SÚŤAŽ o alarmy RWE

noro_rwe
8. júl 2016

Zdravie členov domácnosti je pre nás nesmierne dôležité. Súčasťou nášho portfólia produktov sú preto aj CO alarm (ochrana pri úniku oxidu uhoľnatého) a NG Alarm (ochrana pri úniku zemného plyn).

Pošlite nám fotku svojho krbu, alebo plynového sporáka a my spomedzi vás niektorú vyberieme a alarmom ju obdarujeme.

dominika6
8. júl 2016
lilien1914
8. júl 2016

taaam je na lavoooo 😉 😀 😅

karlea
8. júl 2016

...stary, ale este sluzi:

cevrik5
8. júl 2016

Veru uz dvakrat sa mi stalo ze som ohen nevypla lebo som zabudla... raz som odisla z domu, som to zistila ked som sa vratila, isla okolo sporaka a zacitila teplo.. Druhykrat sa mi pripekal hrniec so zbytkami, namiesto vypnutia som to len stisila ☹ No taketo veci nie su sranda, muzovi som sa ani nepochvalila radsej😁😁😁😁 este ze nesfuklo ohen

zuzkabeno
9. júl 2016

momentálne používame kachle ako stojan na ozdoby, ale už sa nám aj stalo, že si vtáky urobili v komíne hniezdo a dymilo sa z toho. Unikanie oxidu uhoľnatého je naozaj veľmi nebezpečné, už som mala aj tú skúsenosť ako to začalo unikať a bolo mi zle , len som o tom nevedela. Nejako nás ale napadlo otvoriť okno, tak mi už nebolo tak zle po vyvetraní, ale ten pocit si pamätám, človeka to omámi, že si to ani moc nevšimne. Pri plynovom sporáku sa nám to stalo u rodičov, ked to prestalo horieť, ale našťastie vtedy tato otvoril hneď okno.

karolin2
9. júl 2016

u nás takto ......

anickami
9. júl 2016

🙂

elka7
9. júl 2016

Dobrý deň, posielam fotku našej krbovej vložky. CO alarm by nás veľmi potešil. Umiestnila by som ho dcérke do izby, keďže tam je teplovzdusny vývod z krbu.

rossio
9. júl 2016

Dobrý deň CO alarm (ochrana pri úniku oxidu uhoľnatého) by nám urobila obravskú radosť. Popravde som už premýšlala nad podobnou vecičkou, pretože pri topení drevom sa stane, že sa izba zadymí prípadna cíťiť dym, a niekedy viac vetráme ako topíme. Pritom komín je prečistení a krb urobený profesionálne. Možno ho len nesprávne používame neviem posúdiť, no týmto by ste nás určite nielen potešili ale aj zabránili úniku oxidu uhoľnatého, teda upozornil by nato váš prístroj v prípade, ak by unikal. 😉

marekahenrieta
10. júl 2016

S kúpou bytu sme ziskali aj tento kachlovec. V zime nan nedam dopustit, hoci je uz staručký a pri rozkladani ohna je niekedy viac dymu v izbe ako von 🙂

s1m.one
10. júl 2016
erika630
10. júl 2016

minulu zimu nám praskla krbova rura tak ho zial pouzivame iba cez den nakolko sa bojime aby sme sa rano prebudili, takze alarm by nám velmi ulahcil situáciu nakolko na výmenu noveho krbu zial nie su financie.

skerinko
10. júl 2016

Tak tento už čo to pamätá, máme ho na chalupe

slavaf
10. júl 2016
sadul
11. júl 2016

tak teda pridavam aj nas plynovy kutik, nova varna doska a predsa nam uz pomaly odchadza jeden plynovy horak, ktory pri stiseni zhasina plamen ale nevypina plyn...teda alarm by sa fakt zisiel🙂

noro_rwe
autor
11. júl 2016

Dobrý deň dámy. Vďaka za všetky fotky a odpovede. 😉 Po ich prečítaní vám ako Energetický poradca RWE skutočne odporúčam si zaobstarať jeden z alarmov. Situácie ktoré popisujete, môžu byť veľmi nebezpečné. ☹ Zo všetkých odpovedí sme vyžrebovali @cevrik5 @erika630, ktoré prosím o napísanie kontaktný údajov do našej správy. Blahoželám 😎

PS:
viac o NG alarme: https://www.rwe.sk/web/sk/Domacnosti/Produkty-a...
viac o CO alarme: https://www.rwe.sk/web/sk/Domacnosti/Produkty-a...

elka7
11. júl 2016

Dobrý deň, aká je suma pri kúpe CO alarmu? Nikde som sa to nedocitala. Ďakujem

cevrik5
4. okt 2016

Skoda len ze doteraz mi nic neprislo, ani nikto nereagoval na moju spravu. Prajem pekny den a sutaziace nesmutte nevyhral nikto 😀

sadul
4. okt 2016

@cevrik5 uz som aj zabudla ze sa o nieco sutazilo..🙂

rossio
5. okt 2016

@cevrik5 jasne ved skoncila kampan a uz su aj neaktivny treba napisat adminovi

cevrik5
5. okt 2016

@rossio
@sadul ja uz som na to tiez kaslala len jedna sutaziaca na oslovila ci mi daco prislo a ja som do toho rodila tak to bola posledna vec co ma trapila 😀 asi to nejdem dalej rozpytvavat... Ved kazdemu sa vrati to zle hadam