Výhody vernostnej karty Dr.Max Club

ivana_drmax
20. máj 2016

Na novej vernostnej karte Dr.Max Club sa mi najviac páči, že za každý nákup dostávam body a tie si neskôr môžem vymeniť za zľavu, alebo za produkty.

Taktiež beriem ako pozitívum Dr.Max Clubu, že sa každý mesiac pripravujú vynímočné zľavy, ktoré si vždy pozriem na poslednej strane letáku. Máte už novú vernostnú kartu Dr.Max Club? Ktorá z jej výhod sa vám najviac páči?

irenaliza
20. máj 2016
irenaliza
20. máj 2016

Náš postoj k lekárni Dr.Max je na fotke vyššie @ivana_drmax pozdravujeme všetkých, ktorí stoja za ňou, my sa tešíme a karta je super, budeme zbierať body a potom.. teším sa na narodeninový darček alebo zľavu ako je avizované pri novej karte, keďže narodeniny mám o 3týždne, tak uvidíme, škoda, že aj rodinný príslušníci nemôžu mať nejakú zľavu na narodeniny, lebo dnes naša 3 dcérka oslavuje 5 rokov a to by bolo radosti, . Ale naozaj musím pochváliť prístup lekárničok v našom meste, usmievavé, ochotné super, rady tam chodíme. prajem krásny deň a všetkým v Dr.MAX aj Tebe Ivana ďakujem za super dni.

ivana_drmax
autor
20. máj 2016

Milá @irenaliza. Veľmi pekne ďakujeme za vyjadrenie a za krásnu foto, ktorú si vyrobila pre nás. Tvoje poďakovanie som aj odovzdala dievčatám, ktoré sa zúčastnili na tvorbe vernostného programu pre našich zákazníkov. Keďže systém momentálne preregistrováva všetkých držiteľov vernostnej karty a dáta z registrácie spracúva externá spoločnosť, je možné, že v danom čase ešte nebudú tvoje údaje v systéme aktualizované. Nakoľko má tvoja dcérka dnes krásny vek 5 rokov, radi by sme jej poslali darčeky k jej narodeninám. Prosím zašli mi svoju adresu do správy a do dvoch týždňov Ti bude výhra zaslaná.