RÝCHLA SÚŤAŽ O FOTORÁMIK RAJEC

danica_rajec
Moderátor
17. jan 2018

Kde ste strávili tohtoročnú rodinnú lyžovačku? Alebo sa na lyže ešte len chystáte? Pošlite nám tip na vašu srdcovku, kde sa vám najviac páčilo a my jednu z vás odmeníme originálnym fotorámikom!

@masinka gratulujeme k víťazstvu a dúfame, že fotorámik poteší! 🙂 Zároveň všetkým ďakujem za naozaj super tipy a príspevky a prajem vám ešte pekný večer... 🙂

ajino
17. jan 2018

Tento rok to bude asi na Donovaloch, máme to bližšie od bydliska ako Tatry a hlavne preto sme tento rok zvolili Donovaly lebo ideme s našimi dvoma deťmi, 5 ročným synom a 2,5 ročnou dcérkou, už sa tešíme na náš rodinný výlet

ankahe1
17. jan 2018

@danica_rajec my mame doma dvojmesacnu princeznu, takze tento rok lyzovacku vynechavame 🙂 ale v okoli mame oblubene Medvedie ;)

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@ankahe1 super tip ;)

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@ajino výborný nápad 🙂

sabusik321
17. jan 2018

Jednoznačne Jasná ❤️ To najlepšie na Slovensku

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@sabusik321 krasna foto! 🙂

ajino
17. jan 2018

@danica_rajec ďakujem veľmi pekne

nikuska265
17. jan 2018

Tento rok sme sa na lyžovačku nedostali, no za to sme si užili úžasnú sánkovačku v Terchovej, kde sme sa stretla spolu celá naša rodina a oslávili niekoľko jubilei 😉 . Super chata, hneď pod lesom , krásny výhľad,pokoj a kľud 😍😍

lennulik1
17. jan 2018

@danica_rajec o chvíľu rodim, takže lyže bohužiaľ nehrozia, ale za nás jednoznacne Tatranská Lomnica, to je naša srdcovka 🙂

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@nikuska265 wau muselo byt super!

lilyianka
17. jan 2018

@danica_rajec my odchadzame o tyzden do DK a lyzovat budeme chodit na Kubinsku Holu....zalyzujeme si vsetci, ci uz ja ( ako slabsi lyziar), muz ( ako vyborny lyziar) a aj krsniatka 👍
Min.rok sme boli lyzovat v Tatr.Lomnici a Bachledke a roky predtym Kub.Hola....proste ta u nas vsetkych vyhrava na plnej ciare 👍 a je tam aj fajny bufet s dobrymi jedlami plus predtym tam byval taky "srandista" vlekar mlady chalan a aj dobri instruktori

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@lennulik1 tak hlavne zdravíčko 🙂

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@lilyianka vidno ze lyzujete o 106 🙂

maryon1
17. jan 2018

My chodievame vacsinou do snow paradise velka raca,mame to najblizsie.sme z kysuc.

lilyianka
17. jan 2018

@danica_rajec ja lyzujem v ramci normy, ale odkedy som s mojim muzom tak lyzovacka kazdy rok musi byt...ns to si potrpi ☺ este sa mi pacilo aj na Donovaloch, tiez si tam kazdy najde to svoje 👍

xlolax80
17. jan 2018

Tak my oblubujeme Skalku, idealne aj na zjazdove lyze a uplne TOP na bezky. A samozrejme moja srdcovka Donovalyyy 😊

lumiba
17. jan 2018

My mame najradsej Rohace, nasa srdcovka, len cez sviatky tam bolo tak plno ze sa nedalo ani zaparkovat. Skusili sme Janovky a aj tam bolo super

sonja1996
17. jan 2018

Keď napadne viacej snehu, tak by sme radi do Salamandra Resort 🙂

nelly761
17. jan 2018

my sme boli na Telgarte 🙂 bolo SUPER! ešte bonusom bola kamaratska srnka 🙂

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@sonja1996 veru mohlo by! 🙂

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@nelly761 srnka aka partacka 🙂

tarvika
17. jan 2018

Minuly rok bez dietata s kolegami - velka raca oscadnica.tento rok zatial nic 😊

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@lumiba haha uzasni su 🙂

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@keena vie kam sa postavit ;))

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@lilyianka mam to doma velmi podobne 🙂

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@xlolax80 ano bezky su super 🙂

danica_rajec
autorModerátor
17. jan 2018

@maryon1 dobry tip 🙂