Akými zdravými raňajkami štartujete svoj deň?

ivana_drmax
16. máj 2016

Ja si už dlhšiu dobu zvyknem dávať ovocnú šťavu s ovsenou kašou, aj keď sem tam zhreším aj rožkom s maslom. 🙂 Elle teraz najviac chutí jogurt s Chia semiačkami, mám z toho radosť, lebo obvykle jej zdravé veci až tak nešmakujú. 🙂 Zaujímalo by ma, čo zdravé zvyknete raňajkovať, aby ste dobre naštartovali svoj deň?

arabellka
16. máj 2016

kasa na milion sposobov kasa z ovsenych vlociek, z pohanky, zo spaldovej krupice.....mnohe kase su kupovane v lekarni

ivana_drmax
autor
16. máj 2016

@katka1981 taký čajík s medom by som si teda u teba dala. 😉 Super asi sa vyberiem s Ellou na vychádzku na lúku. 😉

katka1981
16. máj 2016

@ivana_drmax, a do toho citron 🙂

sisaka
16. máj 2016

asi ako @lucik194 - kase, jogurty a pod. si nechavam na obdobie, ked budem stara a budem mat problemy s hryzenim a travenim, dvyhalo by mi zaludok, keby som si mala kazdy den dat nejaku kasu, modnym trendom nepodlieham a mozu okolo mna kludne vsetci jest ovsene kase, smoothies, jogurty s chia a neviem cim, ja si dam normalne ranajky, take, aby som mohla do obeda fungovat a nie byt o pol hodiny hladna. Takze zvycajne celozrnny alebo viaczrnny chlieb ci bageta, pita, naan ... k tomu avokado, hummus, tuna salat, tvrde syry, zelenina, ak som doma tak prazenica, rybacia natierka...

0silvia0
16. máj 2016

@sisaka ufff, už som si myslela, že som sama, ktorá nedokáže prehltnúť smoothie a kaše... mne to tiež dvíha žalúdok, tiež som za klasiku ako ty 🙂

merynka3
17. máj 2016

orechovy chlieb, lucina, vela zeleniny a kamilkovy caj sladeny troskou medu 🙂

katka_drmax
17. máj 2016

@lucik194 Ahoj 🙂 samozrejme, ak ti mliečne výrobky nerobia dobre na raňajky, netreba telo nútiť. 🙂 Organizmus si sám vypýta čo a kedy potrebuje. 🙂 Hmm a taký domáci chlebík by som si veru dala aj hneď. 🙂

mijo53
17. máj 2016

Dnes hriešny 5 cm kúsok varenej klobásky, ovčí syr, 1 kúsok tekvicového chleba, nakrajaná paradajka, červená redkvička, zelená cibuľka, pór, paprika
Inokedy praženica so šampiónmi, alebo na masle podúsenou nadrobno nakrájanou žihľavou,
bryndza, chlieb, acidofilné alebo kefírové mlieko
raz za dlhý čas domáci závin a šálka sladkého mlieka
chlieb s maslom a plátka šunky, veľa zeleniny
Sladké raňajky mi dlhší čas nechutia
V poslednom období veľmi ale ozaj veľmi veľa zeleniny a vôbec som necítíla jarnú únavu, čo v predchádzajúcich rokoch, keď som mala na raňajky napr. jogurt som chodila a spala na nohách

pragmaticka
17. máj 2016

tak ja dnes moje naj oblubene: 3kiwi + 2 banany posypane struhanymi mandlami a medom, k tomu salka tepleho zeleneho caju a 2 dc cerstvej stavy z pomaranca

zuzhe
17. máj 2016

ja posledny mesiac jedavam ovsene vlocky s jogurtom, snazim sa tym predchadzat zapche v tehotenstve 🙂 a inak najcastejsie hrianka so sunkou, syrom a zelenina... k tomu caj alebo dzus

veverina
17. máj 2016

precitala som len prvu stranu a nikde nevidim na ranajky klasiku,chleba s maslom salam,alebo sunka a k tomu zelenina,alebo prazenica na cibulke a chlieb,alebo parky,alebo chlieb vo vajicku,alebo natierky,sardinkova,vajickova atd. ..to len u nas sa tak normalne je ?

dooomca
17. máj 2016

@veverina ....A ešte toasty, chleba vo vajci a vianocka s medom 🙂

jasminet
17. máj 2016

@veverina pytali sa na zdrave ranajky, nie normalne ako aj my mavame 😀

pragmaticka
17. máj 2016

aspon tu clovek vidi ake sme rozne..mna napriklad rano napina z vajcok na vsetky sposoby, natierok a ostatnych veci..na veceru nemam problem, ale rano zacitim a teda vobec to nemozem!! len sladke..ak nie ovocie, kasa , tak pecivo s maslom medom ci lekvarom.

majaxy
17. máj 2016

káva cigareta, som tu jediná nezdravá žena?

frufruwa
17. máj 2016

@majaxy haha podobne

mijo53
17. máj 2016

@veverina nie len u Vás, aj u nás, viď príspevok vyššie nad tebou

betunka39
17. máj 2016

tak my už dlhšiu dobu ovsenu kašu s ovocim, jogurtom, alebo mala ma rada aj ovsene vločky zaliate mliekom, občas sladke makove rožky s kakaom, ja zvyknem ovocie, kavu,alebo cerealne hclebiky s maslom a zeleninou.

ivana_drmax
autor
18. máj 2016

@jasminet @veverina @mijo53 baby také sme asi všetky 😎, každá občas rada zhreší niečim chutným, aj keď menej zdravým. No priznám sa, že sa už teším na leto a kilá ovocia. 😝

ludka140281
19. máj 2016

dnes mi manžel vraví,-"láska na obed by som chcel niečo výnimočné,niečo pekne,lahké a vonave 😀 ......asi si myslel,že ho budem čakat na tanieri ja 😀 ....poslala som fotku a napísala,,,"lásočka máš navarené 😝

juhseverzapad
19. máj 2016

@majaxy Nie si jediná, ja by som bez vidiny toho nevyliezla z postele

ivana_drmax
autor
19. máj 2016

@ludka140281 😀 😀 😀 😀

ludka140281
20. máj 2016

dnešne ranajky 🙂 ...chystáme sa do plaviek 😀

bibinka78
20. máj 2016

Rano pohar cistej vody,obstaram deturence a potom seba poharom odstaveneho ovocia/zeleniny + ceralie alebo ovci jogurt .Dcerka ma rada rano bud ceralie alebo ovsenu kasu no a drobcek flasu mlieka alebo ovsenu kasu 😉

livka_
20. máj 2016

Mne rano treba vypit kavu, aby som si vladala uvarit kavu 😀
...Preto ranajkujem az ked som v praci, to uz ako tak fungujem 😀