VEĽKÁ SÚŤAŽ O HÁČKOVANÉHO MACKA RAJEC

danica_rajec
23. mar 2016

Dostali sme veľa otázok, kde sa dá náš Rajec macko kúpiť. Preto ho odteraz môžete vyhrať! 🙂 Pošlite nám fotografiu, kde všade s vami naša dojčenská voda v 0,33 litrovom balení už bola - na ihrisku, na nákupoch, v škôlke alebo len tak doma... Až tri z vás odmeníme špeciálnou cenou – maskotom našej novinky v podobe originálneho, ručne háčkovaného macka, ktorých je na Slovensku iba pár kúskov!

Táto súťaž potrvá až do nedele 27. 03. 2016 do 19:00 hod, aby ste mali dosť času na fotenie 🙂 Tešíme sa na vaše fotografie 🙂 🙂 🙂
------
--------
Vyhodnotenie:
PLETENÉHO MACKA RAJEC vyhrávajú: @zoizoi @irenaliza @haidi

Gratulujeme!

kuratkokatka
23. mar 2016

Dobry den, ahojte.. Vodicka Rajec nesmie chybat v mojej taske na kocik.. Aj ked zatial ju pijr iba moja maminka a ja ju potom pijem v mliecku od maminky 💟

sestricka52
23. mar 2016

Dcéra ju máva na nočnom stolíku, keď sa v noci zobudi. Aby sa mohla napiť.obcas s ňou aj zaspi. Synovi z nej zarábam mliečko. Voda sa nemusí prevarat čo je super

irenaliza
23. mar 2016

Rajec Voda je skvelá vec, vie to malý aj veľký šarvanec.
tento nový krásny dizajn je super vec, krásne nám sadne
všetkým doma do rúčiek.
Máme ho všade, keď sme smädné,
pri raňajkách my mladšie zo štyroch sestier.
Dve staršie sestričky si vodu berú do školskej aktovky.
teraz sme zásobu Rajec vody na sviatky pripravili, snáď
vystačí nám aspoň na dva, tri dni a potom hor sa opäť
vodu Rajec s mackom, ale aj pre väčších nakúpiť.
krásne dni všetkým v RAJEC firme prajeme.

lemasa
24. mar 2016

Zatial mame foto len doma ale uz bol s nami aj na nakupoch 😊

adrika1239
24. mar 2016

Dobry den , rajec aj doma aj na cestach. Velmi rada ju pouzivam od jej narodenia. Mliecko sme zarabali s vodickou rajec a teraz prenu aj stej vody varim polievocku ci cajik. Unas sa mina velmi rychlo 🙂 preto by sa nam zisla aj vadsia zasoba vodicky kedze unas ju ani nepredavaju v coop a to ma aj mrzi.

retiazka
24. mar 2016

U nás s vodou Rajec na nákupe 😉Malá dojcenská voda,sa u nas zohnat neda,tak si pomahame inak,a dojcensku vodičku pijeme z inej Rajec flasky 😉

haidi
24. mar 2016

Ta Rajecka Vodicka je u Nas JEDNICKA 🙂

lyrrya
24. mar 2016

Kedze sme momentalne vsetci traja soplavi, tak foto takto doma 🙂

zoizoi
24. mar 2016

Dojčeneckú vodu RAJEC nosíme vždy so sebou, či ideme na nákup, na výlet, na návštevu, alebo len tak na prechádzku. Malá sa s fľašou rada hráva aj keď je doma. Má krásny dizajn, praktické balenie pre menšie detičky. U nás to je jednotka na trhu. Háčkovaný macko je krásny, dcérka by sa z neho veľmi tešila a ja tiež 😄 🙂 🍀

janca0079
24. mar 2016

škoda nestihem uz kupit a vyfotit (0,33l) a zajtra odchadzame k babake na sviatky ale inak je s nami vodička Rajec všade a veľmi nám chutí 🙂

tamara321
24. mar 2016

Sofi je marodik tak musi vela pit...rajec je nasa top vodicka...piju s nami vsetky hracky 🙂

karolin2
25. mar 2016

Maličké balenie, s obrázkom macíka, najlepšie miesto je predsa v ruke a nech je naďalej dostupný pre naše detičky všade

vonava007
25. mar 2016

Nasa super vodicka co padne presne do ruky bola s nami vsade. Je aj do voza aj do koca. V nasom pripade aj do roboty aj na zabavu☺

katkakniezova
25. mar 2016

Náš Matija nosí vodu všade, hlavne pri vyhrávaní na klavíri a vyspevovaní mu obzvlášť vysmädne. Od večera do rána, muzika mu vyhráva, a on pije, pije, pije, pije, len z plného .... Rajca 🙂 🙂. Hlavne takúto maličkú rajcovú je schopný vypiť na jeden nádych, potom nestíhame ani k nočníku dobehnúť.

zuzkaleng
25. mar 2016

Mi sme si zo synčekom urobili taký mali výlet na hokej a veľmi sa tešil a vždy sa teší keď tam ideme

gia87
27. mar 2016

Dopĺňame pitný režim na nočníku 😀

milkky
27. mar 2016

My sa s Rajcom pripravujeme na poriadnu polievačku 🙂

sisi208
27. mar 2016

u nas nechyba na prechadzkach, vdaka vybornemu baleniu sa vsade zmesti 🙂