Dokonalá neděle? Uklizeno, navařeno

lidka_hipp
8. jún 2014

Zkuste si představit, že máte kouzelnou hůlku, která vám splní každé přání 🙂 Co byste s ní dnes udělaly? Jak byste změnily svou obvyklou neděli v úplně dokonalou? Chtěly byste mít uklizeno, dobře uvařeno a jen odpočívat? Nebo byste vyrazily někam na wellness? Chtěly byste být celý den se svými dětmi nebo byste byly rády, kdyby jim někdo připravil program bez vás? 😀

ematko29
8. jún 2014

@lidka_hipp chcela by som mať den len ja a manžel 🙂celý den by sme preležali v posteli 😀

evelynm
8. jún 2014

Jataku nedelu mam 🙂
relaxujem, oddychujem, o chvilku pojdem na terasu na lehatko 🙂
obed zvrtnem veeelmi rychly, jednoduchy, ziaden stres 🙂

lidka_hipp
autor
8. jún 2014

@ematko29

Jojo, manželská romantika, to má něco do sebe 😀 Taky bych měla takhle plánovat 🙂

@evelynm

Není nad to si své sny splnit, co? 🙂 Já mám doma tchýni, která vaří za mě a já můžu po operaci odpočívat, takže ideální stav 😀

ematko29
8. jún 2014

@lidka_hipp to je dobre ,že máš takú svokru.S mojou ja počítať nemôžem,ale som si zvykla.Pri vážnych veciach mi pomôžu rodičia ,ale využívať ich nechcem.A akú operáciu si absolvovala,dúfam ,že nič vážne.

lubikan
8. jún 2014

heh,ja som s manzelom na vsetko,uplne vsetko sama...takze ako prve by som si "hulkou" zmensila ritisko,stehniska 😀 ....potom vycarovala 6 izbovy dom....,ktory sa upratuje sam,financuje sam...

a take skromnejsie? minimalne 1 mesiac mat iba sama pre seba,potom s manzelom...

lidka_hipp
autor
8. jún 2014

@ematko29 Absolvovala jsem odstranění krčních mandlí, což sice není velký zákrok, ale hrozně to bolí 😒 Navíc teď na pár týdnů přecházím na stravu pro miminka, takže "testuji" výživu HiPP na sobě 😀 😀 😀

Mám obrovské štěstí na tchýni. Má jednu skvělou zásadu - neudílí rady a ani nevnucuje pomoc, pokud není vyloženě požádána. Navíc bydlí na druhém konci republiky, a tak není tak těžké spolu dobře vycházet 😎

@lubikan Se svými stehny i zadkem jsem spokojená, ale takový dům bych si taky dala líbit 😀 Sice se nám to s manželem ne vždy povede, ale snažíme se aspoň na pár dní v roce spolu někam odjet (kamkoliv) a být spolu jen dva. Je to takové osvěžení pro náš vztah 😝

ematko29
8. jún 2014

@lidka_hipp ja som to absolvovala pred 7rokmi a môžem vyhlásiť,že by som radšej 20x rodila ako toto.Mna neuspali ahoci mi tam niečo napichali,bolo to strašné ☹Ale zas môžem povedať,že odvtedy nemávam teploty 🙂.Akurát prvý rok som bola dosť chorlavá bez teplôt ,ale často som aj lutovala ,že som si ich dala zobrať,ale teraz som rada 🙂

stellamaris
8. jún 2014

@lidka_hipp dokonala nedela je pre mna s manzelom a synom.Ideme napr.plavat alebo si urobime vylet,ako minule na letisku.Ak zatuzim po nedeli v samote,manzel prevezme maleho na cely den a ja sa mozem valat v posteli 😀 😀

rora
8. jún 2014

Ja mam skoro kazdu nedelu dokonalu :D u nas je nedela den absolutneho ničnerobenia, kedy sa nevarí (dojedame zo soboty pripadne este z piatku:D ) alebo si kazdy cosi v ladnicke vyhrabe, neupratuje sa lebo to sa robí u nas pred vikendom nech ho mame kludny 🙂 ako decko som u nas neznasala nedelne upratovacie rána 😖 ked je chladnejsie ide sa dakam na vylet a ked je hic ako dnes, vonku si rozprestreme slnecniky,dame lehatka, nafukame nafukovacky a ide sa do bazena 😀 od jedneho suseda znie rádio, od druhého nejaky fajn pracovny nastroj (vrtacka najcastejsie) a pohoda salám 😀

jajus28
8. jún 2014

Idealna nedela??? Spat do 10h, od draheho ranajocky do postele, maly niekde na prázdninách a uzivat si ticho klud, a mozno po 3 rokoch si pozriet aj nejaky film od zaciatku do konca 🙂 snivam dalej 🙂 I ked to znie obycajne pre mna to je luxus.

11nika11
8. jún 2014

Dokonala nedela?pre mna urcite nejaky wellness,masaz..proste chvila len pre mna 🙂

lolah
8. jún 2014

Mne by dnes stacila uplne obycajna nedela, kde by dcerka nebola chora a nemala horúčku :(

mirtill
8. jún 2014

@lidka_chcela by som byť bezstarostné dieťa,ležať pri rieke,čítať dobrú knižku a jesť mamičkine zákusky a zmrzlinu...

angelatack028
8. jún 2014

Mne to vyhovuje tak ako to je 🙂 mam rada ked vsetko po sobotnajsom upratovani krasne vonia a ja sa zvrtam v kuchyni, decka si chystaju ulohy 😀 Pekne sa vsetci naobedujeme,poupratujeme a potom vegeeeeet 😀 bud si spolu nieco pozrieme v telke alebo skocime na zmrzku.. 🙂 taka pohoda, ja mam rada svoju nedelu 😀

bronia13
8. jún 2014

ja mam skoro kazdu nedelu idealnu,poriadit sa poriadi cez tyzden alebo v sobotu a ked nie je tak neporiadok neutecie, pocka ma do pondelka 😀 😎 . V nedelu zasadne nevarim, bud mame navarene zo soboty, aleob ideme niekde si sadnut,v lete grilovacky,zasadne v nedelu sme cela rodina po kope v zime ideme sa sankovat,do kniznice,do detskych herni alebo na navsetvu niekde, v lete/na jar su to grilovacky,byvame nedaleko obrovskeho jazera tak tam s partiou alebo ku kamoske na bazen, stanovat - ja zboznujem varit ale ze by som stravila 3 hodiny varenim co sa zje za 30 minut a mat celu nedelu pracovnu ma nebavi,stravime ju ako cela rodina pekne spolu, aj dnes jedny kamosi nas pozvali na grilovacku tak ideme,na druhy den otcov tak niekde vypadneme atd...
takze asi tak "ake si to udelas takovy to mas" no nie? 😵

evelynm
8. jún 2014

@bronia13 , hovoris mi z duse 🙂

tilly
8. jún 2014

ja mam tiez zasadu, ze cez vikend sa nic nerobi, vikend je na oddych a nie na upratovanie a zas dalsiu robotu... na to mame pracovny tyzden... max. ked je skarede pocasie, dozeniem resty z tyzdna, ale ked je krasne, ako napr. tento vikend, tak ide domacnost, pranie, varenie bokom a uzivame si... vzdy sa snazim vsetko si porobit v piatok a potom je pohodicka...
nam dnes navyse aj zobrali nasi deti na kupalisko, tak sme mali 6 hodin len pre seba... na nezaplatenie 😵 😵

bibi2h
8. jún 2014

my máme dokonalú nedeľu 😀 ráno sme boli v Janošíkových Dierach na túru, kým tam nebolo veľa ľudí a celé popoludnie jeme, doháňame, čo sme spálili kalórie na výlete a manžel sa ide teraz previezť na štvorkolke a ja sedím na záhrade pod slnečníkom a čítam si MK 🙂 krásny deň všetkým!!!

bronia13
8. jún 2014

@bibi2h to zni tiez dobre, uzivaj si nedelu, my mame len 22C dneska takze bazen nehrozi,co uz 😉

bibi2h
8. jún 2014

@bronia13 ďakujem, podobne 🙂

lidka_hipp
autor
8. jún 2014

@ematko29

No, začínám to srovnání s porodem chápat 🙂 Ale zase si říkám, že nechat si vyndat krční mandle to je spolehlivá dieta do plavek 😎

@stellamaris

Celodenní válení v posteli má vždy něco do sebe 😀

@rora

Můj otec je schopný uklízet 24. prosince ještě odpoledne, takže mám podobné zážitky z dětství a každou neděli, kdy NIC NEMUSÍM si užívám 😎

@11nika11

Každá maminka si zaslouží podobné dny jen pro sebe, co myslíte? 🙂

@lolah

Přeju vám, ať se malá co nejdřív uzdraví a je jí lépe!!!

@mirtill

Zmrzlina je v létě skoro povinnost! 🙂

@angelatack028

Nejlepší neděle je taková, jaká je přesně podle vašich představ 🙂

@bronia13

Nepořádek nemá nožičky, takže rozhodně neuteče 😀

@tilly

Taky bych teď nejraději byla na koupališti... 🙂

@bibi2h

A my vás ještě za čtení MK pochválíme 😀

11nika11
8. jún 2014

@lidka_hipp tak tak...kazda maminka si chvilu oddychu zasluzi 🙂

h2
8. jún 2014

@bibi2h Ticho závidím!!! Milujem Jánošíkové Diery, podľa mňa najkrajší kút na Slovensku, hneď by som tam išla, len my to máme trošku od ruky. ☹
U nás tiež pohodová nedeľa, muž išiel na celý deň do roboty... 😀 😀 😀