VEĽKÁ SÚŤAŽ O 55 LITROV DOJČENSKEJ VODY RAJEC

danica_rajec
23. mar 2016

Milé mamičky, prezraďte, z čoho vaše detičky najradšej pijú? Preferujete doma malé fliašky alebo máte radšej veľké formáty? Prípadne používate hrnček, na ktorý váš malý poklad nedá dopustiť? 😉 Napíšte nám a vyhrajte mesačný pitný režim v podobe 55 litrov dojčenskej vody Rajec práve vy!
Súťaž potrvá oddnes do nedele 27. 03. 2016 do 19:00 hod, kedy vyberieme jednu víťazku. Vyhodnotenie súťaže nájdete tu aj na mojom blogu https://www.modrykonik.sk/blog/danica_rajec/
------
Vyhodnotenie:
55 LITROV DOJČENSKEJ VODY RAJEC vyhráva: @lienkaxy

Gratulujeme!

martinka55
25. mar 2016

Naše dieťatko najradšej pije zo zdravej fľaše - od malička sme mu ponúkali len dojčenskú vodu a v prípade ťažkostí s bruškom bylinkové čajíky a vodička mu stále chutí. Veľmi ma zaujala tá malá fľaštička so sosáčikom, s ktorou je aj súťaž a ktorú som doteraz vôbec nezaregistrovala a určite ju budem do budúcna kupovať. Takže ďakujem za dni s Rajcom, aspoň som spoznala nový užitočný produkt 🙂

martinka6282
25. mar 2016

Ja zatiaľ moju dcérku kojim ale sem tam keď ju bolí bruško jej uvarim cajik z tejto vody 🙂

mimik123456
25. mar 2016

Mala ma pol roka a stale je hlavne kojena, ale ked uz zapit nejake papanicko tak rovno z klasickeho pohara 🙂

tili
25. mar 2016

Starsi syn kedze tvrdi ze on uz je velky 4 rocky ma, pije s pohara a najradsej ma cistu vodu z vodozvodu ako to hovori on, dcerka ma rada cajik s medikom z flasky s cumlikom lebo je malicka.

jabucko
25. mar 2016

Maxik ma 13 mesiacov. Akykolvek pokus o nastavenie flasticky, "sipy" cup padlo uplne. Maxik to odignoroval na plnej ciare😀. Pije zo skleneho poharika

ivankask
25. mar 2016

Starsia dcerka preferuje pitie zo zdravej eko fľaše, ma ich dve, väčšiu a menšiu. Mladšia dcerka pije zatiaľ z ružového pohárika s naustkom🙂

moncsi1987
26. mar 2016

Skusame stale rozne flase a pohariky,no najvacsi uspech ma flaska s dudlikom🙂🙂🙂

pillipilli
26. mar 2016

Rad si vypijem a mojim ujkom ;)

sisi208
26. mar 2016

tak nech sa paci, tu su oblubene flasky mojho Alexika 🙂 a v nich samozrejme naj vodicka rajec alebo nejaky dobry cajik 🙂

victoriasju
26. mar 2016

Naša malá sa narodila minulý štvrtok. Mliečko mi do dnešného dňa nenabehlo, som po cisárskom. Začali sme používať veľké fľaše, a malinkej pripravujeme mliečko.

kikula333
26. mar 2016

Dcéra má 8 hrnčekov a flasiek ani nehovorím 🙂 nalievala by sa donemoty 😀, ale najobľúbenejší má tento hrnček

zoizoi
26. mar 2016

Dcérka najradšej pije vodičku z pohárika na fotke 🙂 doma preferujeme veľké 1.5l fľaše z ktorých varím príkrmi, robím čajík, alebo odlievam vodičku malej do pohárika. Keď sme von, ideme na nákup, alebo návštevu preferujeme zase viac malé fľašky, ktoré sú praktické, nezaberajú veľa miesta 🙂

zuzkabeno
26. mar 2016

radi pijeme vodičku z plastového nerozbitného pohárika s viečkom so sosáčikom.

magdicka111
26. mar 2016

U nas to funguje takto doma detske plastove pohare ale uz aj klasicke hrnceky vonku mala orechadzka sikovna mala flasicka vacsie vylety dovolenky more -hory pol litrova special a flaska🙂 a pkati aj to ze z novej flasky pohara vzdy chuti lepsie

monicka821
26. mar 2016

U nas to bolo ako sa vyvijalo dietatko tak vzdy iny typ poharika flasky 🙂 no zial cim je vacsie viac vymysla a najhorsie su tie sladene farebne "tekutiny"

mariahe
26. mar 2016

Máme detskú fľašu so slamkou, no už by rád aj s pohára, takže potrebuje trénovať, preto by sa pitný režim zišiel práve nám 😉

cmulinko
26. mar 2016

Moje najmensie 10 mesacne pije z dojceneckej flasky Avent Natural a ostatne 3 deti piju z klasickeho plastoveho farebneho pohara pre deti.

renaatka
26. mar 2016

Moj 18mesacny drobcek moc na pitny rezim nebol ,zachranili ste nas s vasou malou vodickou ,ktora sadne do rucky 🙂 tesim sa lebo teraz konecne vypije aspon 4dc a je jedno ci cajika aale len bylinkove,alebo vodicky 🙂

maykaaa1122
26. mar 2016

Dcera z flase ale uz cacina pomaly z poharika.. 🙂

jachin
26. mar 2016

Starší má svoju sadu pohárov a ten malý má ešte len fľašku. Nie sú plastové, vždy používame iba zo skla, aj fľašky, aj poháre:

katkakniezova
26. mar 2016

Ahoj, ja som Matija. Mne sa cumlikove flasky nepacili, najlepsi bol "mamin cumlik" 🙂, potom pohasik si sosacikom, no ale ved z toho piju len male decka a ja tom uz velky chlap, aj motorku uz mam. Tak mi mama kupila taku Avetnt flasu so slamkou, ejha to mi zo zaciatku velmi neslo, nie a nie potiahnut. Teraz z nej pijem cajik. A najnovsie je najlepsia mala rajcova flaska, mnam, aj vodicka dobra. Ked sa poriadne napijem, tak smiesne to piska a taha vzduch a to sa ma velmi bavi 🙂. Aj moj pes Elvis ma rad vodicku, celu by mi ju vypil. Mama s tatom musia vela vody kupovat. A kym ju vsetky vypijem, mozem medzi nou aj jazdit na motorke ako cez prekazky. Len potom musim casto chodit na serblik. Majte sa!!

leho29
27. mar 2016

Dobré ránko. Naša princezná má pohárov od výmyslu sveta. Umelú flašu, pohárik s takým či onakým náustkom , pohárik so slamkou atď. No najradšej pije ako velkáčka a to z pohára ... 😁
Krásne Velkonočné sviatky prajeme , veľa kupačov želáme.

gumimaci
27. mar 2016

Dobre ranko, citala som zadanie mojmu 5,5rocnemu synovi a tak mi on diktuje: Najradsej pijem z modrej flase. A mam rad aj Rajec 😀

mija51
27. mar 2016

Moje staršie dve deti používali najradšej hrnčeky so svojím menom, aj Keď nevedeli, čo je tam napísané. Hlavne, že boli farebné a mali slamku. Naša najmladšia Anetka má 14 mesiacov, najviac obľubuje ešte stále mamine mlieko. Ale keď pije vodu, najradšej čistú, tak z nekvapkajúceho pohárika. Aj Keď je " nekvapkajúci", aj tak je vždy celá mokrá. 🙂

bigsun1
27. mar 2016

Náš Riško chce byť už ako maminka s tatinkom a piť z pohára, ale to mu ešte nejde a vždy sa celý obleje, no nevzdáva sa a trénuje 🙂 no väčšinou pije ešte z babatkovskej fľašky alebo z fľašky zo sosáčikom a keď sme niekde vonku, tak prvú vypije moju vodu, lebo s veľkom flašou sa cíti ako veľkáč 🙂

pentagram
27. mar 2016

dobry my pijeme z flasky aj z hrnceka mame 23mesiacov