SÚŤAŽ O FOTORÁMIKY RAJEC

danica_rajec
25. mar 2016

Odfoťte nám, ako vyzerajú vaše prípravy na veľkonočné sviatky práve teraz! Tešíme sa na všetky pomaľované vajíčka, vyzdobené stoly a tiež na dobroty, ktoré pripravujete pre šibačov 🙂 Tri fotky odmeníme krásnymi Rajec rámikmi na fotografiu (pre každú víťazku po 2 kúsky). A súťažíme až do 19:00 hod, tak neváhajte a zapojte sa 🙂
-----
Ďakujeme krásne za veľkonočné foto z vašich príprav. Nebolo jednoduché vybrať veru dámy. 🙂 Našťastie vyberáme až tri fotografie.
Fotorámiky Rajec v tejto súťaži získavajú: @lyrrya @evulienkaslx @janettan
Gratulujeme 🙂

ivankajar
25. mar 2016

Momentalne takto a kopa riadu inac velkonocna pohoda 😉

lyrrya
25. mar 2016

U nas prave takto. Syn maluje vajicka, dcerka bubnuje a mamina chysta kremes.

evulienkaslx
25. mar 2016

u nas sa pecie, maluje, zdobi 🙂

blbovina
25. mar 2016

U nas sa takto na sviatky nakupuje, len jeden kosik je nam malo. Potom sa takto chysta, ze viac roboty s detmi a nakoniec sa takto ochutnava.

blbovina
25. mar 2016

Tu su fotky.

karolin2
25. mar 2016

U nás zatiaľ takto

karolin2
25. mar 2016

pridávam fotku

purinkaa
25. mar 2016

My sme toho stihli uz vela.....vcera sme si vyzdobovali - zlatym dazdom, vajickami a zajacikmi 😀 .....dnes dcerka vypestovala snehobiele snezienky na papieri 😉 ....boli sme na prechadzke zbierat vrbove pruty na korbac a dcerka hladala vajicka poschovavane vonku....este sa tesime na pecenie 😎 🙂 😉 😀

janettan
25. mar 2016

My sme mali dnes pekné sviatočné veľkonočné doobedie. Ráno sme boli nakúpiť pre šibačov sladkosti - pre najmenších veľkonočné brumíky, pre väčších čokoládky. Ozdobili sme dvere výzdobou, ktorú vybrala moja 5 ročná dcérka a mala z nej veľkú radosť. Potom sme šli k starým rodičom, mužská časť našej rodiny bola nazbierať prútiky na korbáče, ktoré plietli a dcérka nám zatiaľ vymaľovala obrázok, ktorý potom použijeme ako veľkonočnú výzdobu. Zajtra sa ešte pôjdeme prejsť do prírody nazbierať nejaké rozkvitnuté konáriky do vázy a upečieme nejaké koláčiky. Ostatné roky som už tieto sviatky nemala rada, ale odvtedy ako už aj dcérka a malý synček vnímajú tieto sviatky a tešia sa z nich, tak ich opäť aj ja "milujem" 🙂

ankazdca
25. mar 2016

My dnes od rana mame velke jarne upratovanie ale nasli sme si cas chystat vysluzky pre nasich kupacov☺

kupcovci
25. mar 2016

U nas zatial takto :manzel spravil salatik,ja grilaz a struhany tvarohovy kolac,zuzicka pocita kinder vajicka pre kupacov a starsi robi bordel po byte aby som sa nahodou vecer s muzom nenudila 🙂

danica_rajec
autor
25. mar 2016

Ďakujeme krásne za veľkonočné foto z vašich príprav. Nebolo jednoduché vybrať veru dámy. 🙂 Našťastie vyberáme až tri fotografie.
Fotorámiky Rajec v tejto súťaži získavajú: @lyrrya @evulienkaslx @janettan
Gratulujeme 🙂

janettan
25. mar 2016

@danica_rajec Ďakujem pekne, veľmi ste nás potešili 🙂

lyrrya
25. mar 2016

@danica_rajec jeeej, dakujeme moc. Deturence sa potesia. 🙂

evulienkaslx
25. mar 2016

@danica_rajec Dakujeme, tesime sa 🙂