Aký sortiment najčastejšie nakupujete v lekárni?

ivana_drmax
16. máj 2016

Keď sa necítim úplne fit, zvyknem si v lekárňach kupovať doplnky výživy ako napríklad vitamín C, ale keď sa chcem odmeniť, zájdem si do nich aj po dobrú kozmetiku. Nedávno mi pani lekárnička poradila dobrý šampón, ktorý je vhodný na citlivú pokožku, takže môj obvyklý sortiment možno rozšírim. 🙂 Pre aké produkty najčastejšie chodievate do lekárne vy?

erikad82
17. máj 2016

@ivana_drmax DR.MAX MAGNESIUM B6, DR.MAX VITAMIN C+ZINOK, DR.MAX B-KOMPLEX FORTE, DR.MAX KIDS GUMMIES S VITAMÍNMI ABCDE - tieto u nás nesmú chýbať 😉

pink_lady
17. máj 2016

Ja nekupujem dr max nic. Osobne, ked tam náhodou v stave nudze vojdem, strasne mi vadí, ked stačí že si vypytam pomalý Paralen a hned mi idu vysvetlovat kolko tabletek ako často mozem užít. Ved som sa nepytala na davkovanie :D a to nehovorim co sa dialo ked som isla vybrat - tuším depakine to bol. No a najvacsiu svandu som užila ked mi taky strasne mudrotvariaci sa chlapec isiel vysvetlovat rozpustnost horcika vo vodě,vazby, ionizacu.... Mne chemicke a chemikarke telom a dusou 🙂)) stě mali vidiet ten pohlad ked som mu potom povedala co som,kto som 🙂)) alw k otazke - každý mesiac vyberame niekolko druhov lirkov na predpis, (popravde tuším este nikdy v dr max nemali na sklade), a potom co treba- vitamíny, sem tam Paralen a tak

ivana_drmax
autor
18. máj 2016

@xevulax rozumiem, suma je často rozhodujúca. Ako mamička to dokážem plne pochopiť. 🙂 Musím však povedať, že s novou vernostnou kartou Dr.Max som si minule vymenila za nazbierané body Vitamín C a doplatila som iba 0,06 €, niekedy som voči vernostným programom skeptická, ale toto sa naozaj oplatilo. 🙂 Ak si nájdeš čas, pozri si viac výhod, ktoré ponúka náš vernostný program https://www.drmax.sk/vernostny-program-dr-max-c...

mircalla
18. máj 2016

@ivana_drmax trosku mimo temu, ale ceny mate dost vysoke. minule som kupila ten isty tehotensky test v inej lekarni za polovicu - raz taka cena to je velky rozdiel

xevulax
18. máj 2016

@ivana_drmax karticku dr.max mame a aj aktivne pouzivane 😊

katka_drmax
19. máj 2016

@pink_lady Ahoj do lekárne denno denne zavíta veľa zákazníkov. Väčšina z nich patrí medzi laickú verejnosť, a preto je snahou každého jedného lekárnika poskytnúť zákazníkovi kompletné informácie o účinku aj dávkovaní lieku, aby sme predišli nesprávnemu užitiu lieku. Ty ako chemička určite vieš, že lieky nie sú lentilky, a preto je povinnosťou lekárnika – ako posledného článku v lekárenskom reťazci – ubezpečiť sa, že pacient vie, na čo má lieky predpísané, ako a s čím ich užívať a predchádzať nesprávnej manipulácii s nimi. Mrzí ma, že lekáreň nemala na sklade lieky, ktoré potrebuješ a užívaš, avšak dnes je na trhu registrovaných okolo 40 000 rôznych liekov a kapacitne nie je možné držať všetky skladom. Je tu však možnosť do lekárne si vopred zavolať, lekárnik to ochotne lieky objedná a prídeš si už na hotové. 🙂

ivana_drmax
autor
19. máj 2016

@meusicka Ak by si nám mohla dať informáciu o ktorú lekáreň sa jedná, tvoj podnet posunieme na kompetentné osoby. Veríme, že v budúcnosti už budeš mať len pozitívne skúsenosti s lekárňami Dr.Max. Taktiež môžeš využívať online lekáreň www.drmax.sk , kde pri nákupe nad 20€ neplatíš poštovné a v prípade, že potrebuješ radu, môžeš využiť nášho Virtuálneho lekárnika, kde ti naša kolegyňa Katka v pracovné dni ochotne pomôže.

meusicka
19. máj 2016

@ivana_drmax dakujem za odozvu. nakolko ja tam casto nechodim, tak to nebudem nikam posuvat, su ludia co tam bezne chodia, je to na nich ci to budu riesit alebo nie. ale online lekaren urcite pozriem. dakujem 🙂

ivana_drmax
autor
19. máj 2016

@meusicka nezabudni použiť aj svoju vernostnú kartu na bodíky. 🙂

pamiki
19. máj 2016

pravidelne tam chodimdetsky olej aviril, nemaju ho vsade a mam pocit ze z drogerii vymizol, a u dr. maxa ma vzdy caka 🙂 a tiez nemozem dopustit na vyrobky zn. dr. weiss - bylinne sirupy co sa mozu aj v tehotenstve, uz mi dvakrat zachranil hrdlo od bolesti STOP BACIL sirup, aj si ho sem tam dam ked som unavena, je s echinaceou a je super..a klasika dr. max paracetamol, vitamin c long effect, bylinne cajiky. Pred otehotenim som tam tiez chodila na doplnky s kyselinou listovou.

katka_drmax
20. máj 2016

@pamiki Ahoj, teším sa že si si našla svoje produkty práve v lekárni Dr.Max. Aviril olejček je naozaj výborný, ja ho mám tiež veľmi rada aj kvôli jeho príjemnej vôni. 🙂

stacey46
20. máj 2016

Vždy keď som v lekárni kúpim Ibalgin a Paralen...napriek tomu, že sama som ho neužila ani nepamätám, v našej domácnosti sa míňa ako cukríky....cez chrípkové obdobie je to zas Paralen grip...kvapky do nosa...a iba nedávno sme objavili Biotin plus Dr. Max...mama chváli tak už užívam aj ja 🙂