Pomáhá vám tatínek nebo spíš lenoší?

lidka_hipp
6. jún 2014

Zapojuje se váš partner do péče o miminko? Je sám aktivní nebo jste ho musela maličko "nasměrovat"? 🙂 Co dělá nejraději a čemu se naopak vyhýbá? Zvládne vás plně zastoupit nebo se neobejde bez vašich pokynů a rad? A schválně, jak je na tom s přebalováním? To je asi nejméně oblíbená činnost u mnohých tatínků... Máte nějakou vtipnou historku o tatíncích? Moc rádi si ji přečteme 🙂

terezka1947
9. jún 2014

@lidka_hipp viete,ked tak citam pribehy ostatnych mamiciek-myslim,ze nase deticky maju dobrych a starostlivych oteckov....
ono je zauzivane,ze muzi a babatka-eee..a este prebalovanie-joooj,to uz vobec

ale myslim,ze je naozaj vela mamiciek,kt.su tak ako ja statsne a vdacne za super manzelov a otecov 😉

oktobermimi
9. jún 2014

muj moc pomáha okúpe, prebalí nakrmý 🙂 🙂
...........
raz sme sa chystali ven a mosela sem ít ešte do kupelky cosi tak reku že on ju obleče a hent otázka aj pančšky?? .. tak kričím že ano, z izby no tak ta musím vyzléct (oblekel jí gate a obul boty potomsa pítal)
,za chvylku dojde aj z malu do kupelky reku či može byt ríkam jo len mensí vada malá ma pančusky naopak(naruby) a botky má dobre len de má nohavice, tak ju vyzul vyzlékel obratil pančucky naruby takjak majú byt samozrejme malá medzy tím nadelila do plenky tak prebalit .. a znova oblékat už dal pančušky dobre aj gate oblékel za pomoci 😀 a botečky samozrejme naruby ....

matricia
9. jún 2014

@lidka_hipp ďakujem, budeme musiet🙂

janasipos
11. jún 2014

ahojte, pridám sa aj ja - máme iba 15 mesačný rozdiel medzi synom a dcérkou, môj muž mi s nimi pomáha. Nedávno som musela zostať so starším so zápalom priedušiek v nemocnici 4 dni a môj muž si zobral dovolenku a bol s mladšou vtedy 5 mesačnou sám doma. Našťastie už nejkojím, takže s prípravou mliečka to šlo ľahšie. Boli sme stále ne telefóne, ale zvládol to na jednotku!

tatalin
12. jún 2014

my sa s tatinom striedame v neňošení 🙂 :D čo je jeho to je varenie... ja radšej pečiem.. prechádzky sú spoločným časom, kupanie malého do pol roka mu išlo lepšie ako mne teraz sa už malý kúpe sám :D ja mu len napustím lavór a dávam pozor... :D tatino rišina stráži keď má mamina tréningy a mamina stráži keď má tréningy tato.. spolu ša šalíme ... práve som prišla na to že mám super pomáhajúceho muža! :D šak on robí všetko čo on neho potrebujem aj to čo chcem naviac :D

petka3012
12. jún 2014

tak my to mame na......!!!! dcerka ma tamer 11mesiacov, prebalim ju 2krat, jest jej este deval ani raz!!!
uspat ju neuspal este ani raz!!!!!hrat sa s nou hraje vtedy ak to jemu vyhovuje, co je maaalokedy...... 😠