, keď sa máme aj s kamoškami stretnúť, že okolo tretej, že im budem volať a keď sme ako tak ready, tak si zavoláme, ideme sa obliecť a vyrážame, nám nesmie chýbať prebaľovacia taštička, mojkáč a hlavne oblečko náhradné, bez toho by sme sa nezaobišli 🙂