RÝCHLA SÚŤAŽ O FOTORÁMIK RAJEC

danica_rajec
Moderátor
17. jan 2018

Kde ste strávili tohtoročnú rodinnú lyžovačku? Alebo sa na lyže ešte len chystáte? Pošlite nám tip na vašu srdcovku, kde sa vám najviac páčilo a my jednu z vás odmeníme originálnym fotorámikom!

@masinka gratulujeme k víťazstvu a dúfame, že fotorámik poteší! 🙂 Zároveň všetkým ďakujem za naozaj super tipy a príspevky a prajem vám ešte pekný večer... 🙂

nelly761
17. jan 2018

@danica_rajec úplne úžasná, že ju zachránili keď bola malinká a odvtedy tam ostala. sem tam odbehne do lesa ale vždy sa vráti 🙂

bosorkabb
17. jan 2018

Tiež lyžovačka tento rok u nás nebola. Ale v lete sme boli v Terchovej. Ak by sme šli cez zimu tak vyhráva Jasná. Doma máme malú slečnu tak tento rok bohužiaľ žiadna lyžovačka nebola.

masinka
17. jan 2018

Kedze z troch deti u nas vedelo lyzovat doteraz len jedno, tento rok sme sa vybrali az do dalekej cuzdiny - na Moravu - Horni Becva. Maju tam vyborne podmienky na ucenie pre deti - mierne svahy, detske vleky, instruktorov aj sedacokovu lanovku 😀 Pocasie nebolo nic moc, ale umelo zasnezuju, tak aj ked okolo bolo len blato, zalyzovali sme si a po piatich dnoch mame uz 2,5 lyziara 😀 najmladsia zatial ide dole len kamikadze sposobom a treba ju chytat aby nebrzdila v lese o strom....

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@masinka mala je odvazna! 😀 dakujem za tip 🙂

kupcovci
17. jan 2018

Ja odporucam Tale-Srdiecko 🔝foto zial nemam :(

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@kupcovci dobrý tip uplne staci 🙂

masinka
17. jan 2018

@danica_rajec to ma po mne, ja som tiez tak lyzovala v jej veku 😀 a to v case ked este prilby neboli ....moja teta dodnes spomina ako stala hore na kopci a modlila sa nech to dole ubrzdim 😀

lennulik1
17. jan 2018

@danica_rajec ďakujem pekne 🙂 po dvoch chlapcoch bude dievcatko, takže nemame co lutovat 🙂

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

a blížime sa do finále, o 15 minút končíme! 🙂

curcuma
17. jan 2018

Semmering 🙂 , milujem tu nocnu atmosku ❄

anturia78
17. jan 2018

zatiaľ to bola sánkovačka a u starých rodičov na záhrade, starký musel vnúčatá ťahať na saniach hore, dole, ale on to pre ne rád urobil a deti sa tešili, aj keď to bolo len na záhrade

trudy1717
17. jan 2018

Žiaľ sme boli celé sviatky choré tak sme doma sedeli 😥

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@trudy1717 och tak sa skoro uzdravte!

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@curcuma romantika 🙂

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@anturia78 super 🙂

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

SÚŤAŽ ukončená! Ďalšie správy po tomto mojom už nebudú bohužiaľ platné... a výsledok mám pre vás za expresnú chvíľočku 🙂

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@masinka gratulujeme k víťazstvu a dúfame, že fotorámik poteší! 🙂 Zároveň všetkým ďakujem za naozaj super tipy a príspevky a prajem vám ešte pekný večer... 🙂

tarvika
17. jan 2018

@danica_rajec wow to je nejaky swcalebo stranka na nahodny vyber? Trosku od veci 😊 a blajozelam vitazke.

masinka
17. jan 2018

jej, dakujem 😀

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@tarvika mame ho odporucany od administratorov MK 🙂 Preco od veci? Takto má každý rovnakú šancu 🙂

trudy1717
17. jan 2018

@danica_rajec už sme v pohode ale ďakujeme 😘